Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
E kam bere une Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
E kam bere une Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
E kam bere une Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
E kam bere une Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
E kam bere une Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
E kam bere une Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
E kam bere une Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
E kam bere une Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
E kam bere une Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
E kam bere une I_vote_lcap17%E kam bere une I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
E kam bere une I_vote_lcap29%E kam bere une I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
E kam bere une I_vote_lcap31%E kam bere une I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
E kam bere une I_vote_lcap23%E kam bere une I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
E kam bere une I_vote_lcapE kam bere une I_voting_barE kam bere une I_vote_rcap 
hot_spicy
E kam bere une I_vote_lcapE kam bere une I_voting_barE kam bere une I_vote_rcap 
Darkangel
E kam bere une I_vote_lcapE kam bere une I_voting_barE kam bere une I_vote_rcap 
angel boy
E kam bere une I_vote_lcapE kam bere une I_voting_barE kam bere une I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
E kam bere une I_vote_lcapE kam bere une I_voting_barE kam bere une I_vote_rcap 
Child In Time
E kam bere une I_vote_lcapE kam bere une I_voting_barE kam bere une I_vote_rcap 
Blue Paradise
E kam bere une I_vote_lcapE kam bere une I_voting_barE kam bere une I_vote_rcap 
Child Of Darkness
E kam bere une I_vote_lcapE kam bere une I_voting_barE kam bere une I_vote_rcap 
rapper_girl
E kam bere une I_vote_lcapE kam bere une I_voting_barE kam bere une I_vote_rcap 
Mars
E kam bere une I_vote_lcapE kam bere une I_voting_barE kam bere une I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria fate Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 E kam bere une

Shko poshtė 
+2
Child In Time
Soldier Of Fortune
6 posters
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

E kam bere une Empty
MesazhTitulli: E kam bere une   E kam bere une Icon_minitime1Sun Jun 21, 2009 4:18 pm

Me qene se nuk ka rregulla po perfitoj cik nga situata une. Ej shifeni nje here kete videon qe e kam dhe te firma une e me thoni si ju duket? E kam qa apo jo?