Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_lcap17%Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_lcap29%Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_lcap31%Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_lcap23%Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_lcapKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_voting_barKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_rcap 
hot_spicy
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_lcapKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_voting_barKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_rcap 
Darkangel
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_lcapKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_voting_barKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_rcap 
angel boy
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_lcapKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_voting_barKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_lcapKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_voting_barKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_rcap 
Child In Time
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_lcapKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_voting_barKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_lcapKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_voting_barKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_lcapKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_voting_barKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_rcap 
rapper_girl
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_lcapKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_voting_barKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_rcap 
Mars
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_lcapKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_voting_barKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
RockAngel
Adoleshent
Adoleshent
RockAngel

Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 30
Vendndodhja : Ferizaj
Hobi : playinn guitar,basketball
Koha e lire : studing dhe ushtrime me bendin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/02/2009

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 9:31 pm

Kush ka ndosh qe ju ka bere me se shumti nervoz i inatosur pse dhe car keni bo tongue


Edituar pėr herė tė fundit nga RockAngel nė Sat Feb 21, 2009 9:36 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 9:32 pm

uhuuuu te permdn emra une tani,prisher formati i forumit... Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RockAngel
Adoleshent
Adoleshent
RockAngel

Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 30
Vendndodhja : Ferizaj
Hobi : playinn guitar,basketball
Koha e lire : studing dhe ushtrime me bendin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/02/2009

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 9:38 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
uhuuuu te permdn emra une tani,prisher formati i forumit... Razz Razz


Hmm aq shum tkan bo nervoz..? Po pse? i mer gjonat afer zemres a Razz mos u bo leht nervoz Razz hihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 9:40 pm

RockAngel shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
uhuuuu te permdn emra une tani,prisher formati i forumit... Razz Razz


Hmm aq shum tkan bo nervoz..? Po pse? i mer gjonat afer zemres a Razz mos u bo leht nervoz Razz hihi

ok,sui te duash ti,qe sot e tutje ska me nervozizem. lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RockAngel
Adoleshent
Adoleshent
RockAngel

Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 30
Vendndodhja : Ferizaj
Hobi : playinn guitar,basketball
Koha e lire : studing dhe ushtrime me bendin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/02/2009

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 9:42 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
RockAngel shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
uhuuuu te permdn emra une tani,prisher formati i forumit... Razz Razz


Hmm aq shum tkan bo nervoz..? Po pse? i mer gjonat afer zemres a Razz mos u bo leht nervoz Razz hihi

ok,sui te duash ti,qe sot e tutje ska me nervozizem. lol!

hehehe... ehh mirr Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorKush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 10:21 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
uhuuuu te permdn emra une tani,prisher formati i forumit... Razz Razz
pupupupu sa genjen goca

sa per temen. me ka bere nje cun ne rruge qe e thyva ne mes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI

Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 26
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 11:06 pm

ka shume njerez qe me bejne nervoz ne ditet e sotme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 11:06 pm

there with out me shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
uhuuuu te permdn emra une tani,prisher formati i forumit... Razz Razz
pupupupu sa genjen goca

sa per temen. me ka bere nje cun ne rruge qe e thyva ne mes.

haahaha pse ste dukem tip qe nervozohem shpejt une?/ ehee sme ke par ti mua.. Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 1:34 pm

vetja....spo e duroj dot me...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 3:46 pm

sme ka bere njeri deri tani i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 3:57 pm

esht nje rob ,qe ma shif dhe me nervozon,po sja vlen ta permend emrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 4:07 pm

zysha letersis dhe historis Mad Mad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 4:08 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
zysha letersis dhe historis Mad Mad
kjo me nervozon vetem kur vonohet me shkrujt pm Shocked Shocked Shocked Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 4:09 pm

po sepse ti i done cast fare
dhe byreket qe ha ti nuk behen ne cast,do presesh 1 ore ne rradh... Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 4:10 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
po sepse ti i done cast fare
dhe byreket qe ha ti nuk behen ne cast,do presesh 1 ore ne rradh... Razz
affraid affraid affraid un i them asaj te picat hap rrugen se kam grune me barre. lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 4:13 pm

don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
po sepse ti i done cast fare
dhe byreket qe ha ti nuk behen ne cast,do presesh 1 ore ne rradh... Razz
affraid affraid affraid un i them asaj te picat hap rrugen se kam grune me barre. lol! lol!

hahaahahaha
e pash grun tate sot,si ne form mu duk mua,spash gje... lol! lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 4:15 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
po sepse ti i done cast fare
dhe byreket qe ha ti nuk behen ne cast,do presesh 1 ore ne rradh... Razz
affraid affraid affraid un i them asaj te picat hap rrugen se kam grune me barre. lol! lol!

hahaahahaha
e pash grun tate sot,si ne form mu duk mua,spash gje... lol! lol!
Ndeshkim Ndeshkim Ndeshkim Ndeshkim e kam dobesu un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 4:15 pm

mben nervoz antari lart kur nxjerr me shumic kto figurat

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 9:15 pm

hajde bravo stafi qe lejoni gjith kto overflode Laughing
asigjo, s`kam qef t`me prishet morali qe ca njerez ose per ca gjera qe s`ja vlejn, perpiqem ti evitoj

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 9:18 pm

Child In Time shkruajti:
hajde bravo stafi qe lejoni gjith kto overflode Laughing
asigjo, s`kam qef t`me prishet morali qe ca njerez ose per ca gjera qe s`ja vlejn, perpiqem ti evitojWink nqef

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 9:41 pm

Child In Time shkruajti:
hajde bravo stafi qe lejoni gjith kto overflode Laughing
asigjo, s`kam qef t`me prishet morali qe ca njerez ose per ca gjera qe s`ja vlejn, perpiqem ti evitoj

sepse kur perpiqesh te mbash rregull,kur me te vertete e teprojne ngrihen antaret e tj dhe do kundershtojne,njs sh tolerime ka pas,sdo ndodhi me!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666

Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 29
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 3:33 pm

pfffffff sa hap syt cdo mgjes personi par q m acaron mamiiiiiiiiiiiiiiii :@
pstj gjat dites yyyyyyyy sa sh persona ka q me nervozojn pfffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 11:10 am

mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666

Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 29
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 1:15 pm

asnj der tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1Sun Sep 06, 2009 9:18 pm

mami dhe vellai
oooo i cant stand themmmmmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P   Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush ju ka bere me se shumti Nervoz :@ ?? :P
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: