Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_lcap17%cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_lcap29%cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_lcap31%cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_lcap23%cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_lcapcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_voting_barcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_rcap 
hot_spicy
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_lcapcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_voting_barcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_rcap 
Darkangel
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_lcapcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_voting_barcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_rcap 
angel boy
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_lcapcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_voting_barcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_lcapcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_voting_barcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_rcap 
Child In Time
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_lcapcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_voting_barcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_rcap 
Blue Paradise
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_lcapcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_voting_barcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_lcapcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_voting_barcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_rcap 
rapper_girl
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_lcapcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_voting_barcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_rcap 
Mars
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_lcapcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_voting_barcili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
June 2024
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?

Shko poshtė 
+5
Child In Time
Mrs.perfect
hot_spicy
H_boy354
jona
9 posters
AutoriMesazh
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 29
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 5:02 pm

nje nder filmat me te frikshem qe kam pare une eshte "pasqyrat"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 32
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 5:09 pm

fragmente nga jeta ime....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 11:14 am

nje me insekte gjigande.....iiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 29
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 11:17 am

kam pare shum filma qe jane me te vertet te frikshem nje nder to eshte filmi SAW
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 10:27 pm

hot spicy shkruajti:
nje me insekte gjigande.....iiiiiiiiiiiiii

e ke fjalen per War of the World https://www.youtube.com/watch?v=-c0Myr_sYsE qe u dha pardje te mediasati Razz

esht i mrekullushem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 32
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 5:31 pm

Mrs.perfect shkruajti:
kam pare shum filma qe jane me te vertet te frikshem nje nder to eshte filmi SAW
e kam pa ne klas ket un..
po me duket se ai eshte +18 Exclamation Exclamation Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 29
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Tue Aug 11, 2009 6:41 pm

e kam pa une ate filmin saw
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 29
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Tue Aug 11, 2009 7:32 pm

H_boy354 shkruajti:
Mrs.perfect shkruajti:
kam pare shum filma qe jane me te vertet te frikshem nje nder to eshte filmi SAW
e kam pa ne klas ket un..
po me duket se ai eshte +18 Exclamation Exclamation Exclamation

aaauuuuu nuk e dija per zotit qe ishte per kete moshe i pafajshem Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 33
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 12:44 pm

Mrs.perfect shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
Mrs.perfect shkruajti:
kam pare shum filma qe jane me te vertet te frikshem nje nder to eshte filmi SAW
e kam pa ne klas ket un..
po me duket se ai eshte +18 Exclamation Exclamation Exclamation

aaauuuuu nuk e dija per zotit qe ishte per kete moshe i pafajshem Razz

rrense, te ishte per mosh me te vogel skishe per ta pa vet Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 1:19 pm

filmi qe do realizohej me pjese nga jeta ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 1:20 pm

sdo e quaj te frikshem,filmin e jetes tate do ta shikoja bashk me bebin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 1:21 pm

nuk po them per te gjithen vdekje po them per fragmente
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 1:22 pm

po prandaj bebi do ishte i shoqeruar nga un,se me sig do ket disa skena qe per femijet nuk esht i lejuar :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 33
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 1:28 pm

o prinderit e ardhshem ju lutem mos dilni nga tema
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dr. Manhattan
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
Dr. Manhattan


Male
Numri i postimeve : 9
Mosha : 37
Vendndodhja : Nippon
Piket : 55
Data e regjistrimit : 07/10/2009

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Wed Oct 14, 2009 12:15 am

Filmat e frikshem qe m'kan pelqy ma shum:

The Hills Have Eyes

House of Wax

Wolf Creek

Mirrors

Saw I-II-III

The Final Destination I-II
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Thu Oct 15, 2009 4:52 pm

shtepia prej dylli
dhe helloween

kto jam me shum makaber
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Thu Oct 15, 2009 4:59 pm

nji me ca insekte bbrrrrrrr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Thu Oct 15, 2009 5:00 pm

aaaa e di se per ke e ke fjalen per ato insektet e vogla qe fluturonin,qe kishin ngjyre te kuqe eeee :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Thu Oct 15, 2009 5:01 pm

ncuq...ca njerezqe humbin ne nje ishull dhe zbulojne ca insekte gjigande nga nentoka......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Thu Oct 15, 2009 5:03 pm

aaaa e ke fjalen per ate filmin qe jan ato akrepat e medhenj dhe ato milingonat eee :D mos me thuaj qe nuk esht ky ai per te cilin po flet se te vrava Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Thu Oct 15, 2009 5:05 pm

po po ky eshte... Razz I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Thu Oct 15, 2009 5:07 pm

e mi ai esht se e kam pa dhe vet qe ne fillim te filmit nje insekt i madh dhe jeshil ha njerin nga kto cunat,ndersa ai tjetri mcifet pas nje peme :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dr. Manhattan
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
Dr. Manhattan


Male
Numri i postimeve : 9
Mosha : 37
Vendndodhja : Nippon
Piket : 55
Data e regjistrimit : 07/10/2009

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Thu Oct 15, 2009 7:20 pm

Ky filmi me insektet gjigande asht Starship Troopers.
Insektet gjigande jetojne ne planet tjeter dhe ushtaret e federates boterore dergohen atje per ti m'poshtur ... asht shum film i bukur dhe i tmerrshem, dhe mu m'pelqe :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Green K
Adoleshent
Adoleshent
Green K


Female
Numri i postimeve : 34
Mosha : 29
Vendndodhja : Durres
Hobi : Rock music...kitara elektrike dhe drumssss! edhe pse nk di te luaj mundohem t'i mbush mendjen babit te me coje ne kurs..hahah! ;)
Koha e lire : Music,music,music,etc....hahahh
Piket : 69
Data e regjistrimit : 15/11/2009

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1Fri Dec 25, 2009 12:55 am

The grudge, The ring...dhe ai filmi me 'Pasqyrat' ishte..aaaaaa...skam flejt gjithe naten kur e pashe....ne mengjes pastaj nuk i rregullova floket para pasqyres..hahahahahahahahahahahaahahahh!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Empty
MesazhTitulli: Re: cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?   cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cili eshte filmi me i frikshem qe keni pare deri me sot ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cili eshte filmi qe ju ka lene mbresa deri ne moshen qe keni tani dhe kur e keni pare ate film :D
» Filmi i fundit qe keni pare
» cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????
» Cili eshte komplimenti me i bukur qe keni marre?
» Cili Eshte Gabimi Ma I Madhe Qe Keni Bere Ndonjeher ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Kinematografia-
Kėrce tek: