Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_lcap17%me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_lcap29%me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_lcap31%me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_lcap23%me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_lcapme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_voting_barme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_lcapme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_voting_barme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_lcapme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_voting_barme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_lcapme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_voting_barme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_lcapme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_voting_barme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_lcapme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_voting_barme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_lcapme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_voting_barme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_lcapme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_voting_barme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_lcapme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_voting_barme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_lcapme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_voting_barme ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 me ndihmoni pak me dicka ju lutem..

Shko poshtė 
+10
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
anisa
dj jero
dead angel
Iron Snake
Child In Time
Lacuna_Coil
*...BE YOURSELF...*
angel boy
14 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ndihmoni pak me dicka ju lutem..   me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 10:23 pm

hmmmmm se di
nuk te ndihmoj dot un aty e nderroj
me vjen keq arl te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ndihmoni pak me dicka ju lutem..   me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 10:24 pm

ska gj, thnx dhe per kaq Smile kiss

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ndihmoni pak me dicka ju lutem..   me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 10:30 pm

Child In Time shkruajti:
a mund tma thot njeri ku dreqin nderrohet pasi i msn kam gjys ose qe po sorrollatem ktu dhe u acarovaaaaaa @@:@

QYQA E NDERROJ UNE 100 HER BRENDA JAVES.
SA HAPET DRITARJA E MSN,PARA SE TE KLIKOSH SIGN IN,POSHT KE FORGET PASS
DHE NDIQ HAPAT E DRITAREVE DIALOGUESE QE HAPEN
UNE KSHU E NDERROJ PER VETE

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ndihmoni pak me dicka ju lutem..   me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 10:34 pm

po puna esht qe po punoj me ebuddy se ate e di un Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ndihmoni pak me dicka ju lutem..   me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 13, 2009 4:30 pm

a mund te me thote dikush si ka mundesi qe kur nje karte eshte e hequr nga teli del e hapur kur i bie?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ndihmoni pak me dicka ju lutem..   me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 13, 2009 4:31 pm

kush me gjen nja 2 truproja per vete se ashu esht nje mhb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ndihmoni pak me dicka ju lutem..   me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 13, 2009 4:36 pm

po tallesh ti mo vdekje apo ca?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ndihmoni pak me dicka ju lutem..   me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 13, 2009 4:43 pm

joo nuk tallem jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ndihmoni pak me dicka ju lutem..   me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 13, 2009 4:57 pm

ik te 1 maji,ato puntoret aty merri per trupoj Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ndihmoni pak me dicka ju lutem..   me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 13, 2009 5:08 pm

hahahahahahahah pse per tmbrojt milingona jane ato????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ndihmoni pak me dicka ju lutem..   me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 13, 2009 5:10 pm

po he mi se sa te rrin aty..... Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ndihmoni pak me dicka ju lutem..   me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 13, 2009 5:42 pm

kush me ndihmon icik amon se mduhet me e bo nr what's up qe tme vijn thirrjet e humbura kur ta kem fik.... :D :D :D :D :D :D :D :D ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
elma
Adoleshent
Adoleshent
elma


Female
Numri i postimeve : 26
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Piket : 36
Data e regjistrimit : 30/07/2009

me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ndihmoni pak me dicka ju lutem..   me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Sep 16, 2009 12:11 am

angel boy shkruajti:
kush me ndihmon icik amon se mduhet me e bo nr what's up qe tme vijn thirrjet e humbura kur ta kem fik.... :D :D :D :D :D :D :D :D ....
**62*0687766666666# butoni thirrjes
Keshtu me thane se behej,shpresoj te jete menyra e duhur dhe te te kem ndihmuar sadopak.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ndihmoni pak me dicka ju lutem..   me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 14, 2009 8:17 pm

kush do me ndihmoje te me tregoje si hapen temat se kam haruar????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ndihmoni pak me dicka ju lutem..   me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 14, 2009 8:24 pm

newtopic eke ktu siper te tema
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ndihmoni pak me dicka ju lutem..   me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 14, 2009 8:35 pm

aha..rrofsh lale..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ndihmoni pak me dicka ju lutem..   me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 08, 2010 7:49 pm

Big_Boss shkruajti:
newtopic eke ktu siper te tema
sa i mir ky cuni Razz Razz Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: me ndihmoni pak me dicka ju lutem..   me ndihmoni pak me dicka ju lutem.. - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
me ndihmoni pak me dicka ju lutem..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: