Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_lcap17%BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_lcap29%BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_lcap31%BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_lcap23%BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 BIONDET APO BRUNET???

Shko poshtė 
+44
danjela
miru star girl
Big_Boss
vdekja_eshte_mundesia
doni
Lacuna_Coil
smart devil
free spirit
LaLuC-I
Hyqmeti '97
Angel
bituku85
Ernesto_Guevara
alex_anto
Blue Paradise
ina
the space
Iron Snake
Slash
lovelygirl
Rej
angel boy
cun nga kombinati
hot_spicy
elbasanlli-puro
Stratovarius
angel_wolf
play_boy
odise
Venus
THE HACKER
dj jero
fifi
RioT
rapper_girl
Child Of Darkness
total overdose1
don corleone
spartaku
Child In Time
SupergirL
Darkangel
Mars
Enny-Art
48 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

BIONDET APO BRUNET???
1BIONDET
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_lcap37%BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_rcap
 37% [ 18 ]
2.BRUNET
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_lcap63%BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 I_vote_rcap
 63% [ 31 ]
Totali i votave : 49
 

AutoriMesazh
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 1:20 pm

SAPO THA JUGI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 1:32 pm

free spirit shkruajti:
SAPO THA JUGI

qe i bie une per ato qe se din

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 1:48 pm

brunet jan ma sexyyyyy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 11:44 pm

po mua qe me pelqin te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 11:59 pm

brunet se kshu jam un Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 5:55 pm

blonde redhead Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space


Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 6:02 pm

Child In Time shkruajti:
blonde redhead Twisted Evil

haha, kto po qe jam hot & sexy Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 6:15 pm

Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 6:25 pm

brunet them una,jo se jam vete po jane edhe me serioze...bjondet....hmmmm ja kam len barsaletave te flasin per to Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 6:25 pm

pse nje bjonde nuk di te shkruaje nr 11 ??
dhe un brunet them.jan si shpirt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 6:28 pm

sepse nuk di cilin njish te shkruaje te parin...hahahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 6:28 pm

hhahahaha po kjo esht prandaj un zgjedh brunet,jan me te bukra dhe te zgjuara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 7:24 pm

ti ket folket e kuqe qe ta shklu ne dush :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 7:28 pm

tamam si puna e demit eee bigo hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 7:28 pm

yess hahahaha ta lodh sa ta lodh edhe pastaj ta shplodh pak Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 7:29 pm

pastaj dorzohet vet eee :D:D je i madh lale Birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 7:30 pm

epo ska nga ta luj by.... edhe ska ca te boj mo do e haj se do e haj nga do qe te shkoj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 7:32 pm

ska dallim mes ktyre
bjondet jan te embla
kurse brunet jan pak si me te egra Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
miru star girl
Adoleshent
Adoleshent
miru star girl


Female
Numri i postimeve : 21
Mosha : 26
Vendndodhja : tirana
Hobi : kendimi
Koha e lire : facebook...qef
Piket : 15
Data e regjistrimit : 05/06/2009

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 2:05 pm

brunett////...l...ca bjonde bjondet jan k*RVA lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 2:31 pm

Redheads Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 29
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 2:46 pm

brune me floke kacurela dhe zeshkane sic keshtu sic jam vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 3:18 pm

brunet jane me serioze
:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 3:19 pm

une i du jeshile dhe pik

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 3:22 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
une i du jeshile dhe pik

Un pink dhe pikcuditse Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 4:40 pm

S.A.M shkruajti:
Redheads Cool

pirat Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
BIONDET APO BRUNET???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: