Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
LEONARDO DA VINCI Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
LEONARDO DA VINCI Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
LEONARDO DA VINCI Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
LEONARDO DA VINCI Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
LEONARDO DA VINCI Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
LEONARDO DA VINCI Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
LEONARDO DA VINCI Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
LEONARDO DA VINCI Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
LEONARDO DA VINCI Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
LEONARDO DA VINCI I_vote_lcap17%LEONARDO DA VINCI I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
LEONARDO DA VINCI I_vote_lcap29%LEONARDO DA VINCI I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
LEONARDO DA VINCI I_vote_lcap31%LEONARDO DA VINCI I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
LEONARDO DA VINCI I_vote_lcap23%LEONARDO DA VINCI I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
LEONARDO DA VINCI I_vote_lcapLEONARDO DA VINCI I_voting_barLEONARDO DA VINCI I_vote_rcap 
hot_spicy
LEONARDO DA VINCI I_vote_lcapLEONARDO DA VINCI I_voting_barLEONARDO DA VINCI I_vote_rcap 
Darkangel
LEONARDO DA VINCI I_vote_lcapLEONARDO DA VINCI I_voting_barLEONARDO DA VINCI I_vote_rcap 
angel boy
LEONARDO DA VINCI I_vote_lcapLEONARDO DA VINCI I_voting_barLEONARDO DA VINCI I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
LEONARDO DA VINCI I_vote_lcapLEONARDO DA VINCI I_voting_barLEONARDO DA VINCI I_vote_rcap 
Child In Time
LEONARDO DA VINCI I_vote_lcapLEONARDO DA VINCI I_voting_barLEONARDO DA VINCI I_vote_rcap 
Blue Paradise
LEONARDO DA VINCI I_vote_lcapLEONARDO DA VINCI I_voting_barLEONARDO DA VINCI I_vote_rcap 
Child Of Darkness
LEONARDO DA VINCI I_vote_lcapLEONARDO DA VINCI I_voting_barLEONARDO DA VINCI I_vote_rcap 
rapper_girl
LEONARDO DA VINCI I_vote_lcapLEONARDO DA VINCI I_voting_barLEONARDO DA VINCI I_vote_rcap 
Mars
LEONARDO DA VINCI I_vote_lcapLEONARDO DA VINCI I_voting_barLEONARDO DA VINCI I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 LEONARDO DA VINCI

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

LEONARDO DA VINCI Empty
MesazhTitulli: LEONARDO DA VINCI   LEONARDO DA VINCI Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 9:48 pm

te gjithe e njohim,te gjithe flasin per te,te gjithe ja njohim lavdine,famen dhe suksesin qe na ka lene trashegimi ....a ju pelqen da vinci??po pikturat e tij?a mendoni se aftesite e tij te shumta mbeten akoma per tu vleresuar edhe ne ditet tona?? Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorLEONARDO DA VINCI Empty
MesazhTitulli: Re: LEONARDO DA VINCI   LEONARDO DA VINCI Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 9:51 pm

shume i famshem.piktor i mire.
ajo lart me duket si jim morrisoni qe ka qen ke rrocku perbri deres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

LEONARDO DA VINCI Empty
MesazhTitulli: Re: LEONARDO DA VINCI   LEONARDO DA VINCI Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 9:53 pm

ta siguroj un eri qe nuk eshte jimi i rrokut... Razz Razz mgjth duhet pyetur dhe da vinci vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorLEONARDO DA VINCI Empty
MesazhTitulli: Re: LEONARDO DA VINCI   LEONARDO DA VINCI Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 9:54 pm

mo u tall se eshte figure e madhe da vinci.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

LEONARDO DA VINCI Empty
MesazhTitulli: Re: LEONARDO DA VINCI   LEONARDO DA VINCI Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 10:02 pm

AUTOPORTRETE TE DA VINCIT
LEONARDO DA VINCI Da-vinci_self_portrait
LEONARDO DA VINCI Leonardo20by20himself
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

LEONARDO DA VINCI Empty
MesazhTitulli: Re: LEONARDO DA VINCI   LEONARDO DA VINCI Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 2:45 am

France, park dedikuar Leonardo da Vincit

Keshtjella e Chāteau du Clos Lucé
LEONARDO DA VINCI Keshtjella-leonardos


500 vjet me pare, kjo vile ishte streha e fundit e Leonardo da Vincit.

Se shpejti do te rihapet per t'u bere parku i pare tematik, dedikuar veprave te gjeniut italian.

Kopshti-muze, Chāteau du Clos Lucé e Amboise, ne France, prej 24 qershorit do te mireprese ekspoziten e titulluar "Leonardo dhe Franca", ku do te prezantohen veprat me te medha te Leonardos.

Qelllimi i ekzibicionit eshte i qarte; te inkurajohen studentet dhe te apasionuarit te zbulojne misterin e gjithanshmerise se artistit te madh italian.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

LEONARDO DA VINCI Empty
MesazhTitulli: Re: LEONARDO DA VINCI   LEONARDO DA VINCI Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 9:38 pm

e adhuroj kete artist
nuk e di pse sa here permendet me duket sikur flitet per nje grumbull misteresh
kte ide ma ka shti n'kok kodi i da vincit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

LEONARDO DA VINCI Empty
MesazhTitulli: Re: LEONARDO DA VINCI   LEONARDO DA VINCI Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 10:11 pm

kam par vetem filmin codi i da vincit dhe historia qe trajtohej me ka pelqy
pak mister ee si vet jeta :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
LEONARDO DA VINCI Empty
MesazhTitulli: Re: LEONARDO DA VINCI   LEONARDO DA VINCI Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
LEONARDO DA VINCI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Piktura-
Kėrce tek: