Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sdi si me i van titullin - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sdi si me i van titullin - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sdi si me i van titullin - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sdi si me i van titullin - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sdi si me i van titullin - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sdi si me i van titullin - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sdi si me i van titullin - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sdi si me i van titullin - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sdi si me i van titullin - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_lcap17%sdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_lcap29%sdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_lcap31%sdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_lcap23%sdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_lcapsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_voting_barsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
sdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_lcapsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_voting_barsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
sdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_lcapsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_voting_barsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
sdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_lcapsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_voting_barsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_lcapsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_voting_barsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
sdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_lcapsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_voting_barsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
sdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_lcapsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_voting_barsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_lcapsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_voting_barsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
sdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_lcapsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_voting_barsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
sdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_lcapsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_voting_barsdi si me i van titullin - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sdi si me i van titullin

Shko poshtė 
5 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sdi si me i van titullin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sdi si me i van titullin   sdi si me i van titullin - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 20, 2009 7:30 pm

don corleone shkruajti:
ueeeeeee kush del jasht teme ueeeeeeeee ueeeeeeeeeee
kjo qe na bertet neve pse dilni jasht teme ueeeeeeee .do bahem tap ta harroj ket moment e ket gja qe ka ba kjo Laughing drunken drunken drunken drunken drunken drunken


CA SBEN NJERIU PER TE REN NE SY Laughing
TI DEL ME SHUM Wink Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sdi si me i van titullin - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

sdi si me i van titullin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sdi si me i van titullin   sdi si me i van titullin - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 20, 2009 7:32 pm

e majmun ti ke fillu me provoku eeeeeee??? Laughing po ti ca sben vetem qe te komentosh mrapa meje Laughing molto furba ti e kam ven re une Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sdi si me i van titullin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sdi si me i van titullin   sdi si me i van titullin - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 20, 2009 7:42 pm

don corleone shkruajti:
e majmun ti ke fillu me provoku eeeeeee??? Laughing po ti ca sben vetem qe te komentosh mrapa meje Laughing molto furba ti e kam ven re une Laughing
affraid affraid ok flm qe ma the,
mend per her tjera Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sdi si me i van titullin - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

sdi si me i van titullin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sdi si me i van titullin   sdi si me i van titullin - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 20, 2009 7:43 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
e majmun ti ke fillu me provoku eeeeeee??? Laughing po ti ca sben vetem qe te komentosh mrapa meje Laughing molto furba ti e kam ven re une Laughing
affraid affraid ok flm qe ma the,
mend per her tjera Wink
te puth te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 30
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

sdi si me i van titullin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sdi si me i van titullin   sdi si me i van titullin - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 27, 2009 6:39 pm

une [po[ pres te mar nje super yllsdi si me i van titullin - Faqe 2 Te duamore vesh
Cito :
[quote]
Kodi:
[b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sdi si me i van titullin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sdi si me i van titullin   sdi si me i van titullin - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 27, 2009 6:40 pm

e kemi lene te
virusi

antivirus
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

sdi si me i van titullin - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sdi si me i van titullin   sdi si me i van titullin - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sdi si me i van titullin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: