Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
showbiz - Faqe 2 I_vote_lcap17%showbiz - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
showbiz - Faqe 2 I_vote_lcap29%showbiz - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
showbiz - Faqe 2 I_vote_lcap31%showbiz - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
showbiz - Faqe 2 I_vote_lcap23%showbiz - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
showbiz - Faqe 2 I_vote_lcapshowbiz - Faqe 2 I_voting_barshowbiz - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
showbiz - Faqe 2 I_vote_lcapshowbiz - Faqe 2 I_voting_barshowbiz - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
showbiz - Faqe 2 I_vote_lcapshowbiz - Faqe 2 I_voting_barshowbiz - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
showbiz - Faqe 2 I_vote_lcapshowbiz - Faqe 2 I_voting_barshowbiz - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
showbiz - Faqe 2 I_vote_lcapshowbiz - Faqe 2 I_voting_barshowbiz - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
showbiz - Faqe 2 I_vote_lcapshowbiz - Faqe 2 I_voting_barshowbiz - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
showbiz - Faqe 2 I_vote_lcapshowbiz - Faqe 2 I_voting_barshowbiz - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
showbiz - Faqe 2 I_vote_lcapshowbiz - Faqe 2 I_voting_barshowbiz - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
showbiz - Faqe 2 I_vote_lcapshowbiz - Faqe 2 I_voting_barshowbiz - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
showbiz - Faqe 2 I_vote_lcapshowbiz - Faqe 2 I_voting_barshowbiz - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 showbiz

Shko poshtė 
+2
hot_spicy
breang dance
6 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2

showbiz
showbiz nga vendi dhe bota.
showbiz - Faqe 2 I_vote_lcap25%showbiz - Faqe 2 I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
showbiz per te gjithe adoleshentet.
showbiz - Faqe 2 I_vote_lcap75%showbiz - Faqe 2 I_vote_rcap
 75% [ 3 ]
Totali i votave : 4
 

AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

showbiz - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: showbiz   showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 10:23 pm

take it easy man Wink
pra kush je ti meqe me njifke mua? :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorshowbiz - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: showbiz   showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 10:35 pm

kto vllaj nuk po i lexoj.po kush do ma shpjegoje icik ket sondazhin se nuk po e marr vesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

showbiz - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: showbiz   showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 10:40 pm

breang dance shkruajti:
u nxeha sepse me kishe ber veretje edhe tek barcaletat ai ishte nje ngatarres me kurjozitetet keshtu u acarova kur pash edhe kete tjetren. :Birre;:

hahah dhe mua keshtu me shkruajti e di mire kush je lale ste ve faj se je i ri do mesohesh me rregullat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

showbiz - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: showbiz   showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 10:44 pm

nuk besoj se e njihni jo se esht nga elb. dhe ne klas te tet.
eri e njef ti? Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
showbiz - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorshowbiz - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: showbiz   showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 10:54 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
nuk besoj se e njihni jo se esht nga elb. dhe ne klas te tet.
eri e njef ti? Wink
nuk e di se kush mund te jete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

showbiz - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: showbiz   showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 10:57 pm

there with out me shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
nuk besoj se e njihni jo se esht nga elb. dhe ne klas te tet.
eri e njef ti? Wink
nuk e di se kush mund te jete.

pyt megin neser

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
showbiz - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

showbiz - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: showbiz   showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 10:59 pm

dj jero shkruajti:
breang dance shkruajti:
u nxeha sepse me kishe ber veretje edhe tek barcaletat ai ishte nje ngatarres me kurjozitetet keshtu u acarova kur pash edhe kete tjetren. :Birre;:

hahah dhe mua keshtu me shkruajti e di mire kush je lale ste ve faj se je i ri do mesohesh me rregullat

haha ky i njofka tgjith, kercenimi tipik i kalammajve hihi Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorshowbiz - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: showbiz   showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 11:08 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
there with out me shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
nuk besoj se e njihni jo se esht nga elb. dhe ne klas te tet.
eri e njef ti? Wink
nuk e di se kush mund te jete.

pyt megin neser
megi e di ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
breang dance
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
breang dance

Male
Numri i postimeve : 125
Mosha : 26
Vendndodhja : up and up
Hobi : the streetbasket
Koha e lire : streetbasket,pub,net,chat,music,tv.
Piket : 463
Data e regjistrimit : 24/04/2009

showbiz - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: showbiz   showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 4:20 pm

hej dj jero te cova mesazh privat dhe te thashe se ishte nje ngatarrese keshtu qe pse e hap kot me kot kto gjana eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?????????????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

showbiz - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: showbiz   showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 6:27 pm

ktij tipit un si kuptoj as nickun se e ka shkrujt si lemsh me duket.
nejse skam showbiz per today Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
breang dance
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
breang dance

Male
Numri i postimeve : 125
Mosha : 26
Vendndodhja : up and up
Hobi : the streetbasket
Koha e lire : streetbasket,pub,net,chat,music,tv.
Piket : 463
Data e regjistrimit : 24/04/2009

showbiz - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: showbiz   showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Apr 30, 2009 4:03 pm

hej o djema a dini kete juuu. Drejtuesit e Televizionit Publik Shqiptar duket se nuk i kursejnė paratė kėtė vit pėr njė prezantim sa mė dinjitoz tė Kejsi Tolės, nė Festivalin Europian, qė do organizohet nė maj nė Rusi. Sipas burimeve tona bėhet e ditur se vetėm realizimi i klipit tė saj “Carry me in to your dreams” nė njė studio gjermane ka kushtuar 139 milionė lekė, ndėrkohė qė do shpenzohet po ashtu pėr njė veshje tė mirė skenike, me mėndafsh tė bardhė nga mė tė shtrenjtit, realizuar nga kostumografia Anila Zajmi. Televizioni Publik Shqiptar ka zgjedhur linjėn e veshjeve BSB, pėr veshjet “casual” tė kėngėtares, me mbėrritjen e saj nė aeroport, dhe pėr prezantimin e saj nė konferencat e shtypit, qė do mbahen para fillimit tė Festivalit Europian, dhe pas tij nėse do jetė e nevojshme. Ndėrkohė ajo ka marrė mėsime baleti nė Athinė, dhe ka bėrė ushtrime tė rregullta nė palestėr pėr tė rėnė nga pesha dhe pėr tė arritur njė formė tė mirė trupore. Pėr perfomancėn e saj po kujdeset koreografi, qė jeton nė Greqi, Julian Bulku. Nė prezantimin skenik tė Eurovizionit shoqėrohet nga dy kėngėtare, dy balerinė 14 vjeēarė dhe njė balerin kryesor, qė simbolizon Princin e Kaltėr, bazuar nė fabulėn e kėngės “Mė merr nė ėndėrr”, tė Edmond Zhulalit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

showbiz - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: showbiz   showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Apr 30, 2009 5:48 pm

me esht dukur performanca,vidioklipi dhe realizimi me kot qe kam par

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
showbiz - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

showbiz - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: showbiz   showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 18, 2009 5:35 pm

Vėllai i kėngėtarit Adrian Gaxha, ėshtė arrestuar nė hyrje tė Maqedonisė fundjavėn e kaluar. Driton Islami ishte befasuar kur gjatė kthimit pėr nė Shkup ishte pritur nga njė patrullė e policisė, tė cilėt pas legjitimimit i kanė lidhur duart dhe e kanė dėrguar drejt
veturės sė policisė. E gjithė ngjarja pėrshkruhet kėshtu: “Dritoni nuk kishte pasur njohuri se pėr ēfarė bėhet fjalė. I habitur ka kėrkuar nga forcat e policisė sqarim se ku e dėrgojnė dhe pėr ēfarė arsye ėshtė arrestuar, por arsyetimi i vetėm ka qenė se Ministria e Punėve tė Brendshme ka lėshuar fletarest dhe se policia ėshtė e detyruar ta arrestojė dhe ta dėrgojė nė stacionin policor “Autokomanda”. Pasi ka arritur nė stacionin policor ai ka kuptuar se ka kohė qė ndaj tij ėshtė lėshuar fletarrest dhe se nga ai kėrkohet tė vuajė dėnim prej 4 muaj me arsyetim se ka kryer shkelje tė rregullave nė komunikacion. Pėrpara se ta dėrgojnė nė stacionin policor “Shutka”, atij i ėshtė lejuar tė bėjė njė telefonatė dhe tė njoftojė dikė qė gjendet nė polici. Telefonata e vetme e cila i ėshtė lejuar Dritonit tė bėjė, ky e ka shfrytėzuar tė thėrrasė tė vėllain por duke mos mundur tė bindė Adrianin, i cili gjatė gjithė kohės ka menduar se ėshtė ndonjė shaka. Adriani sė bashku me babain Emin Gaxhėn kanė shkuar nė stacionin e “Autokomandės” ku gjendej edhe Dritoni. Nė stacion ishte njė qetėsi e tmerrshme, Dritoni ishte i friguar dhe i lodhur, dhe derisa babai ka biseduar me policėt, Adriani gjithė kohėn ka shfrytėzuar duke u telefonuar shoqėrisė tė cilėt kanė mundur tė largojnė vėllain nga paraburgimi. Edhe pas lutjeve tė kėngėtarit pėr tė lejuar Dritonin tė kalojė natėn nė shtėpi dhe ditėn e ardhshme tė rregullojnė gjėrat, komandanti i policisė nuk e ka lejuar. Pas bisedės sė shkurtėr mes komandantit tė stacionit dhe “shokut” tė Adrianit, ėshtė rėnė dakord tė paguhet dėnimi nė tė holla i cili sė bashku me kamatėn ka kapur shifrėn prej 8.000 euro, pastaj Dritoni tė lirohet e tė shkojė nė shtėpi. Adriani largohet nga stacioni dhe pas gjysėm ore kthehet sė bashku me tė hollat. Pas nėnshkrimit tė dokumentacionit Dritoni lirohet. “Dritoni ėshtė nė shtėpi, ishte arrestuar mbrėmjen e kaluar por shpejt e rregulluam problemin”, theksoi babai Emin Gaxha. Sipas tij bėhet fjalė pėr njė keqkuptim. “Bėhet fjalė pėr njė dėnim tė vitit 2001, por e gjithė ajo ėshtė e kaluar. Ishte gjithēka si film, vėllai im nuk kishte mundėsi tė paraqitej nė gjykatė pasi ai jeton nė Austri. Atje ka studiuar dhe tash vazhdon tė jetojė. Ne nuk kishim njohuri se ka tė lėshuar fletarrest edhe atė pėr njė rast shkelje tė rregullave nė komunikacion. Isha nė shook tė madh, hera e parė qė dikush nga familja ime merret nė polici, telefonova disa shokėve emrat e tė cilėvė nuk do i zbuloj, kurse prej tash nuk ka shaka me dėnimet dhe prej nesėr do shkoj t’i paguaj paratė”, theksoi kėngėtari.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

showbiz - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: showbiz   showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 18, 2009 5:37 pm

Soni: Ja pse i refuzova lulet e Beckhamit
Ajo ishte e vetmja e pėrzgjedhur pėr tė hapur ndeshjen e shumėpritur Shqipėri-Milan. Elektrizuese, e bukur, shumė e pėlqyer nga tė gjithė, Soni Malaj fitoi vėmendjen e yjeve botėrorė tė futbollit tė cilėt e ndiqnin me interes nė performancat e saj skenike duke aprovuar pėlqimin e kėngėve tė saj.

Beckham, Kaka, Pirlo, Zambrotta, Ronaldinho etj., kanė pėlqyer duke ndjekur me interes kėngėt e Sonit, ndėrsa kjo e fundit ėshtė ndjerė mė mirė se kurrė teksa interpretonte nė fushė materialet muzikore mė tė pėlqyera nga fansat e saj. Dhe ajo qė nuk pritej ndodhi. Nė shenjė xhentilese Bekham i dhuron njė trėndafil Sonit, por ‘dhurata’ iu kthye mbrapsht. Ndiqeni pse...

1-Edhe pse je tėrėsisht e zhveshur nga emocionet duke qenė se tashmė skena ėshtė e jotja prej vitesh, u ndjeve ndopak e emocionuar pėr vetė faktin se do ishe pėrpara yjeve botėrore tė futbollit?

Emocionet unė i kam nė ēfarėdo eventi qė tė paraqitem, sepse ėshtė njė pėrgjegjėsi shumė e madhe tė dalėsh para publikut dhe tė paraqitesh sa mė denjėsisht. Po ashtu edhe nė kėtė rast duke qenė e vetmja kėngėtare, pėrgjegjėsia ishte e madhe, jo vetėm nė paraqitjen artistike, sepse ky event u transmetua ‘live’ edhe nė kanalet italiane, por edhe nė pėrzgjedhjen e kėngėve. U mundova qė tė kėndoj kėngėt e mia mė ritmike dhe energjike, pėr tė elektrizuar stadiumin. Kėndova katėr kėngė: ‘Zjarr’, ‘Njė me dy’, ‘Me faj, pa faj’ dhe ‘Zig-Zag’.

2-E ndoqe nga afėr ndeshjen? Si t’u duk ajo?

Po e ndoqa nga afėr, kėndshėm. Unė jam tifoze e kombėtares, kėshtu qė bėja tifozllėk pėr kombėtaren :-)

3-Pe nga afėr futbollistėt me famė botėrore. Cili tė ka tėrhequr mė shumė. Apo cilin pėlqen ti vetė mė shumė?

Po i pashe, i kisha shumė afėr, pasi dhe vendqėndrimi im ishte afėr tyre. Tė gjithė janė lojtarė shumė tė mirė, pėrpos kėsaj, Beckham dhe Kaka ishin mė tė paraqitshėm nga afėr :-)

4-Kishte ndonjė ndryshim teksa i shihje ‘live’?

Jo shumė. Ata ishin gjithė kohės tė qeshur, komunikonin lirshėm, nuk privoheshin nga fama e tyre pėr t’u afruar dhe pėr tė folur....

5-Fole me ndonjėrin prej tyre?

Po. Por jo shumė pasi paparacėt ishin nė kokat tona, nuk do doja tė isha nė ndonjė titull gazete tė nesėrmen hahahaha

6-I refuzove lulet Beckhamit. Pse?

Ishte e vetmja gjė qė mė shkoi ndėrmend nė ato momente, pra, keqinterpretimi i gjestit nė media. Sepse nė fakt mediat mė kanė kompleksuar shumė kohėt e fundit dhe mė duket sikur ēdo gjė e imja paragjykohet.


7-Ēfarė reagimesh more teksa kėndoje dhe tė ndiqnin tė gjithė?

Ata mė ndiqnin me interes nė performancat e mija me balerinat, sigurisht njė kulturė tjetėr muzikore dhe mė pas kur mbarova performancėn time, mė jepnin shenja aprovimi, pėlqimi...

8-Je njė ndjekėse e mirė e sportit. Cila ėshtė skuadra jote e preferuar?

Po e ndjek futbollin, por tifoze e zjarrtė jam vetėm me Kombėtaren.

9-Ke provuar qoftė edhe njėherė tė vetme tė luash futboll?

Kam provuar, por mė vriten kėmbėt, kėshtu qė preferoj volejbollin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

showbiz - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: showbiz   showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 18, 2009 5:41 pm

Kohėt tė fundit serbėt janė vėnė nė gjah pas melosit shqiptar. Dihet botėrisht ēfarė urrejtje kanė ata pėr popullin shqiptar, por duke u bazuar nė thėnien “kultura nuk njeh kufijė” atėherė ndoshta edhe u lejohet tė bėjnė njė gjė tė tillė. Kėsaj radhe viktima e huazimit ėshtė kėngėtarja Vesa Luma, e cila akoma nuk ėshtė prononcuar nė lidhje me kėtė vjedhje. Hiti mė i madh i saj “Jemi dhe s’jemi” me tė cilėn ajo edhe u bė e njohur pėr publikun e gjerė, huazohet nga kėngėtarja sėrbe Djina Stoeva e cila e titullon kėngėn “Zasrami se”. Ky nuk ėshtė as rasti i parė e as i fundit qė kalon pa u ndėshkuar nga organet tė cilat merren me tė drejtat e autorit. Ndoshta pėr shkakun se tashmė kėngėtaret shqipėtare po garojnė me ata tė huajat se kush do huazojė mė shumė. Jina Stoeva nė Serbi njihet si njė kėngėtare me pėrvojė tė madhe nė skenėn muzikore por ja qė i ka pėlqyer shumė kėnga e Vesės, tė cilėn ka vendosur tė marrė dhe ta realizojė edhe me videoklip, gjithashtu e pėrfshirė nė albumin e saj mė tė fundit tė titulluar po ashtu me titullin “Zasrami se”. Ndėrsa Vesa mbetet njė nga kėngėtaret mė tė pėlqyera pėr momentin e cila sė fundmi ka sjellė shumė hite nė skenėn muzikore por qė punėn e saj e vazhdon akoma mė me shumė intensitet. Pas pėrfundimit tė koncerteve nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, ku atje edhe festoi 1-vjetorin e Pavarėsisė sė Kosovės, ajo tashmė ka filluar pėrgatitjet pėr koncerte nė diasporėn shqiptare, por duke punuar gjithashtu edhe kėngė dhe klipe tė reja si befasi pėr fansat e saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
showbiz - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: showbiz   showbiz - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
showbiz
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Kuriozitete & Barsaleta-
Kėrce tek: