Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_lcap17%TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_lcap29%TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_lcap31%TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_lcap23%TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_lcapTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_voting_barTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_lcapTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_voting_barTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_lcapTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_voting_barTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_lcapTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_voting_barTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_lcapTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_voting_barTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_lcapTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_voting_barTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_lcapTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_voting_barTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_lcapTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_voting_barTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_lcapTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_voting_barTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_lcapTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_voting_barTRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE

Shko poshtė 
+4
hot_spicy
Lacuna_Coil
Slash
Child In Time
8 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 8:42 pm

dj jero shkruajti:
me 6 gusht tiestio ne vlore.....

uee uee dje mthan qe kam shummm mundesi te iki ta shof..jo se me pelqen tiesto por adhuroj performancen e tij,ambjentin qe krijohet,,,ishalla iki :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 8:44 pm

tiesto ne vlore?!!!!! wewwewewew ne vlor nuk iki se me ze fugoni por do e ftoj ktu ne el tieston Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 8:45 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
tiesto ne vlore?!!!!! wewwewewew ne vlor nuk iki se me ze fugoni por do e ftoj ktu ne el tieston Razz

prite se do vi...bej dhe nje kafe turke Laughing Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 8:49 pm

deri ne 6 gusht e lala te con nanjani me makine po heee Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 8:50 pm

hahahaha hahahaah kur thash se do e ftoj ne el e kisha fjalen diku tjeter
vetem dikush e zgjuar e kap :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 8:52 pm

pm pm pm pm urgjent shpjegohuuuuuuuuuu bounce bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 8:55 pm

esht rrrrrrrryyyyma qe me pelqen vdes fare :D

https://www.youtube.com/watch?v=mDVr0WfMszk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 8:58 pm

e ngjut kengen te linku apo jo :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 8:59 pm

une po....dhe me kujtoi ato levizjet e tua te galaktikuuuuuuuuuuu :D :D aaaaaaaa aaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 9:00 pm

ja dhe nje link tjeter new trance for 2009

https://www.youtube.com/watch?v=knsYtSHjdao njish fareeeee Party
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 29, 2009 1:43 pm

Dj Tiesto me dat 6 nDhermi,do shkoooooooooj :D bounce drunken

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 29, 2009 1:45 pm

do shkoja dhe une po mu prishen planet, ishte e sigurt fare qe do ikja Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sextasy
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 1
Mosha : 33
Vendndodhja : Macedonia
Piket : 1
Data e regjistrimit : 01/12/2009

TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 01, 2009 5:06 pm

This is something old & special also, chek this out u`ll listen again and again again...
P.S. I do not know albanian, and for that reason i speak english Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Apr 01, 2011 12:51 pm

Sextasy shkruajti:P.S. I do not know albanian, and for that reason i speak english Wink


a be, nqma nishto, ti si ot makedonia, obache predpolagam che znaesh bylgarski :p
dobre doshel v nashiq forum Smile
taq pesen beshe super, sega slushai tova :D


_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE   TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TRANCE / PSY(chedelic) TRANCE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: