Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Prezantohuni - Faqe 23 I_vote_lcap17%Prezantohuni - Faqe 23 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Prezantohuni - Faqe 23 I_vote_lcap29%Prezantohuni - Faqe 23 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Prezantohuni - Faqe 23 I_vote_lcap31%Prezantohuni - Faqe 23 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Prezantohuni - Faqe 23 I_vote_lcap23%Prezantohuni - Faqe 23 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Prezantohuni - Faqe 23 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 23 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 23 I_vote_rcap 
hot_spicy
Prezantohuni - Faqe 23 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 23 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 23 I_vote_rcap 
Darkangel
Prezantohuni - Faqe 23 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 23 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 23 I_vote_rcap 
angel boy
Prezantohuni - Faqe 23 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 23 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 23 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Prezantohuni - Faqe 23 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 23 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 23 I_vote_rcap 
Child In Time
Prezantohuni - Faqe 23 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 23 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 23 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Prezantohuni - Faqe 23 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 23 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 23 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Prezantohuni - Faqe 23 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 23 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 23 I_vote_rcap 
rapper_girl
Prezantohuni - Faqe 23 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 23 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 23 I_vote_rcap 
Mars
Prezantohuni - Faqe 23 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 23 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 23 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
November 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Prezantohuni

Shko poshtė 
+102
vanessa
piccola perla
S_wItch
angel star
alex_anto
ema
ph1ash
Xo1
marsi
Smack-u El
IdeaL
Ankhe
ida94
klodi1
AURORA BOREALIS
Zhana
There with out me
elma
King-albi
NOTAMERS
just sara
ReBeLdE GiRl 4eVeR
blond
DarkVampire666
crazy.boy
GoLdEn BoY
all-star-girl
iliri
jona
Dhuri
enxhi
crazy.girl
Full_0ptions
James Blunt
Ridik
H_boy354
love_albania
SupergirL
kitty
Final Impact
mario
che guevara
LEADER
cycling_boy
Big_Boss
Perfect Dad
che tartuf junior
SiNdI
bora
Ledja
ENIGMA
dead angel
Nightmare
Casino Royale
RockAngel
sOnatica
0014 Sex De Fer
Slash
Jeta Eshte Mundesia
*...BE YOURSELF...*
Marionette`s Word
the space
anisa
adoleshenti telekoms
Blue Paradise
You Burn Deep Inside Me
ani
Enny-Art
sweet_girl
UniKKatiL
Ernesto_Guevara
LaLuC-I
123bla returns
Child Of Darkness
NIKI
savior
Child In Time
the doctor 2000
eminem 4ever
vdekja_eshte_mundesia
kuni_elb
kukllabrune
Grifsha
doni
cool
maria gracia
angel boy
Mars
fefe_
hot_spicy
Darkangel
Lacuna_Coil
3bla
Mrs.perfect
rapper_girl
kristina
odise
RioT
Burzgoroth
Endi
ToNI NbD
Soldier Of Fortune
106 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 31  Next
AutoriMesazh
Full_0ptions
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 1
Mosha : 33
Vendndodhja : Ne folen e djallushkes
Piket : 1
Data e regjistrimit : 11/07/2009

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 11:10 pm

[b]pershendetje! un quhem... Full_0ptions,.... hajt se shifena verdall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 11:14 pm

Full_0ptions shkruajti:
[b]pershendetje! un quhem... Full_0ptions,.... hajt se shifena verdall

mirsenaerdhe Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 11:14 pm

Blue Paradise shkruajti:
Full_0ptions shkruajti:
[b]pershendetje! un quhem... Full_0ptions,.... hajt se shifena verdall

mirsenaerdhe Razz

shkruhet vec Mire se na erdhe Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 11:16 pm

Child In Time shkruajti:
Blue Paradise shkruajti:
Full_0ptions shkruajti:
[b]pershendetje! un quhem... Full_0ptions,.... hajt se shifena verdall

mirsenaerdhe Razz

shkruhet vec Mire se na erdhe Laughing
na fsl modd tongue

te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 11:16 pm

Full_0ptions shkruajti:
[b]pershendetje! un quhem... Full_0ptions,.... hajt se shifena verdall

welcome

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Prezantohuni - Faqe 23 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 11:18 pm

Blue Paradise shkruajti:
Child In Time shkruajti:
Blue Paradise shkruajti:
Full_0ptions shkruajti:
[b]pershendetje! un quhem... Full_0ptions,.... hajt se shifena verdall

mirsenaerdhe Razz

shkruhet vec Mire se na erdhe Laughing
na fsl modd tongue

te puth

haha te vdes una per ty te puth

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 11:20 pm

goca jo chat plz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Prezantohuni - Faqe 23 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 11:23 pm

eeeeeeeejjjjjjjj tani qe u kujtova, po un nukm jam prezantu kur kam ardh lol!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 11:25 pm

H_boy354 shkruajti:
eeeeeeeejjjjjjjj tani qe u kujtova, po un nukm jam prezantu kur kam ardh lol!

ske nevoj ti se hyn shpejt ne mhb

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Prezantohuni - Faqe 23 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 11:26 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
eeeeeeeejjjjjjjj tani qe u kujtova, po un nukm jam prezantu kur kam ardh lol!

ske nevoj ti se hyn shpejt ne mhb

a thu me njohin te gjith kta mu Question Question Question Suspect Suspect

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Sun Jul 12, 2009 12:20 am

po mi po se je shoku ime po mos dil me nga tema

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Prezantohuni - Faqe 23 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Sun Jul 12, 2009 2:12 pm

welcome full options :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
crazy.girl
Adoleshent
Adoleshent
crazy.girl


Female
Numri i postimeve : 19
Mosha : 33
Vendndodhja : ne boten timee
Piket : 12
Data e regjistrimit : 14/07/2009

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 12:12 pm

pershendetje une jam rexhina
shpresoj tja kaloj sa me mire ketu me ju dhe pse jo te ze shoqeri te re :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 12:13 pm

mir se erdhe,do ja kalosh mir ktu
have fun :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
crazy.girl
Adoleshent
Adoleshent
crazy.girl


Female
Numri i postimeve : 19
Mosha : 33
Vendndodhja : ne boten timee
Piket : 12
Data e regjistrimit : 14/07/2009

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 12:17 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
mir se erdhe,do ja kalosh mir ktu
have fun :D


thanksss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 12:22 pm

WELCOME CRAZY
BEFSH QEF Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
crazy.girl
Adoleshent
Adoleshent
crazy.girl


Female
Numri i postimeve : 19
Mosha : 33
Vendndodhja : ne boten timee
Piket : 12
Data e regjistrimit : 14/07/2009

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 12:24 pm

hot spicy shkruajti:
WELCOME CRAZY
BEFSH QEF Ckemi

shum flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 1:59 pm

crazy.girl shkruajti:
pershendetje une jam rexhina
shpresoj tja kaloj sa me mire ketu me ju dhe pse jo te ze shoqeri te re :Dmir se na erdhe edhe mir se na gjete Razz Razz Kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 2:01 pm

crazy.girl shkruajti:
pershendetje une jam rexhina
shpresoj tja kaloj sa me mire ketu me ju dhe pse jo te ze shoqeri te re :D

Mire se erdhe Rexhina pirat

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
enxhi
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 4
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Piket : 4
Data e regjistrimit : 14/07/2009

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 2:02 pm

ckemi.Une jam enxhi,15 vjec dhe hidhem ne vite te 1 tek shkolla ismail qemali
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 2:03 pm

enxhi shkruajti:
ckemi.Une jam enxhi,15 vjec dhe hidhem ne vite te 1 tek shkolla ismail qemalimir se erdhe Kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 2:04 pm

enxhi shkruajti:
ckemi.Une jam enxhi,15 vjec dhe hidhem ne vite te 1 tek shkolla ismail qemali

mire se erdhe dhe ti Enxhi :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
enxhi
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 4
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Piket : 4
Data e regjistrimit : 14/07/2009

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 2:37 pm

flm big bosii dhe child in time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 2:40 pm

welcome enxhi
shume antare te rinj kohet e fundit...good job in facebook :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
enxhi
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 4
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Piket : 4
Data e regjistrimit : 14/07/2009

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 2:41 pm

flm hot spicy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Prezantohuni - Faqe 23 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 23 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 23 e 31Shko tek faqja : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 31  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: