Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_lcap17%jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_lcap29%jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_lcap31%jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_lcap23%jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_lcapjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_voting_barjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_lcapjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_voting_barjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_lcapjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_voting_barjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_lcapjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_voting_barjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_lcapjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_voting_barjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_lcapjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_voting_barjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_lcapjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_voting_barjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_lcapjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_voting_barjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_lcapjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_voting_barjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_lcapjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_voting_barjepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 jepuni nje shpulle nje antari

Shko poshtė 
+33
play_boy
jurgeni
odise
ceku
wooow
vdekja_eshte_mundesia
saturno
almir_metallica_4ever
Lacuna_Coil
total overdose1
the doctor 2000
Venus
The_Sentinel
devilmaycry
angel boy
bad boy
S.A.M--->2
alex_anto
Tarjaholic
Child In Time
Kosova
free spirit
Soldier Of Fortune
fefe_
rapper_girl
Child Of Darkness
Endi
Blue Paradise
SupergirL
Mars
Darkangel
smart devil
RioT
37 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 9:31 pm

i jap nje shpulle vetes qe i pashe mesazhet e Mars dhe free spirit ne telefon me tre ore vonese.

_________________
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 9:32 pm

i jap nje shpulle soldier of furtune Razz:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 9:33 pm

nuk jam i dhunshm me femrat asnjehere. Nuk ta kthej doren

_________________
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 9:35 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
nuk jam i dhunshm me femrat asnjehere. Nuk ta kthej doren

apappa ca cuni qe qenke mer Razz
ok flm po me shaka e kam mer ( edhe pse ti e meriton vertet Razz:D)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 9:37 pm

Ma ka fut free spirit dikur nje shpulle, dhe nuk e pati me shaka. nuk kemi fol dy jave. Nuk e keni doren e rende ju femrat.

_________________
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 9:38 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
i jap nje shpulle vetes qe i pashe mesazhet e Mars dhe free spirit ne telefon me tre ore vonese.
po dhe una do te jeap nje shpull te vogel se me hrxhove dhe leket e tel.ooooooooooo
nejse ty te kam xhan vetem se me erdhi inat qe nuk erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 9:38 pm

do vish neser?

_________________
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 9:39 pm

eeeeeeeeeee me verte e mbaj mend po pastaj u bem me shume shok(pas ngjarjes)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 9:39 pm

do te flas me ate shtrigen nr 2 dhe do te them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 9:42 pm

hajd hajd se do vini ju e di une. Jo pe gje po nuk do dhifemi dhe nuk do degjohemi per dy jave.

_________________
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 9:44 pm

ca eshte dhifemi????
he se folim po kuish do qerasi ti?? se ti na ftove ne te ftuam sot dhe serdhe hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 9:44 pm

ok pra une qeras se i ka cimet ekonomike rocku. 500 leke birra.

_________________
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 9:45 pm

nje shpull per marsin, kshu kot per fiksim, se e di qe live nuk do ja jepja kurre.

_________________
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 9:47 pm

po una sdu birr se nuk e pi po nejse qe ekonomike ekonomike i ka po lokal njish me.......
po gallat qe kam bere sot me erlindin ueeeeeeeeeee i fort eshte ai jemi lli tu qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosova
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 9:51 pm

Po pse me shpulla....Ju jeni dhe paqsor apo jo Soldier of fortune??? Une do i jap nje shpull endit se jemi zan pak sot. (pastaj vetem asaj sdo i metet hatri per shpullen)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 9:53 pm

una po i jap i shpull nje goce qe nuk me ka marr hic ne tel sot dhe cel e ka mbyllur dhe nuk me ka thene ca do bejme neser...................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:03 pm

Kosova shkruajti:
Po pse me shpulla....Ju jeni dhe paqsor apo jo Soldier of fortune??? Une do i jap nje shpull endit se jemi zan pak sot. (pastaj vetem asaj sdo i metet hatri per shpullen)

Muhabet i vjeter ky i njerezve paqesore qe ka filluar qe ne ditet e para te forumit te ahmetit.

_________________
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Kosova
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:05 pm

hahaha PO po. Pse nuk eshte me ashtu? Nuk jeni me paqsor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:05 pm

mmmmmmmmmm una nuk hyj shume te ato qe japin shpulla kot apo jo mi soldier vetem plot i jap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:06 pm

jo, jemi qe cke me ate pune. Po se u prish qetesia nderruam shtepi ne. Erdhem nga ahmeti knej ke adoleshentet. E kupton vete ti!

_________________
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:06 pm

free spirit shkruajti:
mmmmmmmmmm una nuk hyj shume te ato qe japin shpulla kot apo jo mi soldier vetem plot i jap
Normal qe plot i jep se aq sa ta futa me liber kokes une ty e kisha hak nj shpulle.

_________________
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 10:08 pm

po jo 1 po 10000000000000000000000
po jam i mire dhe i urt una dhe perfiton ti po ska gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 1:03 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
Ma ka fut free spirit dikur nje shpulle, dhe nuk e pati me shaka. nuk kemi fol dy jave. Nuk e keni doren e rende ju femrat.
Ashtu mendon qe nuk e kemi doren e rende?Ishalla se provon nga une se do zhgenjehesh pastaj :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 1:28 am

i shpull per tgjith ata qe du shum :D:D:D:D
ju shpull fooooort fare Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 11:01 am

Child In Time shkruajti:
i shpull per tgjith ata qe du shum :D:D:D:D
ju shpull fooooort fare Laughing
rrofsh!!edhe un te kam xhan shuuuuuuum por doren spo ta kthej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: jepuni nje shpulle nje antari   jepuni nje shpulle nje antari - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
jepuni nje shpulle nje antari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 14Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: