Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
NJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_lcap17%NJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
NJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_lcap29%NJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
NJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_lcap31%NJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
NJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_lcap23%NJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
NJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_lcapNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_voting_barNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_rcap 
hot_spicy
NJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_lcapNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_voting_barNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_rcap 
Darkangel
NJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_lcapNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_voting_barNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_rcap 
angel boy
NJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_lcapNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_voting_barNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
NJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_lcapNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_voting_barNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_rcap 
Child In Time
NJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_lcapNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_voting_barNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_rcap 
Blue Paradise
NJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_lcapNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_voting_barNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_rcap 
Child Of Darkness
NJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_lcapNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_voting_barNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_rcap 
rapper_girl
NJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_lcapNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_voting_barNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_rcap 
Mars
NJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_lcapNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_voting_barNJEREZ DHE FATE--serite e reja I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 NJEREZ DHE FATE--serite e reja

Shko poshtė 
+2
ENIGMA
vdekja_eshte_mundesia
6 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

NJEREZ DHE FATE--serite e reja Empty
MesazhTitulli: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 12:02 pm

diskutoni per filmin e par serial te prodhuar nga shtepia diskografike shqiptare 100% shqiptare.si ju duket?tregon per aktualitetin ku ne jetojn?flisni dhe per realizimin e tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ENIGMA
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 99
Mosha : 32
Vendndodhja : ENIGMA
Piket : 35
Data e regjistrimit : 01/03/2009

NJEREZ DHE FATE--serite e reja Empty
MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 1:52 pm

nuk e di kush eshte ky film
kaq di te them per njerez dhe fate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 30
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

NJEREZ DHE FATE--serite e reja Empty
MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 1:53 pm

e kam pa nja 4 5 here pastaj jo me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

NJEREZ DHE FATE--serite e reja Empty
MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 2:12 pm

serite e vjetra i kam pare te gjitha..eshte shum i bukur...e adhuroj..por orarin e ketyre serive te reja se kap dot... Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

NJEREZ DHE FATE--serite e reja Empty
MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 2:13 pm

gjithashtu dhe un se kap dot orarin se jam ne pun,shpar po shikoja rit.e seris se kalume shum e bukur me pelq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

NJEREZ DHE FATE--serite e reja Empty
MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 2:17 pm

NJEREZ DHE FATE--serite e reja 00-13-41
NJEREZ DHE FATE--serite e reja 00-24-27
personazhe te telenoveles... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

NJEREZ DHE FATE--serite e reja Empty
MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 2:18 pm

Dramaturgjia, suksesi i njė prodhimi
Regjisori Pepo pranon se pėr "Njerėz dhe fate" ka punuar njė staf i pėrzgjedhur e mbase mė i miri qė mund tė gjendej nė ambjentet e Televizionit Publik. "Tė punosh me dramaturgun mė tė mirė nė Shqipėri, Ruzhdi Pulahėn, me drejtor fotogafie Astrit Omerin, me teknikun e zėrit Kristaq Risto, montazhier Andon Beqari, regjisore tė dytė Katerina Ēelon, etj sigurisht qė ke shpresė te suksesi",- thotė Pepo. Ndėrkohė serial pas seriali regjisori ka shtuar edhe listėn e aktorėve pjesėmarrės nė ngjarje. Krahas aktorėve tė vjetėr si Natasha Sela, Robert Ndrenika, Medi Malkaj, Marjeta Ljarja etj u pėrfshinė edhe aktorė tė tjerė tė cilėt u grupuan nė tė ashtėquajturin brez i dytė aktorėsh. Arben Derhemi, Valbona Imami, Eni Jani tashmė kanė krijuar njė imazh tė tyrin, njė emėr dhe njė besim tė ri pėr regjisorėt. Por ashtu siē pranon edhe vetė regjisori Pepo nė lojė janė futur edhe emra tė rinj aktorėsh, qė ende vazhdojnė studimet nė Akademinė e Arteve si Lulėzim Zeqja etj. "Kontributi qė kanė dhėnė aktorėt nė kėtė film mė ka lėnė tė mrekulluar, tregon Pepo. Tė gjithė kanė qenė tė shkėlqyer dhe kanė sjellė njė lojė vėrtet tė mirė."
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

NJEREZ DHE FATE--serite e reja Empty
MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 2:19 pm

aktorja e par e luan shum mir rolin e saj ndersa tjetra edhe pse eshte nx esht mjaft e afte :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

NJEREZ DHE FATE--serite e reja Empty
MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 2:26 pm

kto filmat e rinj shqiptare per mua jane shume fallco.nuk e di pse ka dicka qe nuk shkon si me interpretimet e akoreve ashtu edhe me subjektt qe prekin dhe zhvillimin e tyre..po ti krahasosh me filmat e vjeter trupat aktoriale jan shum kot ne dtet e sotme...jane te shtirur,do aktor i ri duket sikur po reciton dhe nuk arrin te thyeje ate murin e katert te ashtuquajtur i cili en nderthurjen e uneve te aktorit me personazhin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

NJEREZ DHE FATE--serite e reja Empty
MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 11:24 pm

esht film i mrekullushem, e kam ndjek rregullisht serite e para, tani se di kur jepet, plus qe skam as kohe per tv
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

NJEREZ DHE FATE--serite e reja Empty
MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 12:20 am

sot pashe nje seri te njerez dhe fate, me duket se nga ato te vjetrat ishte
e kam pas ndjek te gjithin dhe me pelqente goxha
eshte tamam realiste, ajo esh shoqeria jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content

NJEREZ DHE FATE--serite e reja Empty
MesazhTitulli: Re: NJEREZ DHE FATE--serite e reja   NJEREZ DHE FATE--serite e reja Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NJEREZ DHE FATE--serite e reja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» sa i vleresoni njohjet e reja
» A ka njerez ?
» njerez luan shqiperia.
» A mund te rrahe zemra per dy njerez?
» Njerez te humbur.c mendim keni per to?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Kinematografia-
Kėrce tek: