Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Prezantohuni - Faqe 9 I_vote_lcap17%Prezantohuni - Faqe 9 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Prezantohuni - Faqe 9 I_vote_lcap29%Prezantohuni - Faqe 9 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Prezantohuni - Faqe 9 I_vote_lcap31%Prezantohuni - Faqe 9 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Prezantohuni - Faqe 9 I_vote_lcap23%Prezantohuni - Faqe 9 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Prezantohuni - Faqe 9 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 9 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 9 I_vote_rcap 
hot_spicy
Prezantohuni - Faqe 9 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 9 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 9 I_vote_rcap 
Darkangel
Prezantohuni - Faqe 9 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 9 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 9 I_vote_rcap 
angel boy
Prezantohuni - Faqe 9 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 9 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 9 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Prezantohuni - Faqe 9 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 9 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 9 I_vote_rcap 
Child In Time
Prezantohuni - Faqe 9 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 9 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 9 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Prezantohuni - Faqe 9 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 9 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 9 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Prezantohuni - Faqe 9 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 9 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 9 I_vote_rcap 
rapper_girl
Prezantohuni - Faqe 9 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 9 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 9 I_vote_rcap 
Mars
Prezantohuni - Faqe 9 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 9 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 9 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
November 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Prezantohuni

Shko poshtė 
+102
vanessa
piccola perla
S_wItch
angel star
alex_anto
ema
ph1ash
Xo1
marsi
Smack-u El
IdeaL
Ankhe
ida94
klodi1
AURORA BOREALIS
Zhana
There with out me
elma
King-albi
NOTAMERS
just sara
ReBeLdE GiRl 4eVeR
blond
DarkVampire666
crazy.boy
GoLdEn BoY
all-star-girl
iliri
jona
Dhuri
enxhi
crazy.girl
Full_0ptions
James Blunt
Ridik
H_boy354
love_albania
SupergirL
kitty
Final Impact
mario
che guevara
LEADER
cycling_boy
Big_Boss
Perfect Dad
che tartuf junior
SiNdI
bora
Ledja
ENIGMA
dead angel
Nightmare
Casino Royale
RockAngel
sOnatica
0014 Sex De Fer
Slash
Jeta Eshte Mundesia
*...BE YOURSELF...*
Marionette`s Word
the space
anisa
adoleshenti telekoms
Blue Paradise
You Burn Deep Inside Me
ani
Enny-Art
sweet_girl
UniKKatiL
Ernesto_Guevara
LaLuC-I
123bla returns
Child Of Darkness
NIKI
savior
Child In Time
the doctor 2000
eminem 4ever
vdekja_eshte_mundesia
kuni_elb
kukllabrune
Grifsha
doni
cool
maria gracia
angel boy
Mars
fefe_
hot_spicy
Darkangel
Lacuna_Coil
3bla
Mrs.perfect
rapper_girl
kristina
odise
RioT
Burzgoroth
Endi
ToNI NbD
Soldier Of Fortune
106 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:09 am

Je e para antare qe i kalon emri ke rreshti i dyte, shume i gjate nicku. kalofsh mire ktu, edhe pse nuk po na prezantohesh fare.

_________________
Prezantohuni - Faqe 9 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:12 am

nje kilometer nick Laughing
have fun :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
You Burn Deep Inside Me
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
You Burn Deep Inside Me


Female
Numri i postimeve : 8
Mosha : 31
Vendndodhja : diku
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/01/2009

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:13 am

Faleminderit njerez, por po me vini ne siklet me nickun.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
adoleshenti telekoms
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 1
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/01/2009

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:29 am

hej pershendetje nga adoleshenti telekoms shpresoj tja kaloj sa me mire ktu dhe te kete sa me sh tema interesante per diskutim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:30 am

adoleshenti telekoms shkruajti:
hej pershendetje nga adoleshenti telekoms shpresoj tja kaloj sa me mire ktu dhe te kete sa me sh tema interesante per diskutim

wellcome Smile :D :Birre;:

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:31 am

mirserdhe telekomiiii,hihihihi ishalla te pelq forumiii :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 28
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:54 am

mirserdhet te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 4:00 pm

MIRESE ERDHETTE GJITHE ANTARET E RINJ...WELCOME AND HAVE FUN HERE :Birre;: :Birre;: aaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 29
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 4:24 pm

mireserdhen antaret e rinj Ckemi Qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 10:41 pm

mire se erdhet ju anetaret e rinj!!shpresoj tja kaloni sh mire ketu! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 11:15 pm

mireseerdhet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 11:22 pm

edhe une i uroj mireseardhjen anetareve te rinj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Jan 27, 2009 11:10 pm

pershendetje jam anisa (maria gracia)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Jan 27, 2009 11:10 pm

she she mire se na prezantove emrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Jan 27, 2009 11:14 pm

anisa shkruajti:
pershendetje jam anisa (maria gracia)

mireseerdhe ,, po ty ste pelq nicku qe kishe???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Jan 27, 2009 11:14 pm

pse ka hap tj kjo maria gracia?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Jan 27, 2009 11:15 pm

se me ka humbur paswordi te ajo tjetra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Jan 27, 2009 11:16 pm

ehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space


Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Jan 27, 2009 11:19 pm

ku esht ai telekomsi tjeter qe spo ma zen syte, e Olta ? :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 3:13 pm

anisa shkruajti:
se me ka humbur paswordi te ajo tjetra

ej, po une ta rregullova ate pune dhe ta dergova pasurdin e ri te llogaria e motres me pm. Nuk e paske lexuar?

_________________
Prezantohuni - Faqe 9 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 8:48 pm

ani shkruajti:
po ti laluco je prezantu se kush je ???????
me sa di po me duket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 9:26 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
anisa shkruajti:
se me ka humbur paswordi te ajo tjetra

ej, po une ta rregullova ate pune dhe ta dergova pasurdin e ri te llogaria e motres me pm. Nuk e paske lexuar?

e lexoi dhe prap sdilte gje,ska kuptu hic Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Prezantohuni - Faqe 9 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Feb 10, 2009 10:31 pm

ej se une kam harru me u prezantu jam AI...play_boy tani me LALUC-I prsh te gjithve jeni shum te mire Razz rrespekte per te tere Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Feb 10, 2009 10:31 pm

icik si vone po se dish kam harru Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Feb 10, 2009 10:39 pm

the space shkruajti:
ku esht ai telekomsi tjeter qe spo ma zen syte, e Olta ? :D

haha tani e pash un kte, eee ai sdi me perdor forume mduket No Laughing Razz:P:P

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Prezantohuni - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 9 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 9 e 31Shko tek faqja : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: