Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_lcap17%PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_lcap29%PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_lcap31%PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_lcap23%PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_lcapPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_voting_barPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_rcap 
hot_spicy
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_lcapPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_voting_barPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_rcap 
Darkangel
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_lcapPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_voting_barPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_rcap 
angel boy
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_lcapPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_voting_barPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_lcapPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_voting_barPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_rcap 
Child In Time
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_lcapPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_voting_barPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_rcap 
Blue Paradise
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_lcapPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_voting_barPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_lcapPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_voting_barPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_rcap 
rapper_girl
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_lcapPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_voting_barPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_rcap 
Mars
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_lcapPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_voting_barPLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate dashuri Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....

Shko poshtė 
+8
angel boy
Iron Snake
Lacuna_Coil
anisa
Nightmare
dj jero
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
12 posters
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 6:15 pm

Zgjidh muajin kur ke lindur

1 (Jan) - I needed
2 (Feb) -I stabbed
3 (Mar) - I ran naked with
4 (Apr) - I ran shirtless with
5 (May) - I jumped
6 (June)- I smoked with
7 (July) - I killed
8 (Aug) - I banged
9 (Sept) - I shot
10 (Oct) - I robbed
11 (Nov) -I slapped
12 (Dec) - I cuddled with


Zgjidh daten kur ke lindur

01 - the trojan man
02 - a homeless guy
03 - A homo
04 - a mop
05 - a dog
06 - A toothbrush
07 - Paris Hilton
08 - my lover
09 - a rock star
10 - a bowl of cereal
11 - a glass of milk
12 - a teletubby
13 - the kool-aid man
14 - a drunk
15 - a crack head
16 - a cat
17 - a bum
18 - a whore
19 - a condom
20 - a stripper
21 - a porn star
22 - Barney the dinosaur
23 - the cookie monster
24 - an easter egg
25 -a hottie
26 - jezzy the snowman
27 - a bag of weed
28 - a french fry
29 - your mom
30 - my boyfriend
31 - my girlfriend


Zgjidh ngjyren e bluzes qe ke veshur

White - because that bitch stole my taco
Black - because I have AMAZING boobs
Pink - because I'm good in bed
Red - because I love marijuana
brown- because I had to
Polka Dots - because I hate my life
Purple - because I'm gay
Grey - because I'm sexy like that
Other - because I have double D's
Green - because I love to snort cocaine.
Orange - because I smoke crack
Turquoise - because I have a noodle in my nose
blue - because im the sexiest bitch alive
Tye dye- because Im a fucking scuba diver
none- because i have a killer six pack

ne fund na postoni rezultatin . it's gonna be funn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 6:18 pm

I JUMPED MY GIRLFRIEND BECAUSE THAT BITCH STOLE MY TACO :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 6:19 pm

I cuddled with a drunk because I have AMAZING boobs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 7:12 pm

I needed a condom because I love marijuana
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 7:15 pm

I ran shirtless with ,a bowl of cereal, because I had to ( po pati njeri te ma perkthej ,se nuk e kuptoj te gjithen)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 7:19 pm

me duket se kjo perkthehet VRAPOVA ME TE SHPEJTE ME NJE TAS ME CERALI SEPSE ASHTU DUHEJ :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 7:22 pm

hot spicy shkruajti:
me duket se kjo perkthehet VRAPOVA ME TE SHPEJTE ME NJE TAS ME CERALI SEPSE ASHTU DUHEJ :D
:gaga: :gaga: :gaga: sa bukur,se mu me pelqej ceralit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 8:37 pm

I killed A toothbrush because I love marijuana :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 9:10 pm

anisa shkruajti:
I killed A toothbrush because I love marijuana :gaga:


huahuahuahuhuahuahauha sa e papame je.
po cne me kto ilace ti???? :gaga:

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 9:12 pm

I shot Paris Hilton because that bitch stole my taco Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake


Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 34
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Mon Apr 13, 2009 4:12 pm

I robbed a condom because I'm sexy like that
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Mon Apr 13, 2009 4:58 pm

I stabbed Paris Hilton because I'm sexy like that
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Mon Apr 13, 2009 7:10 pm

i jumped my grilfriend because i have amazing boobs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 29
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Mon May 25, 2009 9:07 pm

PO SI NUK PERTONI MO VELLEZER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Mon May 25, 2009 9:19 pm

I jumped my girlfriend because I have double D's
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 6:17 pm

I killed the cookie monster because im the sexiest bitch alive
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 6:21 pm

i jumped my girlfriend because that bitch stole my taco :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 6:28 pm

I smoked with a porn star because that bitch stole my taco

sa pa lidhje Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
love_albania
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
love_albania


Male
Numri i postimeve : 208
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Hobi : qejf+makiato
Koha e lire : relax
Piket : 125
Data e regjistrimit : 28/06/2009

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 6:35 pm

se kuptoj kte temen???? scratch scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 7:00 pm

lexo postimin e par se esht e leht.
pasi ke ber ato zgjedhjet,fjalet nje nga nje shkruaji ktu dhe formohet fjalia

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
love_albania
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
love_albania


Male
Numri i postimeve : 208
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Hobi : qejf+makiato
Koha e lire : relax
Piket : 125
Data e regjistrimit : 28/06/2009

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 7:06 pm

I killed the Trojan man because that beach stole my taco.. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 7:07 pm

e paske kapish Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
love_albania
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
love_albania


Male
Numri i postimeve : 208
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Hobi : qejf+makiato
Koha e lire : relax
Piket : 125
Data e regjistrimit : 28/06/2009

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 7:08 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
e paske kapish Razz


e po nuk vuna datlindej time,,,
eshte datlindja fabjolit...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 7:12 pm

love_albania shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
e paske kapish Razz


e po nuk vuna datlindej time,,,
eshte datlindja fabjolit...


po cdo me timen ti???? pranaj me pyte ca kam vesh???
mir pra un po baj taten

i needed the trojan man becouse that beach stole my taco.... :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 7:13 pm

cuna jo chat

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Empty
MesazhTitulli: Re: PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....   PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE..... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PLOTESONI FJALITE ANGLISHT DHEE.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: