Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
I MIRE APO I KEQ Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
I MIRE APO I KEQ Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
I MIRE APO I KEQ Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
I MIRE APO I KEQ Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
I MIRE APO I KEQ Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
I MIRE APO I KEQ Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
I MIRE APO I KEQ Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
I MIRE APO I KEQ Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
I MIRE APO I KEQ Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
I MIRE APO I KEQ I_vote_lcap17%I MIRE APO I KEQ I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
I MIRE APO I KEQ I_vote_lcap29%I MIRE APO I KEQ I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
I MIRE APO I KEQ I_vote_lcap31%I MIRE APO I KEQ I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
I MIRE APO I KEQ I_vote_lcap23%I MIRE APO I KEQ I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
I MIRE APO I KEQ I_vote_lcapI MIRE APO I KEQ I_voting_barI MIRE APO I KEQ I_vote_rcap 
hot_spicy
I MIRE APO I KEQ I_vote_lcapI MIRE APO I KEQ I_voting_barI MIRE APO I KEQ I_vote_rcap 
Darkangel
I MIRE APO I KEQ I_vote_lcapI MIRE APO I KEQ I_voting_barI MIRE APO I KEQ I_vote_rcap 
angel boy
I MIRE APO I KEQ I_vote_lcapI MIRE APO I KEQ I_voting_barI MIRE APO I KEQ I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
I MIRE APO I KEQ I_vote_lcapI MIRE APO I KEQ I_voting_barI MIRE APO I KEQ I_vote_rcap 
Child In Time
I MIRE APO I KEQ I_vote_lcapI MIRE APO I KEQ I_voting_barI MIRE APO I KEQ I_vote_rcap 
Blue Paradise
I MIRE APO I KEQ I_vote_lcapI MIRE APO I KEQ I_voting_barI MIRE APO I KEQ I_vote_rcap 
Child Of Darkness
I MIRE APO I KEQ I_vote_lcapI MIRE APO I KEQ I_voting_barI MIRE APO I KEQ I_vote_rcap 
rapper_girl
I MIRE APO I KEQ I_vote_lcapI MIRE APO I KEQ I_voting_barI MIRE APO I KEQ I_vote_rcap 
Mars
I MIRE APO I KEQ I_vote_lcapI MIRE APO I KEQ I_voting_barI MIRE APO I KEQ I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 I MIRE APO I KEQ

Shko poshtė 

I MIRE APO I KEQ
iI MIRE
I MIRE APO I KEQ I_vote_lcap67%I MIRE APO I KEQ I_vote_rcap
 67% [ 4 ]
I KEQ
I MIRE APO I KEQ I_vote_lcap33%I MIRE APO I KEQ I_vote_rcap
 33% [ 2 ]
NEUTRAL
I MIRE APO I KEQ I_vote_lcap0%I MIRE APO I KEQ I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 6
 

AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

I MIRE APO I KEQ Empty
MesazhTitulli: I MIRE APO I KEQ   I MIRE APO I KEQ Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 8:59 pm

nese ju jepet nje rol per aktor preferoni te jeni personazh i mire apo i keq dhe pse?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 29
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

I MIRE APO I KEQ Empty
MesazhTitulli: Re: I MIRE APO I KEQ   I MIRE APO I KEQ Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 9:05 pm

vallaj kam qef ate rolin e te keqit... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno

Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 29
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

I MIRE APO I KEQ Empty
MesazhTitulli: Re: I MIRE APO I KEQ   I MIRE APO I KEQ Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 9:18 pm

NEutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

I MIRE APO I KEQ Empty
MesazhTitulli: Re: I MIRE APO I KEQ   I MIRE APO I KEQ Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 12:37 am

se di pse mpelqen i keqi hihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

I MIRE APO I KEQ Empty
MesazhTitulli: Re: I MIRE APO I KEQ   I MIRE APO I KEQ Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 12:43 am

du tluj nje rol te keq, meqe ne jeten reale se luaj dot kte rol

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorI MIRE APO I KEQ Empty
MesazhTitulli: Re: I MIRE APO I KEQ   I MIRE APO I KEQ Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 12:45 am

i mir se pelqehet nga shumica megjithse dhe i keqi nuk esht keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

I MIRE APO I KEQ Empty
MesazhTitulli: Re: I MIRE APO I KEQ   I MIRE APO I KEQ Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 1:02 am

total overdose1 shkruajti:
vallaj kam qef ate rolin e te keqit... :D

e marr me mend ca roli ke qef ti. iiii sa shpifur.... pale Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
I MIRE APO I KEQ Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

I MIRE APO I KEQ Empty
MesazhTitulli: Re: I MIRE APO I KEQ   I MIRE APO I KEQ Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 12:26 pm

mua me pelqen i keq
dmth i eger te te gjitha pjeset
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

I MIRE APO I KEQ Empty
MesazhTitulli: Re: I MIRE APO I KEQ   I MIRE APO I KEQ Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 8:39 pm

E MIRE SEPSE ATO TE KQINJTE HAJN LLOJ LLOJ MALLKIMESH NGA TELESHIKUESIT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
I MIRE APO I KEQ Empty
MesazhTitulli: Re: I MIRE APO I KEQ   I MIRE APO I KEQ Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
I MIRE APO I KEQ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: