Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_lcap17%BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_lcap29%BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_lcap31%BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_lcap23%BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 BIONDET APO BRUNET???

Shko poshtė 
+44
danjela
miru star girl
Big_Boss
vdekja_eshte_mundesia
doni
Lacuna_Coil
smart devil
free spirit
LaLuC-I
Hyqmeti '97
Angel
bituku85
Ernesto_Guevara
alex_anto
Blue Paradise
ina
the space
Iron Snake
Slash
lovelygirl
Rej
angel boy
cun nga kombinati
hot_spicy
elbasanlli-puro
Stratovarius
angel_wolf
play_boy
odise
Venus
THE HACKER
dj jero
fifi
RioT
rapper_girl
Child Of Darkness
total overdose1
don corleone
spartaku
Child In Time
SupergirL
Darkangel
Mars
Enny-Art
48 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

BIONDET APO BRUNET???
1BIONDET
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_lcap37%BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 37% [ 18 ]
2.BRUNET
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_lcap63%BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 63% [ 31 ]
Totali i votave : 49
 

AutoriMesazh
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 34
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 4:25 am

brunet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
Stratovarius


Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 30
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 4:29 am

Brunet nuk i di se si jan por edhe Bjondet nuk i pelqej Smile


P.S mos i thoni ju Zeshkaneve , Brune ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 12:45 pm

s'kena pretendime per ngjyren !!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 11:59 pm

vdeeeeeees per veten e ime se jam BRUUUUNEEEEEE :D:D
hihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 12:39 am

s ka shume rendesi.....
rendesi ka te jete femer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 12:40 am

un them brunet se jam dhe vet pranaj..po bjondeve i ka dal nami per mendjelehta(pa dashur ti ofendoj)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cun nga kombinati
Adoleshent
Adoleshent
cun nga kombinati


Male
Numri i postimeve : 86
Mosha : 29
Vendndodhja : ATLANTA CITY
Hobi : TRAFIKIM ARMESH DHE LENDESH NARKOTIKE
Koha e lire : TE SHES RROBA KE TREGU ROMEVE
Piket : 0
Data e regjistrimit : 02/12/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 12:43 am

brunet dhe sidomos kur i bejn ni her floket me onde
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 12:43 am

hahahahahha..respekte per cunin lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 12:59 am

brunet se edhe un brune jam.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cun nga kombinati
Adoleshent
Adoleshent
cun nga kombinati


Male
Numri i postimeve : 86
Mosha : 29
Vendndodhja : ATLANTA CITY
Hobi : TRAFIKIM ARMESH DHE LENDESH NARKOTIKE
Koha e lire : TE SHES RROBA KE TREGU ROMEVE
Piket : 0
Data e regjistrimit : 02/12/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 1:01 am

respekte gjthsh per gocen nje kat me posht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 1:01 am

relset brune..kan qene ,,jane dhe do te mbeten gjithmone fiximi im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 1:03 am

Ne pergjithsi brunet jan me te mira.Po fiksimi i jetes time eshte bjonde
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lovelygirl
Adoleshent
Adoleshent
lovelygirl


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 27
Vendndodhja : diku gjithandej pastaj s'esht puna jote
Hobi : te lexoj revista
Koha e lire : te dal me shoqet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 14/12/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 1:53 am

hmm,se them ket gja ngaqe jam brune vet po sikur brunet duke qen se dominojn jane ma te pelqyshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cun nga kombinati
Adoleshent
Adoleshent
cun nga kombinati


Male
Numri i postimeve : 86
Mosha : 29
Vendndodhja : ATLANTA CITY
Hobi : TRAFIKIM ARMESH DHE LENDESH NARKOTIKE
Koha e lire : TE SHES RROBA KE TREGU ROMEVE
Piket : 0
Data e regjistrimit : 02/12/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 1:57 am

po normale qe brunet se jan dhe me te zgjuara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 2:01 am

ROBT TGJITHVE QE SHAJN BJONDET se i bie qe na kan sha edhe mu me blue paradise

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 2:05 am

Child In Time shkruajti:
ROBT TGJITHVE QE SHAJN BJONDET se i bie qe na kan sha edhe mu me blue paradise

perse ti je bjonde arlinda// Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 2:06 am

PO :D Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 2:07 am

Child In Time shkruajti:
PO :D Cool

wwwwooooowwwww gjithmone kam kujtuar se ke qene brune..nejse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 2:08 am

jooo, jam bjonde, cudi se ti mke par edhe live...leqe isha me kapuc ate nate Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 2:10 am

Child In Time shkruajti:
jooo, jam bjonde, cudi se ti mke par edhe live...leqe isha me kapuc ate nate Laughing
e pra ..prandaj kam pas dhe aparence te gabuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 2:15 am

leshverdhat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 2:20 am

Slash shkruajti:
leshverdhat

e kshu thu ti robo,po paske votu leshgeshtenjat mesa duket

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 2:27 am

Child In Time shkruajti:
Slash shkruajti:
leshverdhat

e kshu thu ti robo,po paske votu leshgeshtenjat mesa duket
do jem ngateruar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake


Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 34
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 12:06 pm

Normalisht qe brunet Cool ! Bjondet se si me duken Mad shume kot tongue lol! (pervec ndonje perjashtimi i pafajshem )
Nuk eshte se ka shume rendsi ngjyra e leshit afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 3:57 pm

Iron Snake shkruajti:
Normalisht qe brunet Cool ! Bjondet se si me duken Mad shume kot tongue lol! (pervec ndonje perjashtimi i pafajshem )
Nuk eshte se ka shume rendsi ngjyra e leshit afro

shpirti BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 287366

Kalofsh mire

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
BIONDET APO BRUNET???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: