Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_lcap17%Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_lcap29%Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_lcap31%Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_lcap23%Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_lcapJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_voting_barJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_rcap 
hot_spicy
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_lcapJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_voting_barJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_rcap 
Darkangel
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_lcapJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_voting_barJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_rcap 
angel boy
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_lcapJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_voting_barJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_lcapJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_voting_barJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_rcap 
Child In Time
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_lcapJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_voting_barJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_lcapJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_voting_barJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_lcapJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_voting_barJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_rcap 
rapper_girl
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_lcapJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_voting_barJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_rcap 
Mars
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_lcapJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_voting_barJeta juaj ne quiz per 5 minuta... I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Jeta juaj ne quiz per 5 minuta...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Empty
MesazhTitulli: Jeta juaj ne quiz per 5 minuta...   Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 7:47 pm

Shenjat e Horoskopit te Cin Feng sui :

Do tju marre vetem pak minuta dhe shihni cdo te ndodhe.
Nese do te jeni te drejte kjo do tu thote vecse te verteten.

Pasi te shkruani pergjigjet ne nje leter lexoni shenjat e Horoskopit si me poshte.

1 - Cila eshte ngjyra qe ju pelqen : E Kuqja - E zeza - Blu - Jeshilja - Verdha

2 - Shkronja e pare e emrit tuaj ?

3 - Muaji ne te cilin keni lindur?

4 - Ke pelqeni me shume? Te Zezen apo te Bardhen?

5 - Emrin e dikujt i cili eshte i te njejtit seks me ju?

6 - Numri juaj Favorit?

7 - Ke pelqeni me shume? Kalifornine - Florida ?

8 - Ke pelqeni liqenin apo oqeanin?

9 - Thoni nje deshire me mend!


Te githa pyetjeve u jepet pergjigje si me poshte.
Mos beni kopje.
1 - Nese keni zgjedhur ngjyren;

Kuqe : Jeni ne gjendje alarmi (i hapur/ ) dhe e keni jeten te mbushur me dashuri.
Zeze : Jeni i mbyllur dhe agresiv.
Jeshil : Shpirtin e keni te qete dhe jeni ne terezi.
Blu : Jeni Spontan, plot me puthje dashurie dhe jeni njeri me seder.
Verdhe : Jeni njeri i lumtur.. Atyre qe jane me humor te keq i jepni keshilla te pozitive.

2 - Nese shkronja e pare;
A-K Ne jeten tuaj ka dashuri me bollek dhe miqesi te shumta.

L-R Mundoheni ta shijoni jeten ne maksimum, se shpejti jeta juaj do ta rifilloni nga e para.
S-Z Keni deshire te ndihmoni te tjeret . . E ardhmja juaj duket e bukur.


3 - Nese muaji qe keni lindur;

Janar - Shkurt - Mars : Viti do te vije i bukur per ju. Do te zbuloni se do te bini ne dashuri me nje person i cili nuk ju ka shkuar kurre ne mend.
Prill - Maj - Qershor : Do te beheni zoterues e nje lidhje dashurie e cila do te zgjasi ne pafundesi.
Korrik- Gusht - Shtator : Do te kaloni nje vit shume te bukur nder te tjera do te perjetoni eksperienca te cilat do tjua ndryshojne jetn qe nga rrenjet..
Tetor - Nentor - Dhjetor : Dashuria do te jete e mrekullueshme,do te gjeni njeriun e endrrave.

4 - Nese keni zgjedhur

Zeza: Jeta juaj do ti drejtohet nje drejtimin krejt tjeter. Dhe per ju kjo do te jete gjeja me e mire dhe nga ky ndryshim ju do te jeni te kenaqur.
Bardha : Zoteroni miq te cilet ju plotesojne dhe mund te bejne cdo gje per ju por ndofta ju nuk e keni kuptuar kete.

5 - Ky person eshte miku juaj me i mire.


6 - Ky numer tregon numerin e miqve ne jeten tuaj .


7 - Nese keni zgjedhur;

Kalifornine : Ju pelqejne aveneturat Macera seviyorsunuz
Florida : Jeni nje person i cili shtrihet anash edhe flene (gjumash)

8 - Nese keni zgjedhur;

Liqen : Jeni nje person i cili jeni shume i lidhur si me te dashuren por edhe me miqte.
Oqean : Spontan dhe keni deshire ti beni njerezit te lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta juaj ne quiz per 5 minuta...   Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 7:50 pm

hot spicy shkruajti:
Shenjat e Horoskopit te Cin Feng sui :

Do tju marre vetem pak minuta dhe shihni cdo te ndodhe.
Nese do te jeni te drejte kjo do tu thote vecse te verteten.

Pasi te shkruani pergjigjet ne nje leter lexoni shenjat e Horoskopit si me poshte.

1 - Cila eshte ngjyra qe ju pelqen : E Kuqja - E zeza - Blu - Jeshilja - Verdha

2 - Shkronja e pare e emrit tuaj ?

3 - Muaji ne te cilin keni lindur?

4 - Ke pelqeni me shume? Te Zezen apo te Bardhen?

5 - Emrin e dikujt i cili eshte i te njejtit seks me ju?

6 - Numri juaj Favorit?

7 - Ke pelqeni me shume? Kalifornine - Florida ?

8 - Ke pelqeni liqenin apo oqeanin?

9 - Thoni nje deshire me mend!


Te githa pyetjeve u jepet pergjigje si me poshte.
Mos beni kopje.
1 - Nese keni zgjedhur ngjyren;

Kuqe : Jeni ne gjendje alarmi (i hapur/ ) dhe e keni jeten te mbushur me dashuri.
Zeze : Jeni i mbyllur dhe agresiv.
Jeshil : Shpirtin e keni te qete dhe jeni ne terezi.
Blu : Jeni Spontan, plot me puthje dashurie dhe jeni njeri me seder.
Verdhe : Jeni njeri i lumtur.. Atyre qe jane me humor te keq i jepni keshilla te pozitive.

2 - Nese shkronja e pare;
A-K Ne jeten tuaj ka dashuri me bollek dhe miqesi te shumta.

L-R Mundoheni ta shijoni jeten ne maksimum, se shpejti jeta juaj do ta rifilloni nga e para.
S-Z Keni deshire te ndihmoni te tjeret . . E ardhmja juaj duket e bukur.


3 - Nese muaji qe keni lindur;

Janar - Shkurt - Mars : Viti do te vije i bukur per ju. Do te zbuloni se do te bini ne dashuri me nje person i cili nuk ju ka shkuar kurre ne mend.
Prill - Maj - Qershor : Do te beheni zoterues e nje lidhje dashurie e cila do te zgjasi ne pafundesi.Korrik- Gusht - Shtator : Do te kaloni nje vit shume te bukur nder te tjera do te perjetoni eksperienca te cilat do tjua ndryshojne jetn qe nga rrenjet..
Tetor - Nentor - Dhjetor : Dashuria do te jete e mrekullueshme,do te gjeni njeriun e endrrave.

4 - Nese keni zgjedhur

Zeza: Jeta juaj do ti drejtohet nje drejtimin krejt tjeter. Dhe per ju kjo do te jete gjeja me e mire dhe nga ky ndryshim ju do te jeni te kenaqur.
Bardha : Zoteroni miq te cilet ju plotesojne dhe mund te bejne cdo gje per ju por ndofta ju nuk e keni kuptuar kete.

5 - Ky person eshte miku juaj me i mire.


6 - Ky numer tregon numerin e miqve ne jeten tuaj .


7 - Nese keni zgjedhur;

Kalifornine : Ju pelqejne aveneturat Macera seviyorsunuz
Florida : Jeni nje person i cili shtrihet anash edhe flene (gjumash)

8 - Nese keni zgjedhur;

Liqen : Jeni nje person i cili jeni shume i lidhur si me te dashuren por edhe me miqte.
Oqean : Spontan dhe keni deshire ti beni njerezit te lumtur
cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta juaj ne quiz per 5 minuta...   Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 7:50 pm

hahahahahahahhaahahahahha do mbaj premtimin e dhen hahahhahahah do le duhanin haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta juaj ne quiz per 5 minuta...   Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 7:53 pm

nga e kape kte mi??? Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta juaj ne quiz per 5 minuta...   Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 7:53 pm

Kuqe : Jeni ne gjendje alarmi (i hapur/ ) dhe e keni jeten te mbushur me dashuri
Prill - Maj - Qershor : Do te beheni zoterues e nje lidhje dashurie e cila do te zgjasi ne pafundesi.
Bardha : Zoteroni miq te cilet ju plotesojne dhe mund te bejne cdo gje per ju por ndofta ju nuk e keni kuptuar kete.

uaaaa keto prgj e mia kane dale te papara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta juaj ne quiz per 5 minuta...   Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 7:54 pm

hot spicy shkruajti:
nga e kape kte mi??? Shocked
ne maj pra,do le duhanin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorJeta juaj ne quiz per 5 minuta... Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta juaj ne quiz per 5 minuta...   Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 1:10 pm

Me pelqyen jasht mase pergjigjet :D
Dhe sidomos per personin te njejtit seks qe esht miku me i mir..sh e vertet...woohoo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta juaj ne quiz per 5 minuta...   Jeta juaj ne quiz per 5 minuta... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jeta juaj ne quiz per 5 minuta...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: