Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
mona lisa Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
mona lisa Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
mona lisa Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
mona lisa Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
mona lisa Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
mona lisa Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
mona lisa Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
mona lisa Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
mona lisa Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
mona lisa I_vote_lcap17%mona lisa I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
mona lisa I_vote_lcap29%mona lisa I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
mona lisa I_vote_lcap31%mona lisa I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
mona lisa I_vote_lcap23%mona lisa I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
mona lisa I_vote_lcapmona lisa I_voting_barmona lisa I_vote_rcap 
hot_spicy
mona lisa I_vote_lcapmona lisa I_voting_barmona lisa I_vote_rcap 
Darkangel
mona lisa I_vote_lcapmona lisa I_voting_barmona lisa I_vote_rcap 
angel boy
mona lisa I_vote_lcapmona lisa I_voting_barmona lisa I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
mona lisa I_vote_lcapmona lisa I_voting_barmona lisa I_vote_rcap 
Child In Time
mona lisa I_vote_lcapmona lisa I_voting_barmona lisa I_vote_rcap 
Blue Paradise
mona lisa I_vote_lcapmona lisa I_voting_barmona lisa I_vote_rcap 
Child Of Darkness
mona lisa I_vote_lcapmona lisa I_voting_barmona lisa I_vote_rcap 
rapper_girl
mona lisa I_vote_lcapmona lisa I_voting_barmona lisa I_vote_rcap 
Mars
mona lisa I_vote_lcapmona lisa I_voting_barmona lisa I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 mona lisa

Shko poshtė 
+18
Slash
dj jero
angel boy
toni'world
Rej
Darkangel
hot_spicy
Stratovarius
angel_wolf
Soldier Of Fortune
3bla
Lacuna_Coil
wooow
metallica_death
SupergirL
Endi
fefe_
RioT
22 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 11:51 pm

Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 12:46 am

kan lodh trunin me qindra njerez me kuptu kuptimin e saji !
dh te gjith te ndryshem e kan dhen !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:33 am

ehe ke sh te drejt,,ca thojn qe esht edhe davinci vet,,bohh
un kam pa ca modifikime o sa jam dhi tu qesh,,,mona lisa sexy,mona lisa hot,mona lisa goth,mona lisa drunk etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 9:21 am

hahhaha i kam pa edhe un ato fotot.........ka shume hipoteza qe jane hedh mbi kete pikture...dhe asnje nuk eshte vertetuar plotesisht.....!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 11:22 am

uh sa e bukur eshte piktura ksaj , me ndihmon ne shum raste se psh me pyt nje goc si jam edhe une i them si mona liza hahahahahaha Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 29
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: si ju duket MONA LIZA e te famshit LEONARDO DA VINCI   mona lisa Icon_minitime1Tue Sep 23, 2008 10:19 pm

une dhe shume te tjere mendojme se eshte e papame
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 35
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Tue Sep 23, 2008 10:34 pm

fantastike fare ai leonardo ka bere mrekulli me te dhe me te tjerat bashke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitormona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 3:24 pm

mendohet se portreti i Mona Lizes ne fakt eshte vete Leonardo da Vinci pasi ai ka qene homoseksual dhe mendohet se ne ate portret ka pikturuar veten te veshur ne femer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 3:29 pm

eshte i teme per mona lizen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 29
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 8:40 pm

pse smund te bohen 2 o rioTspirit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 8:41 pm

si fotogrfi,si e vertet.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mona lisa Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 29
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 8:46 pm

kur je perballe piktures duket sikur te shikon
sa here i shmangesh ajo kthen syte
thjesht e papame
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 8:48 pm

pse e ke par ti?
ne fakt ashtu esht.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mona lisa Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 8:56 pm

pfff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 32
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 11:08 pm

si burre!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 1:03 am

RioT shkruajti:
eshte i teme per mona lizen

Mos u shqeteso! I bashkova temat!

_________________
mona lisa Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf

Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 33
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 4:19 pm

metallica_death shkruajti:
kur je perballe piktures duket sikur te shikon
sa here i shmangesh ajo kthen syte
thjesht e papame


sepse e ka syrin e zi nuk ka pike ne mes dhe ngado qe ta shohesh te duket sikur te sheh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitormona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 6:25 pm

nji pun mjaft te mire ka bere leonardo eshte e bukur fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
Stratovarius

Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 30
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 3:37 am

Nuk e di a jam i sakt ... nuk e di a eshte e vertet por nga nje mik imi tha qe e ka par ne nje dokumentar dhe se... nen pikturen e monalizes ka qen Harta e FRANC-es ... ku da vinci ka pikturuar mbi ate (hart) mona lisa-n dmth ateher ne at hart ka treguar se sa FRANC-a ka qen e madhe dhe prej pushtimeve te tjera shtetev ka mbet kaq sa eshte .... besoj se isha i kjart... me t`mira

...Nuk e kam then un kete ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 1:02 pm

KAM NGJU QE ESHT GJYSEM BURR DHE GJYSEM GRU.MU SME DUKET ASHTU PO GJITHSESI
kte kam ngju.kam ngju qe dhe ka qen shtatzan kur ka dal aty.mu per vete me pelqen shuuuuuuuum si piktur!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 1:46 pm

kush po e perdor kete tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 28
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 9:51 pm

Vetem se ma e vogel,shitet 250 ke linja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world

Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 27
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 9:53 pm

e pra e ma mir te linja se te ikesh ne paris e te lesh breket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 1:43 am

se kuptoj se ku i kan vlerat kto pikturat po kam ngju qe ai qe e vjedh uhuhuhuhuhuhuhu sa lek qe merr se ka nga ato qe len lesht per kto pikturat e vjetra!!!!!!
mona liza te maj venin qe ka se esht mir e mos na lodhi shum.kaq kisha!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 12:38 pm

me kan dhuru per vitin e ri nje mona liza te bere vet...hihihihi sa e bukur qe eshte Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
mona lisa Empty
MesazhTitulli: Re: mona lisa   mona lisa Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mona lisa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Piktura-
Kėrce tek: