Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_lcap17%kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_lcap29%kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_lcap31%kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_lcap23%kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_lcapkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_voting_barkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_rcap 
hot_spicy
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_lcapkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_voting_barkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_rcap 
Darkangel
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_lcapkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_voting_barkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_rcap 
angel boy
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_lcapkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_voting_barkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_lcapkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_voting_barkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_rcap 
Child In Time
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_lcapkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_voting_barkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_rcap 
Blue Paradise
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_lcapkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_voting_barkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_lcapkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_voting_barkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_rcap 
rapper_girl
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_lcapkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_voting_barkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_rcap 
Mars
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_lcapkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_voting_barkujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj?

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
heart love
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 16
Mosha : 28
Vendndodhja : albania
Hobi : patinazhi,noti
Koha e lire : interneriii,roman
Piket : 253
Data e regjistrimit : 13/03/2010

kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? Empty
MesazhTitulli: kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj?   kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? Icon_minitime1Wed Jun 23, 2010 8:25 pm

heart love
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? Empty
MesazhTitulli: Re: kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj?   kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj? Icon_minitime1Wed Jun 23, 2010 9:04 pm

udhetimi im prej 10 ditesh ne france qe bera ne prill pash pash besancon colmar dijon bologna bari san marino svicrennnnnnn udhetimi me tragetin gjerat qe bera atje njohja e nje shoqerie te re dhe njohja akoma me shum me shoqerin qe kam uhhhhhhhhhh shummmmmmmmmm gjera qe sdo ti harroj kurr dhe do doja sh te perseriteshin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?
» JETA ESHTE E BUKUR NQS SE DIN TA JETOSH ---> na thoni nanje shprehje te bukur per jeten ?
» kur kujtoni vdekjen,si ndiheni dhe cfar beni?
» loj e bukur
» foto me e bukur dhe me kot e juaja.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: