Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
mire se u gjeta Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
mire se u gjeta Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
mire se u gjeta Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
mire se u gjeta Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
mire se u gjeta Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
mire se u gjeta Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
mire se u gjeta Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
mire se u gjeta Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
mire se u gjeta Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
mire se u gjeta I_vote_lcap17%mire se u gjeta I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
mire se u gjeta I_vote_lcap29%mire se u gjeta I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
mire se u gjeta I_vote_lcap31%mire se u gjeta I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
mire se u gjeta I_vote_lcap23%mire se u gjeta I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
mire se u gjeta I_vote_lcapmire se u gjeta I_voting_barmire se u gjeta I_vote_rcap 
hot_spicy
mire se u gjeta I_vote_lcapmire se u gjeta I_voting_barmire se u gjeta I_vote_rcap 
Darkangel
mire se u gjeta I_vote_lcapmire se u gjeta I_voting_barmire se u gjeta I_vote_rcap 
angel boy
mire se u gjeta I_vote_lcapmire se u gjeta I_voting_barmire se u gjeta I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
mire se u gjeta I_vote_lcapmire se u gjeta I_voting_barmire se u gjeta I_vote_rcap 
Child In Time
mire se u gjeta I_vote_lcapmire se u gjeta I_voting_barmire se u gjeta I_vote_rcap 
Blue Paradise
mire se u gjeta I_vote_lcapmire se u gjeta I_voting_barmire se u gjeta I_vote_rcap 
Child Of Darkness
mire se u gjeta I_vote_lcapmire se u gjeta I_voting_barmire se u gjeta I_vote_rcap 
rapper_girl
mire se u gjeta I_vote_lcapmire se u gjeta I_voting_barmire se u gjeta I_vote_rcap 
Mars
mire se u gjeta I_vote_lcapmire se u gjeta I_voting_barmire se u gjeta I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 mire se u gjeta

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
blue angel
Adoleshent
Adoleshent
blue angel


Female
Numri i postimeve : 31
Mosha : 29
Vendndodhja : down here
Koha e lire : internet most of the time
Piket : 101
Data e regjistrimit : 13/10/2009

mire se u gjeta Empty
MesazhTitulli: mire se u gjeta   mire se u gjeta Icon_minitime1Tue Oct 13, 2009 11:55 pm

Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anela123
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 25
Mosha : 31
Vendndodhja : N'drenic
Hobi : Leximi dhe vallzimi...
Koha e lire : Lexoj rreth fes islame......
Piket : 82
Data e regjistrimit : 07/10/2009

mire se u gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mire se u gjeta   mire se u gjeta Icon_minitime1Wed Oct 14, 2009 9:25 pm

Mir se erdhe..................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mire se u gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mire se u gjeta   mire se u gjeta Icon_minitime1Thu Oct 22, 2009 10:52 am

mir,ca bohet? Laughing

mire se na paska ardh,bej 1 prezantim..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
blue angel
Adoleshent
Adoleshent
blue angel


Female
Numri i postimeve : 31
Mosha : 29
Vendndodhja : down here
Koha e lire : internet most of the time
Piket : 101
Data e regjistrimit : 13/10/2009

mire se u gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mire se u gjeta   mire se u gjeta Icon_minitime1Fri Oct 30, 2009 6:44 pm

flm per urimet e mireseardhjes...jam nga shk dhe jam 15 vjec Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

mire se u gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mire se u gjeta   mire se u gjeta Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mire se u gjeta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mire se ju gjeta!
» mire se ju gjeta moshatare
» Mir se ju gjeta
» mirese ju gjeta adoleshente
» I MIRE APO I KEQ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: