Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Ja 6 te vertetat e jetes: Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Ja 6 te vertetat e jetes: Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Ja 6 te vertetat e jetes: Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Ja 6 te vertetat e jetes: Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Ja 6 te vertetat e jetes: Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Ja 6 te vertetat e jetes: Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Ja 6 te vertetat e jetes: Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Ja 6 te vertetat e jetes: Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Ja 6 te vertetat e jetes: Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Ja 6 te vertetat e jetes: I_vote_lcap17%Ja 6 te vertetat e jetes: I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Ja 6 te vertetat e jetes: I_vote_lcap29%Ja 6 te vertetat e jetes: I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Ja 6 te vertetat e jetes: I_vote_lcap31%Ja 6 te vertetat e jetes: I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Ja 6 te vertetat e jetes: I_vote_lcap23%Ja 6 te vertetat e jetes: I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Ja 6 te vertetat e jetes: I_vote_lcapJa 6 te vertetat e jetes: I_voting_barJa 6 te vertetat e jetes: I_vote_rcap 
hot_spicy
Ja 6 te vertetat e jetes: I_vote_lcapJa 6 te vertetat e jetes: I_voting_barJa 6 te vertetat e jetes: I_vote_rcap 
Darkangel
Ja 6 te vertetat e jetes: I_vote_lcapJa 6 te vertetat e jetes: I_voting_barJa 6 te vertetat e jetes: I_vote_rcap 
angel boy
Ja 6 te vertetat e jetes: I_vote_lcapJa 6 te vertetat e jetes: I_voting_barJa 6 te vertetat e jetes: I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Ja 6 te vertetat e jetes: I_vote_lcapJa 6 te vertetat e jetes: I_voting_barJa 6 te vertetat e jetes: I_vote_rcap 
Child In Time
Ja 6 te vertetat e jetes: I_vote_lcapJa 6 te vertetat e jetes: I_voting_barJa 6 te vertetat e jetes: I_vote_rcap 
Blue Paradise
Ja 6 te vertetat e jetes: I_vote_lcapJa 6 te vertetat e jetes: I_voting_barJa 6 te vertetat e jetes: I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Ja 6 te vertetat e jetes: I_vote_lcapJa 6 te vertetat e jetes: I_voting_barJa 6 te vertetat e jetes: I_vote_rcap 
rapper_girl
Ja 6 te vertetat e jetes: I_vote_lcapJa 6 te vertetat e jetes: I_voting_barJa 6 te vertetat e jetes: I_vote_rcap 
Mars
Ja 6 te vertetat e jetes: I_vote_lcapJa 6 te vertetat e jetes: I_voting_barJa 6 te vertetat e jetes: I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Ja 6 te vertetat e jetes:

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Ja 6 te vertetat e jetes: Empty
MesazhTitulli: Ja 6 te vertetat e jetes:   Ja 6 te vertetat e jetes: Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 6:27 pm

1) Nuk mund te prekesh te gjithe dhembet e tu me gjuhe!

2) Te gjithe budallenjte pasi kan lexuar " te verteten " e pare e provojne

3) E verteta e pare eshte nje genjeshter

4) Tani po buzeqesh sepse ti je nje budalla

5) Do t'ja dergosh kete postim nje idjoti/idjote tjeter

6) Tani ka nje buzeqeshje budallai ne fytyren tende.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Ja 6 te vertetat e jetes: Empty
MesazhTitulli: Re: Ja 6 te vertetat e jetes:   Ja 6 te vertetat e jetes: Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 8:35 pm

haha e forte Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Ja 6 te vertetat e jetes: Empty
MesazhTitulli: Re: Ja 6 te vertetat e jetes:   Ja 6 te vertetat e jetes: Icon_minitime1Tue Mar 10, 2009 10:25 am

e kam pa edhe me i forum tjeter ket para ca kohesh hah :p

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Ja 6 te vertetat e jetes: Empty
MesazhTitulli: Re: Ja 6 te vertetat e jetes:   Ja 6 te vertetat e jetes: Icon_minitime1Wed Mar 11, 2009 3:14 pm

shum e fort,shyqyr ''nuk rash'' ne grack Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Ja 6 te vertetat e jetes: Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 29
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Ja 6 te vertetat e jetes: Empty
MesazhTitulli: Re: Ja 6 te vertetat e jetes:   Ja 6 te vertetat e jetes: Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 4:37 pm

ja dhe 1 e vertet sa per 6 nga ato lart...

shum bllof ky me ato te vertetat,,, Shif ky

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana

Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 29
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

Ja 6 te vertetat e jetes: Empty
MesazhTitulli: Re: Ja 6 te vertetat e jetes:   Ja 6 te vertetat e jetes: Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 6:53 pm

interesante ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Ja 6 te vertetat e jetes: Empty
MesazhTitulli: Re: Ja 6 te vertetat e jetes:   Ja 6 te vertetat e jetes: Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 6:55 pm

Zhana shkruajti:
interesante ...

e hengre t.....??i Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana

Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 29
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

Ja 6 te vertetat e jetes: Empty
MesazhTitulli: Re: Ja 6 te vertetat e jetes:   Ja 6 te vertetat e jetes: Icon_minitime1Sun Aug 02, 2009 7:08 pm

e lexova te parewn dhe e kuptova por nuk buzeqesha siq the ti ..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ja 6 te vertetat e jetes: Empty
MesazhTitulli: Re: Ja 6 te vertetat e jetes:   Ja 6 te vertetat e jetes: Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ja 6 te vertetat e jetes:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: