Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
gjejeni fjalen - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
gjejeni fjalen - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
gjejeni fjalen - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
gjejeni fjalen - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
gjejeni fjalen - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
gjejeni fjalen - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
gjejeni fjalen - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
gjejeni fjalen - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
gjejeni fjalen - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
gjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_lcap17%gjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
gjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_lcap29%gjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
gjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_lcap31%gjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
gjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_lcap23%gjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
gjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_lcapgjejeni fjalen - Faqe 2 I_voting_bargjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
gjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_lcapgjejeni fjalen - Faqe 2 I_voting_bargjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
gjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_lcapgjejeni fjalen - Faqe 2 I_voting_bargjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
gjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_lcapgjejeni fjalen - Faqe 2 I_voting_bargjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
gjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_lcapgjejeni fjalen - Faqe 2 I_voting_bargjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
gjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_lcapgjejeni fjalen - Faqe 2 I_voting_bargjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
gjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_lcapgjejeni fjalen - Faqe 2 I_voting_bargjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
gjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_lcapgjejeni fjalen - Faqe 2 I_voting_bargjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
gjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_lcapgjejeni fjalen - Faqe 2 I_voting_bargjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
gjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_lcapgjejeni fjalen - Faqe 2 I_voting_bargjejeni fjalen - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 gjejeni fjalen

Shko poshtė 
+3
anisa
LaLuC-I
vdekja_eshte_mundesia
7 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

gjejeni fjalen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjejeni fjalen   gjejeni fjalen - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:45 pm

e gjeta?
_ _ (fjala eshte )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

gjejeni fjalen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjejeni fjalen   gjejeni fjalen - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:49 pm

ca kot nuk kishe nanje me te shkurter ajo sgjehet kot tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

gjejeni fjalen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjejeni fjalen   gjejeni fjalen - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 1:43 pm

P _ _ _ _ I_ A
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

gjejeni fjalen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjejeni fjalen   gjejeni fjalen - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 10:29 pm

meqe se ka gjet njeri po e them vet POLITIKA

Z_ _ E _
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

gjejeni fjalen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjejeni fjalen   gjejeni fjalen - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 10:40 pm

ZEMER
p _ _ i _ _ _
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

gjejeni fjalen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjejeni fjalen   gjejeni fjalen - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 10:41 pm

policia

k_ _ j _
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

gjejeni fjalen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjejeni fjalen   gjejeni fjalen - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 10:42 pm

kruja??

a__ __ u _ _ n_a

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
gjejeni fjalen - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

gjejeni fjalen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjejeni fjalen   gjejeni fjalen - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 10:44 pm

ambulanca
hahaha e gjeta :D

r _ _k c_ _f _e
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

gjejeni fjalen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjejeni fjalen   gjejeni fjalen - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 07, 2009 10:46 pm

rock caffe
l _ _ _ r
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

gjejeni fjalen - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjejeni fjalen   gjejeni fjalen - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
gjejeni fjalen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» e kam fjalen per pasqyren :D

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: