Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cfare shkruani ne rere? I_vote_lcap17%cfare shkruani ne rere? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cfare shkruani ne rere? I_vote_lcap29%cfare shkruani ne rere? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cfare shkruani ne rere? I_vote_lcap31%cfare shkruani ne rere? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cfare shkruani ne rere? I_vote_lcap23%cfare shkruani ne rere? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cfare shkruani ne rere? I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? I_voting_barcfare shkruani ne rere? I_vote_rcap 
hot_spicy
cfare shkruani ne rere? I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? I_voting_barcfare shkruani ne rere? I_vote_rcap 
Darkangel
cfare shkruani ne rere? I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? I_voting_barcfare shkruani ne rere? I_vote_rcap 
angel boy
cfare shkruani ne rere? I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? I_voting_barcfare shkruani ne rere? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cfare shkruani ne rere? I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? I_voting_barcfare shkruani ne rere? I_vote_rcap 
Child In Time
cfare shkruani ne rere? I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? I_voting_barcfare shkruani ne rere? I_vote_rcap 
Blue Paradise
cfare shkruani ne rere? I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? I_voting_barcfare shkruani ne rere? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cfare shkruani ne rere? I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? I_voting_barcfare shkruani ne rere? I_vote_rcap 
rapper_girl
cfare shkruani ne rere? I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? I_voting_barcfare shkruani ne rere? I_vote_rcap 
Mars
cfare shkruani ne rere? I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? I_voting_barcfare shkruani ne rere? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cfare shkruani ne rere?

Shko poshtė 
+15
The_Sentinel
Endi
S.A.M--->2
Venus
Darkangel
jurgeni
Child In Time
fefe_
Mars
vdekja_eshte_mundesia
Kosova
free spirit
rapper_girl
Soldier Of Fortune
RioT
19 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 8:31 pm

"<3"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 9:25 pm

nuk kam shkrujt ndonjehre gje ne rre. Pasneser iki me pushime. Kur te kthehem do ju them ca shkrujta ndonje gje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 9:30 pm

emrin tim, te atij qe dua Razz:P dhe nje zemer Razz...mm kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:02 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
nuk kam shkrujt ndonjehre gje ne rre. Pasneser iki me pushime. Kur te kthehem do ju them ca shkrujta ndonje gje.
shkruaj yyyyyyyyyyy sa xhan e kam ate free spirit(po emrin e vertet)dhe kitty se do me iki
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosova
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 40
Mosha : 33
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:03 pm

UUU po meqe ra fjala te kitty..Kur do iki ajo se skam fol fare keto kohe?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:04 pm

do e shkruaj dhe do e fotografoj. te jap fjalen dh do e ve fotografine te kjo tema.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:04 pm

ne fund te gushtit nga data 25
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:04 pm

ne 29 per te qen te sakte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:06 pm

eh
po ti nqs nuk e shkruan ta dish pastaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:07 pm

me thuaj kur nuk e kam mbajt fjalen une, pervecse te thashe qe do ta fal mp4 dhe nuk ta dhashe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:19 pm

eeeeeeeeeeeeee ketu po te tjerat te gjitha i ke mbajtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:54 pm

po ti free spirit cfar shkruan??un per vete shkruaj :ishalla se prish uji i detit:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 11:08 pm

Edhe une spara shkruaj ndonje gje,vec po spata cfare te bej,e vizatoj dicka po jo te shkruaj emra apo gjera te tilla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 12:58 am

heren e fundit kam shkrujt fefe ne dr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 12:59 am

GUNS N ROSES & ARLI Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 31
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 1:02 am

as i gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 7:13 pm

turru ta kapesh Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 10:41 am

Asigje, bej zhgarravina kot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2


Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 30
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 1:54 pm

shkruaj ca t me vij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 5:30 pm

se di..varet nga momenti!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 9:40 pm

i dhash fjalen free spirit se do shkruaja emrin tim, te kittyt dhe te asaj ne rere. Une e mbaj fjalen.


cfare shkruani ne rere? Photo-11
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel


Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 35
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 9:49 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
i dhash fjalen free spirit se do shkruaja emrin tim, te kittyt dhe te asaj ne rere. Une e mbaj fjalen.


cfare shkruani ne rere? Photo-11


sa rere e paster apo e ke pastru ti vetem aty ku ke shkrujt :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 9:52 pm

jo re lal, plazh privat ai!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 9:56 pm

tani kam shkrujt edhe nje gja tjeter qe me erdhi nga thellesia e zemres. Kete edhe e zmbukurova! haha!


cfare shkruani ne rere? Photo-12
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:32 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
i dhash fjalen free spirit se do shkruaja emrin tim, te kittyt dhe te asaj ne rere. Une e mbaj fjalen.


cfare shkruani ne rere? Photo-11

Ej po mbaj mend qe kishte dashur dhe lacuna coil tia shkruaje emrin? scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

cfare shkruani ne rere? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare shkruani ne rere?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????
» Cfare do te ndryshonit..?
» shkruani arsyen pse nuk iket ne takim sot.
» shkruani lajme te gezuara qe ju kane ardhur
» shkruani emrin tuaj me shkronja koreane

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: