Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Mir se ju gjeta Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mir se ju gjeta Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Mir se ju gjeta Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Mir se ju gjeta Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Mir se ju gjeta Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Mir se ju gjeta Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Mir se ju gjeta Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Mir se ju gjeta Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mir se ju gjeta Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Mir se ju gjeta I_vote_lcap17%Mir se ju gjeta I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Mir se ju gjeta I_vote_lcap29%Mir se ju gjeta I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Mir se ju gjeta I_vote_lcap31%Mir se ju gjeta I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Mir se ju gjeta I_vote_lcap23%Mir se ju gjeta I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Mir se ju gjeta I_vote_lcapMir se ju gjeta I_voting_barMir se ju gjeta I_vote_rcap 
hot_spicy
Mir se ju gjeta I_vote_lcapMir se ju gjeta I_voting_barMir se ju gjeta I_vote_rcap 
Darkangel
Mir se ju gjeta I_vote_lcapMir se ju gjeta I_voting_barMir se ju gjeta I_vote_rcap 
angel boy
Mir se ju gjeta I_vote_lcapMir se ju gjeta I_voting_barMir se ju gjeta I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Mir se ju gjeta I_vote_lcapMir se ju gjeta I_voting_barMir se ju gjeta I_vote_rcap 
Child In Time
Mir se ju gjeta I_vote_lcapMir se ju gjeta I_voting_barMir se ju gjeta I_vote_rcap 
Blue Paradise
Mir se ju gjeta I_vote_lcapMir se ju gjeta I_voting_barMir se ju gjeta I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Mir se ju gjeta I_vote_lcapMir se ju gjeta I_voting_barMir se ju gjeta I_vote_rcap 
rapper_girl
Mir se ju gjeta I_vote_lcapMir se ju gjeta I_voting_barMir se ju gjeta I_vote_rcap 
Mars
Mir se ju gjeta I_vote_lcapMir se ju gjeta I_voting_barMir se ju gjeta I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Mir se ju gjeta

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
nadi_gjk
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
nadi_gjk


Male
Numri i postimeve : 1
Mosha : 31
Vendndodhja : kosove
Piket : 33
Data e regjistrimit : 15/12/2009

Mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Mir se ju gjeta   Mir se ju gjeta Icon_minitime1Tue Dec 15, 2009 9:52 am

Pershendetje jam nadi na Kosova-Gjakova jam 17 vjeqar etj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 31
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjeta   Mir se ju gjeta Icon_minitime1Thu Dec 17, 2009 12:40 am

hi,u kthevaaa,por nuk paska njeriii...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 30
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjeta   Mir se ju gjeta Icon_minitime1Sat Dec 19, 2009 12:00 pm

ani shkruajti:
hi,u kthevaaa,por nuk paska njeriii...


pse uktheve me lale apo ka ron facebooku eee ahauhauahv klb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 32
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

Mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjeta   Mir se ju gjeta Icon_minitime1Sun Dec 20, 2009 2:53 pm

mir se erdhe nadi sa mir qe je ktu dhe un jam nga kosova :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
100% free
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 14
Mosha : 34
Vendndodhja : durres
Hobi : gjumi
Koha e lire : bej sherr
Piket : -3
Data e regjistrimit : 16/02/2010

Mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjeta   Mir se ju gjeta Icon_minitime1Thu Feb 18, 2010 1:56 am

mir se ju gjeta goca dhe cuna!!!un jam nji goc 16 vjece jetoj ne durres dhe me pelqejne shum diskutimet bla bla bla pa fund.ju prsh te gjithve Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Mir se ju gjeta   Mir se ju gjeta Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mir se ju gjeta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» mire se u gjeta
» Mire se ju gjeta!
» mire se ju gjeta moshatare
» mirese ju gjeta adoleshente

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: