Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_lcap17%Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_lcap29%Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_lcap31%Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_lcap23%Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_lcapNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_voting_barNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_rcap 
hot_spicy
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_lcapNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_voting_barNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_rcap 
Darkangel
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_lcapNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_voting_barNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_rcap 
angel boy
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_lcapNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_voting_barNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_lcapNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_voting_barNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_rcap 
Child In Time
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_lcapNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_voting_barNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_lcapNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_voting_barNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_lcapNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_voting_barNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_rcap 
rapper_girl
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_lcapNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_voting_barNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_rcap 
Mars
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_lcapNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_voting_barNqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse?

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse?   Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 8:15 pm

brad pitt
angelina jolie
michael jackson Crying or Very sad
katy perry
britney spears
roul bova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
love_albania
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
love_albania


Male
Numri i postimeve : 208
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Hobi : qejf+makiato
Koha e lire : relax
Piket : 125
Data e regjistrimit : 28/06/2009

Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse?   Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse? Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 8:16 pm

gwyneth paltrow ne fuqi te 6-te
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nqs do te jepej nje shans, per te darkuar me 6 yje te holliwoodit cilet do ishin ata, dhe pse?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: