Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_lcap17%cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_lcap29%cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_lcap31%cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_lcap23%cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_lcapcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_voting_barcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_rcap 
hot_spicy
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_lcapcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_voting_barcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_rcap 
Darkangel
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_lcapcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_voting_barcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_rcap 
angel boy
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_lcapcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_voting_barcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_lcapcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_voting_barcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_rcap 
Child In Time
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_lcapcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_voting_barcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_rcap 
Blue Paradise
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_lcapcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_voting_barcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_lcapcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_voting_barcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_rcap 
rapper_girl
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_lcapcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_voting_barcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_rcap 
Mars
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_lcapcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_voting_barcfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh?

Shko poshtė 
+4
vdekja_eshte_mundesia
Child In Time
hot_spicy
don corleone
8 posters
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Empty
MesazhTitulli: cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh?   cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 11:47 am

UN THE VOICE,VIVA,JAMBA,DHE MTV
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh?   cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 12:53 pm

the voice dhe ate bullgarin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh?   cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 1:00 pm

stacion radiofonik apo televiziv?
tv s`shof un
radio ngjoj me shum Gold radio dhe radio Rock me shum, pastaj edhe club fm, tirana 2 radio, top albania, radio sport, amc love radio ettj

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh?   cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Sun Sep 06, 2009 10:11 pm

the voice
super sonic
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh?   cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Sun Sep 06, 2009 10:24 pm

edhe un :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh?   cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Mon Sep 07, 2009 10:27 am

the voice, my music ne tv.
ne radio :radio rock nepermjet net. ,top albania dhe..ku di une kaq
sjam fanse e radios

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dhuri
Adoleshent
Adoleshent
Dhuri


Female
Numri i postimeve : 87
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Hobi : te dal me shoqerine
Koha e lire : dalje me shoqerine, degjoj muzike
Piket : 154
Data e regjistrimit : 18/07/2009

cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh?   cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Mon Sep 07, 2009 12:15 pm

my music , super sonic
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh?   cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Mon Sep 07, 2009 12:48 pm

the voice ne tv
nrg radio
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh?   cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Sat Sep 26, 2009 12:56 pm

the voice, 4fun , mtv. my music etj

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 30
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh?   cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Fri Mar 12, 2010 11:16 pm

MY MUSIC
VIVA POLSKA
4FUNTV
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh?   cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Sat Mar 13, 2010 7:13 pm

duke qene se nuk skam kohe qe shoh tv,degjoj radio goldin dhe radio tirana2 ku punoj per momentin, ndersa online degjoj techwebsound.com

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh?   cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Thu Sep 30, 2010 1:33 pm

The voice, super sonic dhe planeta derby
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh?   cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1Thu Sep 30, 2010 1:44 pm

my music

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Empty
MesazhTitulli: Re: cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh?   cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare stacioni muzikor ndiqni me shpesh?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Programet qe ndiqni me shpesh ne TV
» cfare preferoni te pini me shpesh?
» cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????
» kurset qe ndiqni...
» e ndiqni formula 1 dhe me ke pilot jeni?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: