Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
krijime tuajat Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
krijime tuajat Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
krijime tuajat Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
krijime tuajat Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
krijime tuajat Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
krijime tuajat Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
krijime tuajat Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
krijime tuajat Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
krijime tuajat Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
krijime tuajat I_vote_lcap17%krijime tuajat I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
krijime tuajat I_vote_lcap29%krijime tuajat I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
krijime tuajat I_vote_lcap31%krijime tuajat I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
krijime tuajat I_vote_lcap23%krijime tuajat I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
krijime tuajat I_vote_lcapkrijime tuajat I_voting_barkrijime tuajat I_vote_rcap 
hot_spicy
krijime tuajat I_vote_lcapkrijime tuajat I_voting_barkrijime tuajat I_vote_rcap 
Darkangel
krijime tuajat I_vote_lcapkrijime tuajat I_voting_barkrijime tuajat I_vote_rcap 
angel boy
krijime tuajat I_vote_lcapkrijime tuajat I_voting_barkrijime tuajat I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
krijime tuajat I_vote_lcapkrijime tuajat I_voting_barkrijime tuajat I_vote_rcap 
Child In Time
krijime tuajat I_vote_lcapkrijime tuajat I_voting_barkrijime tuajat I_vote_rcap 
Blue Paradise
krijime tuajat I_vote_lcapkrijime tuajat I_voting_barkrijime tuajat I_vote_rcap 
Child Of Darkness
krijime tuajat I_vote_lcapkrijime tuajat I_voting_barkrijime tuajat I_vote_rcap 
rapper_girl
krijime tuajat I_vote_lcapkrijime tuajat I_voting_barkrijime tuajat I_vote_rcap 
Mars
krijime tuajat I_vote_lcapkrijime tuajat I_voting_barkrijime tuajat I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate dashuri Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 krijime tuajat

Shko poshtė 
+10
H_boy354
total overdose1
*...BE YOURSELF...*
0014 Sex De Fer
Glamours' Master
Mars
angel boy
Lacuna_Coil
Child In Time
123bla returns
14 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 1:14 pm

vura re se skishte nje teme per te tilla krijime dhe une me pare kam shkruajtur padashje tek krijimet tek piktura po nejse...ketu mund te vendosni cfardolloj krijimi qe keni bere..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 1:15 pm

Kohet ndryshojne. Akrepi i sekondave vazhdon te eci pa asnje pauze. Bashke me akrepin e sekondave kaluan dhe castet tona, ato caste qe tani me bejne te dukem i vjeter megjithese ishin fraksione sekondash. I vrare ne fytyre dhe jo vetem, rri statik me nje buzeqeshje megjithese jo i lumtur, vazhdoj te jetoj megjithese jo i gjalle..
Jetoj me nje asye te paarsyeshme, jetoj per te arritur nje finish vendndodhjen e te cilit as vete nuk e di, jetoj me shpresen se nje dite do te gjej vete kuptimin e jetes time te pakuptimte.
Nje arsye iku, nje kuptim u kthye ne pakuptimesi, bashke me keto vdiqa dhe une. Eci ne nje rruge te braktisur prej njerezve, kthej koken ne nje pasqyre dhe shoh shembellimin e dikujt... nje te vdekuri qe ecen ne rruge duke u perpjekur te rimarre serish jeten e tij mbrapsht. Kthej koken nga ana tjeter dhe nuk shoh asnje. I vetmi qe eshte ne mes te rruges eshte trupi im qe zvarit kembet ne asfalt duke u perpjekur te beje nje hap me shume, duke u perpjekur te beje nje hap i cili mund te ndryshoje jeten e ketij trupi i cili ka mbetur pa shpirt.
Papritur ne horizont sheh nje fund i cili ishte akoma i paperfunduar. Atehere ky trup i perkulur nga tejlodhja e shkaktuar nga jeta e tij niset drejt ketij fundi te bulevardit. Rruges u pengua, u derrmua me keq, megjithate fakti qe po gjakosej do te thonte se atij i kish mbetur qofte edhe nje fije jete. U zvarrit, u perpoq me gjith forcat te cohej dhe u cua, u ngrit fuqishem dhe vazhdoi te ecte. Duke "udhetuar" filloi te shpejtonte hapin e tij. Kish humbur shume kohe gjate rruges dhe kete e kuptoi mjaftueshem vone ose heret sa qe ndoshta e kish mundesine per te rikuperuar kohen e humbur.
Ndoshta e kam perfunduar ate rruge, ndoshta jam ne fund te saj... por akoma skam pare fundin......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 1:16 pm

ps. kete e kam bere para shume kohesh..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 9:22 pm

123bla returns shkruajti:
vura re se skishte nje teme per te tilla krijime dhe une me pare kam shkruajtur padashje tek krijimet tek piktura po nejse...ketu mund te vendosni cfardolloj krijimi qe keni bere..

po ti kishe ul syt icik me posht do e kishe pa

http://adoleshentet.lovelyforum.net/letersia-f11/krijime-letrare-t1264.htm

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 9:39 pm

Child In Time shkruajti:
123bla returns shkruajti:
vura re se skishte nje teme per te tilla krijime dhe une me pare kam shkruajtur padashje tek krijimet tek piktura po nejse...ketu mund te vendosni cfardolloj krijimi qe keni bere..

po ti kishe ul syt icik me posht do e kishe pa

http://adoleshentet.lovelyforum.net/letersia-f11/krijime-letrare-t1264.htm
po mir qerrohen ndonjehere njerzeit.. gjths flm per kmplimentin.. e kuptoj qe e ke lexuar esene dhe me te vertete e vlereson,,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 9:41 pm

kismet kur t`kem kohe pa merak Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 9:43 pm

Child In Time shkruajti:
kismet kur t`kem kohe pa merak Smile

ska gje po he..mos e merr fare mundimin... sperben problem te madh per mua..mos e vrit mendjen Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 9:44 pm

123bla returns shkruajti:
Child In Time shkruajti:
kismet kur t`kem kohe pa merak Smile

ska gje po he..mos e merr fare mundimin... sperben problem te madh per mua..mos e vrit mendjen Wink

se kam vra najher per kshu gjonash, thnx per konsideraten Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 10:24 pm

123bla returns shkruajti:
Kohet ndryshojne. Akrepi i sekondave vazhdon te eci pa asnje pauze. Bashke me akrepin e sekondave kaluan dhe castet tona, ato caste qe tani me bejne te dukem i vjeter megjithese ishin fraksione sekondash. I vrare ne fytyre dhe jo vetem, rri statik me nje buzeqeshje megjithese jo i lumtur, vazhdoj te jetoj megjithese jo i gjalle..
Jetoj me nje asye te paarsyeshme, jetoj per te arritur nje finish vendndodhjen e te cilit as vete nuk e di, jetoj me shpresen se nje dite do te gjej vete kuptimin e jetes time te pakuptimte.
Nje arsye iku, nje kuptim u kthye ne pakuptimesi, bashke me keto vdiqa dhe une. Eci ne nje rruge te braktisur prej njerezve, kthej koken ne nje pasqyre dhe shoh shembellimin e dikujt... nje te vdekuri qe ecen ne rruge duke u perpjekur te rimarre serish jeten e tij mbrapsht. Kthej koken nga ana tjeter dhe nuk shoh asnje. I vetmi qe eshte ne mes te rruges eshte trupi im qe zvarit kembet ne asfalt duke u perpjekur te beje nje hap me shume, duke u perpjekur te beje nje hap i cili mund te ndryshoje jeten e ketij trupi i cili ka mbetur pa shpirt.
Papritur ne horizont sheh nje fund i cili ishte akoma i paperfunduar. Atehere ky trup i perkulur nga tejlodhja e shkaktuar nga jeta e tij niset drejt ketij fundi te bulevardit. Rruges u pengua, u derrmua me keq, megjithate fakti qe po gjakosej do te thonte se atij i kish mbetur qofte edhe nje fije jete. U zvarrit, u perpoq me gjith forcat te cohej dhe u cua, u ngrit fuqishem dhe vazhdoi te ecte. Duke "udhetuar" filloi te shpejtonte hapin e tij. Kish humbur shume kohe gjate rruges dhe kete e kuptoi mjaftueshem vone ose heret sa qe ndoshta e kish mundesine per te rikuperuar kohen e humbur.
Ndoshta e kam perfunduar ate rruge, ndoshta jam ne fund te saj... por akoma skam pare fundin......


kam lexuar dhe kopjen origjnale te ksaj,dmth me zhgarravina me korigjime dhe mduket tkam then 3bla:thjesht fantastike...sidomos pjesa pasqyres dhe e shembellimit te atij njeriu...

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
krijime tuajat Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 10:27 pm

flm juxh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 10:32 pm

123bla returns shkruajti:
Kohet ndryshojne. Akrepi i sekondave vazhdon te eci pa asnje pauze. Bashke me akrepin e sekondave kaluan dhe castet tona, ato caste qe tani me bejne te dukem i vjeter megjithese ishin fraksione sekondash. I vrare ne fytyre dhe jo vetem, rri statik me nje buzeqeshje megjithese jo i lumtur, vazhdoj te jetoj megjithese jo i gjalle..
Jetoj me nje asye te paarsyeshme, jetoj per te arritur nje finish vendndodhjen e te cilit as vete nuk e di, jetoj me shpresen se nje dite do te gjej vete kuptimin e jetes time te pakuptimte.
Nje arsye iku, nje kuptim u kthye ne pakuptimesi, bashke me keto vdiqa dhe une. Eci ne nje rruge te braktisur prej njerezve, kthej koken ne nje pasqyre dhe shoh shembellimin e dikujt... nje te vdekuri qe ecen ne rruge duke u perpjekur te rimarre serish jeten e tij mbrapsht. Kthej koken nga ana tjeter dhe nuk shoh asnje. I vetmi qe eshte ne mes te rruges eshte trupi im qe zvarit kembet ne asfalt duke u perpjekur te beje nje hap me shume, duke u perpjekur te beje nje hap i cili mund te ndryshoje jeten e ketij trupi i cili ka mbetur pa shpirt.
Papritur ne horizont sheh nje fund i cili ishte akoma i paperfunduar. Atehere ky trup i perkulur nga tejlodhja e shkaktuar nga jeta e tij niset drejt ketij fundi te bulevardit. Rruges u pengua, u derrmua me keq, megjithate fakti qe po gjakosej do te thonte se atij i kish mbetur qofte edhe nje fije jete. U zvarrit, u perpoq me gjith forcat te cohej dhe u cua, u ngrit fuqishem dhe vazhdoi te ecte. Duke "udhetuar" filloi te shpejtonte hapin e tij. Kish humbur shume kohe gjate rruges dhe kete e kuptoi mjaftueshem vone ose heret sa qe ndoshta e kish mundesine per te rikuperuar kohen e humbur.
Ndoshta e kam perfunduar ate rruge, ndoshta jam ne fund te saj... por akoma skam pare fundin......

trebla vertet nje ese mbreslenese..vertet e ke shkruar shum bukur..duket qe te gjitha fjalet kan dal nga thellesia e zemres ne nje cast meditimi..urime..je vertet i talentuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 10:43 pm

flm gyso...Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 10:46 pm

desh harrova nje detaj.. e kam nis kete ese nje dite kur po pija kafe ke kinemaja tek pulle .. ate dit kam pas I-podin e juxhenit dhe jam drymezu nga nje kenge e him-dont fear the reaper(dmth nga vargu i pare dhe i dyte)... e po ta shohesh ka njefare ngjashmerie me fjaline e pare e te dyte.... pastaj te tjerat i vazhdova vete.. mbaroi dhe ba8ria..lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 11:21 pm

123bla returns shkruajti:
Kohet ndryshojne. Akrepi i sekondave vazhdon te eci pa asnje pauze. Bashke me akrepin e sekondave kaluan dhe castet tona, ato caste qe tani me bejne te dukem i vjeter megjithese ishin fraksione sekondash. I vrare ne fytyre dhe jo vetem, rri statik me nje buzeqeshje megjithese jo i lumtur, vazhdoj te jetoj megjithese jo i gjalle..
Jetoj me nje asye te paarsyeshme, jetoj per te arritur nje finish vendndodhjen e te cilit as vete nuk e di, jetoj me shpresen se nje dite do te gjej vete kuptimin e jetes time te pakuptimte.
Nje arsye iku, nje kuptim u kthye ne pakuptimesi, bashke me keto vdiqa dhe une. Eci ne nje rruge te braktisur prej njerezve, kthej koken ne nje pasqyre dhe shoh shembellimin e dikujt... nje te vdekuri qe ecen ne rruge duke u perpjekur te rimarre serish jeten e tij mbrapsht. Kthej koken nga ana tjeter dhe nuk shoh asnje. I vetmi qe eshte ne mes te rruges eshte trupi im qe zvarit kembet ne asfalt duke u perpjekur te beje nje hap me shume, duke u perpjekur te beje nje hap i cili mund te ndryshoje jeten e ketij trupi i cili ka mbetur pa shpirt.
Papritur ne horizont sheh nje fund i cili ishte akoma i paperfunduar. Atehere ky trup i perkulur nga tejlodhja e shkaktuar nga jeta e tij niset drejt ketij fundi te bulevardit. Rruges u pengua, u derrmua me keq, megjithate fakti qe po gjakosej do te thonte se atij i kish mbetur qofte edhe nje fije jete. U zvarrit, u perpoq me gjith forcat te cohej dhe u cua, u ngrit fuqishem dhe vazhdoi te ecte. Duke "udhetuar" filloi te shpejtonte hapin e tij. Kish humbur shume kohe gjate rruges dhe kete e kuptoi mjaftueshem vone ose heret sa qe ndoshta e kish mundesine per te rikuperuar kohen e humbur.
Ndoshta e kam perfunduar ate rruge, ndoshta jam ne fund te saj... por akoma skam pare fundin......shuuum depresive por e ndjere
hmm gjera te tilla kam plot ne ditar, por sdu ti nxjerr
pse s`mban ditar ti, tben tndihesh mir

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 11:24 pm

do filloj...nje si tip ditaridmth jo me kuptimin e plote te fjales po te shkruaj kshu gjerash dmth....ja mora juxhit nje bllok...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 12:24 am

123bla returns shkruajti:
do filloj...nje si tip ditaridmth jo me kuptimin e plote te fjales po te shkruaj kshu gjerash dmth....ja mora juxhit nje bllok...Smile Smile , sa krenare ndjehem qe blloku qe te dhash do behet nje ditar i cili se di pse,po se di pse por vallaj e mendoj ,po e mendoj kaq shum,po kaq shumm qe ka per te dal dicka e papare,tip ''ditari Ana Frankut'' Razz .
ehh mduket se kte ese-n e kam lexuar te Kampionet,se harroj ate dite se kemi fol per shum gjera mduket,qeke frymzuar keq ti.. Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
krijime tuajat Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 12:33 am

Lacuna_Coil shkruajti:
123bla returns shkruajti:
do filloj...nje si tip ditaridmth jo me kuptimin e plote te fjales po te shkruaj kshu gjerash dmth....ja mora juxhit nje bllok...Smile Smile , sa krenare ndjehem qe blloku qe te dhash do behet nje ditar i cili se di pse,po se di pse por vallaj e mendoj ,po e mendoj kaq shum,po kaq shumm qe ka per te dal dicka e papare,tip ''ditari Ana Frankut'' Razz .
ehh mduket se kte ese-n e kam lexuar te Kampionet,se harroj ate dite se kemi fol per shum gjera mduket,qeke frymzuar keq ti.. Razz Razz

sa per korrektese Razz ai blloku vazhdon te mbetet ne canten time te shkolles akoma qe pardje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 12:34 am

hahahaahahahahaha,thuj tme sjelli fishen se harron ai dreqi
aman elda kujtoja Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
krijime tuajat Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 12:47 am

mos dilni nga tema Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 2:11 am

Nje fije shprese…
Perseri vetem … i larguar nga njerezit, i larguar nga kjo bote ne kerkim te dickaje, ne kerkim te asaj qe i kam harruar kuptimin. I vetem… midis te tjereve, i humbur… ne shtepine time , I trishtuar… ne mes te lumturise…
E vetmja arsye qe me mban gjalle eshte nje fije shprese , e cila duket sikur do te keputet nga momenti ne moment, ajo fije e cila lidh jeten time dhe nuk e le ate te bjere ne ate humnere te asgjese , ne ate humnere te pafund e cila duket si nje udhetim pa krye ,por nuk mundem as te ngjitem me lart sepse ajo fije do te tendosej edhe me shume e nuk do te duronte me. I varur atje, shpresopj se do te vije dikush,dikush i cili do te me terheqe siper ne nje menyre te tille qe te mos kepuse fijen. Do arrij valle ai person ne kohe, apo do jete teper vone?
Gjeja te ciles I druhem me shume eshte se mos ai person nuk ekziton fare dhe ketu vjen momenti ku une behem gati per te rene ne ate asgjene.
Po jetoj nje jete te ciles ja kam ndjere kuptim vetem shume pak momente , po jetoj nje jete pa kuptim ,po jetoj nje jete per ti gjetur nje kuptim, po jetoj nje jete thjeht per te mos vdekur…
Po jetoj per te mos rene me nga ajo piramide, majen e se ciles e ngjita shume shpejt e tani vuaj renien e saj. Ne cdo ane qe rrotullohem, ne cdo pozicion qe mundohem te fiksohem, nuk mund te frenoj dot.
A mundet dikush te me jape nje dore te ringjitem perseri, a mundet dikush te me hedhe nje litar se ajo fije po keputet , a mundet dikush te me coje perseri drejt asaj maje,a mundet dikush te me ndihmoje,a degjon njeri ,a me ndihmon njeri …”se jam duke vdekur”????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Fri Mar 13, 2009 3:31 pm

Jam vetem...I Ulur ne kolltukun e dhomes se pritjes qe ne imagjinaten time me gjan me fronin mbreteror...Pse vall kjo imagjinat?
Duke menduar se jam qendra e shum gjerave por jo me i rendesishmi me jep forcen te buzqesh...Te shoh jeten time me kupa te fituara here pas here,pas cdo disfate nje ngritje e menjehershme...
A jam une ky?
Shum me thon po!Ti je,forca,ylli yn i mbetur!
Buzqesh...
Shkrihem ne njerezit e tjeter e vuaj si to,qesh si to!Ne kte moment kuptoj se kam lindur e jam rritur per te lumturuar te tjere,ndoshta edhe ato qe nuk e meritojne kete gje...
Tani po dal...
Po bie shi por ndjehem jashtzakonisht mire sepse pas cdo lufte ka nje zhvillim...Nje ecje me fort perpara!Kjo per shkak se tashme ke mesuar se sduhet te besh te njejtin gabim,te mos e krijosh me te njejten situate...
Kur eshte dimer mendon se sdo vije ndonje here pranvera por esht gabim...Shpreso dhe buzqesh sepse kur te ngrihesh te tjeret do te shohin me admirim...Fluturo me endrra e motive here pashere sepse jeta eshte me e bukur se vet mendja jote....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 1:03 am

123bla returns shkruajti:
Nje fije shprese…
Perseri vetem … i larguar nga njerezit, i larguar nga kjo bote ne kerkim te dickaje, ne kerkim te asaj qe i kam harruar kuptimin. I vetem… midis te tjereve, i humbur… ne shtepine time , I trishtuar… ne mes te lumturise…
E vetmja arsye qe me mban gjalle eshte nje fije shprese , e cila duket sikur do te keputet nga momenti ne moment, ajo fije e cila lidh jeten time dhe nuk e le ate te bjere ne ate humnere te asgjese , ne ate humnere te pafund e cila duket si nje udhetim pa krye ,por nuk mundem as te ngjitem me lart sepse ajo fije do te tendosej edhe me shume e nuk do te duronte me. I varur atje, shpresopj se do te vije dikush,dikush i cili do te me terheqe siper ne nje menyre te tille qe te mos kepuse fijen. Do arrij valle ai person ne kohe, apo do jete teper vone? Gjeja te ciles I druhem me shume eshte se mos ai person nuk ekziton fare dhe ketu vjen momenti ku une behem gati per te rene ne ate asgjene.
Po jetoj nje jete te ciles ja kam ndjere kuptim vetem shume pak momente , po jetoj nje jete pa kuptim ,po jetoj nje jete per ti gjetur nje kuptim, po jetoj nje jete thjeht per te mos vdekur…
Po jetoj per te mos rene me nga ajo piramide, majen e se ciles e ngjita shume shpejt e tani vuaj renien e saj. Ne cdo ane qe rrotullohem, ne cdo pozicion qe mundohem te fiksohem, nuk mund te frenoj dot.
A mundet dikush te me jape nje dore te ringjitem perseri, a mundet dikush te me hedhe nje litar se ajo fije po keputet , a mundet dikush te me coje perseri drejt asaj maje,a mundet dikush te me ndihmoje,a degjon njeri ,a me ndihmon njeri …”se jam duke vdekur”????


ka shum nota pesimizmi ose nota trishtimi me sakt.. Crying or Very sad
megjithate esht kaq e bukur trebla,te kto krijimet e tua gjen gjithmon pjes realiteti qe ndodhet brenda nje endrree...dmth shkurt mhb e ke qar ke nderthur fantastiken me realen...

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
krijime tuajat Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
0014 Sex De Fer
Adoleshent
Adoleshent
0014 Sex De Fer


Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 36
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 60
Data e regjistrimit : 18/02/2009

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Wed Mar 18, 2009 7:09 pm

i kam inat poezit ene krijimet te ktij lloji.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Sun Mar 22, 2009 11:15 pm

E di !?! Jeta eshte ndonjehere si nje loje elektronike”supermario” .E di? Jeta eshte nje “ndoshta”.
Ndoshta jeta eshte e bukur,por kur nuk ben gabime te shtryra nga misteri ,aventura…Jeta eshte e bukur kur ti kenaqesh me aventurat e te tjereve e jo ti besh vete…Keni parasysh supermaron qe fola me pare! Kur ne loje te shfaqen dy rruge njera “mister” me rreziqe ku pas saj sheh gjera jeshile…
Nje rruge tjeter e sigurt qe te con ne ate destinacion qe ti kerkon…rruge pa shume mundime.
C’ben ti ? Ndjek misterin dhe hipen ne pllaka qe jane si nje ure ,por qe ne momentin qe ti kercen per ne pllaken tjeter e para bie,e ty te duhet te kercesh me fort.
Nese do te kthehesh ,por ke akoma kohe .Ke mundesi te kapercesh dhe tek nje pllake tjetere te kthehesh .
Perseri… hidhesh e sheh qe gjithe ajo pjese jeshile qe ti pe me pare nuk eshte … por ty ste le kurioziteti.
Nese kercen per te shuar ate kurieshtje ska me kthim…
A te kthehem pa e provuar deri ne fund??? A te kthehem??? Gjithsesi te vetmit te kenaqur do te jene ata qe pane lojen. Ama ne loje ke tre mundesi..PO NE JETE????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1Sun Mar 22, 2009 11:27 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
E di !?! Jeta eshte ndonjehere si nje loje elektronike”supermario” .E di? Jeta eshte nje “ndoshta”.
Ndoshta jeta eshte e bukur,por kur nuk ben gabime te shtryra nga misteri ,aventura…Jeta eshte e bukur kur ti kenaqesh me aventurat e te tjereve e jo ti besh vete…Keni parasysh supermaron qe fola me pare! Kur ne loje te shfaqen dy rruge njera “mister” me rreziqe ku pas saj sheh gjera jeshile…
Nje rruge tjeter e sigurt qe te con ne ate destinacion qe ti kerkon…rruge pa shume mundime.
C’ben ti ? Ndjek misterin dhe hipen ne pllaka qe jane si nje ure ,por qe ne momentin qe ti kercen per ne pllaken tjeter e para bie,e ty te duhet te kercesh me fort.
Nese do te kthehesh ,por ke akoma kohe .Ke mundesi te kapercesh dhe tek nje pllake tjetere te kthehesh .
Perseri… hidhesh e sheh qe gjithe ajo pjese jeshile qe ti pe me pare nuk eshte … por ty ste le kurioziteti.
Nese kercen per te shuar ate kurieshtje ska me kthim…
A te kthehem pa e provuar deri ne fund??? A te kthehem??? Gjithsesi te vetmit te kenaqur do te jene ata qe pane lojen. Ama ne loje ke tre mundesi..PO NE JETE????

s`jam dakort Neutral

ne jete ke shuume me shuume mundesi

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

krijime tuajat Empty
MesazhTitulli: Re: krijime tuajat   krijime tuajat Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
krijime tuajat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: