Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_lcap17%BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_lcap29%BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_lcap31%BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_lcap23%BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_lcapBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_voting_barBIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 BIONDET APO BRUNET???

Shko poshtė 
+44
danjela
miru star girl
Big_Boss
vdekja_eshte_mundesia
doni
Lacuna_Coil
smart devil
free spirit
LaLuC-I
Hyqmeti '97
Angel
bituku85
Ernesto_Guevara
alex_anto
Blue Paradise
ina
the space
Iron Snake
Slash
lovelygirl
Rej
angel boy
cun nga kombinati
hot_spicy
elbasanlli-puro
Stratovarius
angel_wolf
play_boy
odise
Venus
THE HACKER
dj jero
fifi
RioT
rapper_girl
Child Of Darkness
total overdose1
don corleone
spartaku
Child In Time
SupergirL
Darkangel
Mars
Enny-Art
48 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

BIONDET APO BRUNET???
1BIONDET
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_lcap37%BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_rcap
 37% [ 18 ]
2.BRUNET
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_lcap63%BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 I_vote_rcap
 63% [ 31 ]
Totali i votave : 49
 

AutoriMesazh
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space


Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 33
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 4:04 pm

ueeeee ca behet ktu
bjondet dhe pik.
olta, arli vetem per ju Wink
Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 4:06 pm

the space shkruajti:
ueeeee ca behet ktu
bjondet dhe pik.
olta, arli vetem per ju Wink
Puthje

cheers cheers cheers hehehehe Basketball
Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 4:35 pm

normal qe brunet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ina
Adoleshent
Adoleshent
ina


Female
Numri i postimeve : 22
Mosha : 31
Vendndodhja : atje ku kam qejf te jem
Hobi : muzika
Koha e lire : shooping te rruga e durresit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/12/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 8:34 pm

brunet jane me ylle...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 6:30 pm

the space shkruajti:
ueeeee ca behet ktu
bjondet dhe pik.
olta, arli vetem per ju Wink
Puthje
hahahhaa ore sa her ta kam then sjam bionde Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space


Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 33
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 7:01 pm

Blue Paradise shkruajti:
the space shkruajti:
ueeeee ca behet ktu
bjondet dhe pik.
olta, arli vetem per ju Wink
Puthje
hahahhaa ore sa her ta kam then sjam bionde Razz

po ca je mi lal Shocked
bjonde dhe me ledh te verdh ama Razz
sa tbkura i ke dreq Puthje :
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 7:21 pm

brunet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 8:35 pm

brunet natyrisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 12:07 am

Bionde se me merziten shoqet. Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 12:11 am

Ernesto_Guevara shkruajti:
Bionde se me merziten shoqet. Cool
hahahhahahaha o dreqq hahhahahhaa te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 12:12 am

Apo jo mi bionde ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 12:16 am

ahahahahah po me shoku po Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 12:16 am

Brune
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 12:19 am

E di si eshte ceshtja ka rendesi te jete e bukur se floket i ben si te doje....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 12:21 am

the space shkruajti:
ueeeee ca behet ktu
bjondet dhe pik.
olta, arli vetem per ju Wink
Puthje

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha po sa i dashke mo shoku...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 12:21 am

Ernesto_Guevara shkruajti:
E di si eshte ceshtja ka rendesi te jete e bukur se floket i ben si te doje....

hahahahhaha...tamamm...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 12:22 am

Ernesto_Guevara shkruajti:
the space shkruajti:
ueeeee ca behet ktu
bjondet dhe pik.
olta, arli vetem per ju Wink
Puthje

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha po sa i dashke mo shoku...

Laughing
e mo na do shuum, ke nai hall ti tongue

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 12:25 am

une hall jo,flm per ate nderin e sotem...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 12:26 am

oo te lutem Wink
po ti e takove ate robin ?

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 12:29 am

ishte brenda ne shkolle ndoshta? Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Adoleshent
Adoleshent
Angel


Female
Numri i postimeve : 13
Mosha : 29
Vendndodhja : pune per mua
Hobi : Skateboard(megjithese rrezohem sa here)
Koha e lire : pikturoj, sms me ore te tera, pc, gallata me shoqerine
Piket : 8
Data e regjistrimit : 29/11/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 23, 2008 11:49 am

padiskutim qe brunet ashtu sic jam dhe vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Hyqmeti '97
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 60
Mosha : 33
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/12/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 23, 2008 10:43 pm

Pak rendsi ka ngjyra e flokve; esht thjesht detaj. Jan gjana tjera ato qe kan me verte rendsi Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 23, 2008 10:44 pm

ME MIRE BRUNE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 1:16 pm

biondet i adhuroj ashtu si eshte dhe dashuria ime KURT COBAIN(prej verteti) se ai tjetri esht kuq dhe nuk me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 27
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 1:19 pm

te kuqeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: BIONDET APO BRUNET???   BIONDET APO BRUNET??? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
BIONDET APO BRUNET???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: