Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_lcap17%cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_lcap29%cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_lcap31%cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_lcap23%cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_lcapcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_voting_barcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_rcap 
hot_spicy
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_lcapcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_voting_barcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_rcap 
Darkangel
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_lcapcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_voting_barcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_rcap 
angel boy
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_lcapcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_voting_barcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_lcapcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_voting_barcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_rcap 
Child In Time
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_lcapcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_voting_barcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_rcap 
Blue Paradise
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_lcapcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_voting_barcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_lcapcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_voting_barcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_rcap 
rapper_girl
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_lcapcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_voting_barcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_rcap 
Mars
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_lcapcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_voting_barcmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?:

Shko poshtė 
AutoriMesazh
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 29
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Empty
MesazhTitulli: cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?:   cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Sat Jul 18, 2009 11:59 pm

me mervet me duken tap fare ato
se marr vesh pse regjistrohen kur nuk bejn as1 postim scratch

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Empty
MesazhTitulli: Re: cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?:   cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 11:48 am

kan turp Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Empty
MesazhTitulli: Re: cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?:   cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 2:31 pm

hyjne sa per te marre tema dhe ti cojne ne forumet e tyre
ose futen per tvjedh avatare..per ksoj punesh
osepertprish pune kot mekot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Empty
MesazhTitulli: Re: cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?:   cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 2:31 pm

jam ne nje mendje me melun,kte do thoja dhe un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 29
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Empty
MesazhTitulli: Re: cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?:   cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:47 pm

ka mundesi qe te jen te trsh dhe te regjistrohen gabimish lol!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Empty
MesazhTitulli: Re: cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?:   cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:53 pm

ndoshta kerkojne nai info qe ndodhet ketu dhe duhet me u regjistru patj per ta marre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Empty
MesazhTitulli: Re: cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?:   cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:54 pm

kjo esht jam sh i sig
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Empty
MesazhTitulli: Re: cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?:   cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 10:00 pm

asgje fare
dhe per ato do e vras menjen une

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Empty
MesazhTitulli: Re: cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?:   cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 10:01 pm

Boj si inetresant...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 29
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Empty
MesazhTitulli: Re: cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?:   cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 10:28 pm

fu*k them!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
LEADER
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
LEADER

Male
Numri i postimeve : 125
Mosha : 35
Vendndodhja : NE SHTET
Piket : 66
Data e regjistrimit : 16/04/2009

cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Empty
MesazhTitulli: Re: cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?:   cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1Wed Jul 22, 2009 12:20 pm

pune e tyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Empty
MesazhTitulli: Re: cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?:   cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?: Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cmund te thoni per ata qe regjistrohen ne forum dhe nuk bejn as1 postim :?:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: