Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Prezantohuni - Faqe 6 I_vote_lcap17%Prezantohuni - Faqe 6 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Prezantohuni - Faqe 6 I_vote_lcap29%Prezantohuni - Faqe 6 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Prezantohuni - Faqe 6 I_vote_lcap31%Prezantohuni - Faqe 6 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Prezantohuni - Faqe 6 I_vote_lcap23%Prezantohuni - Faqe 6 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Prezantohuni - Faqe 6 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 6 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 6 I_vote_rcap 
hot_spicy
Prezantohuni - Faqe 6 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 6 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 6 I_vote_rcap 
Darkangel
Prezantohuni - Faqe 6 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 6 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 6 I_vote_rcap 
angel boy
Prezantohuni - Faqe 6 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 6 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 6 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Prezantohuni - Faqe 6 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 6 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child In Time
Prezantohuni - Faqe 6 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 6 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 6 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Prezantohuni - Faqe 6 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 6 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Prezantohuni - Faqe 6 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 6 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 6 I_vote_rcap 
rapper_girl
Prezantohuni - Faqe 6 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 6 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 6 I_vote_rcap 
Mars
Prezantohuni - Faqe 6 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 6 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 6 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Prezantohuni

Shko poshtė 
+102
vanessa
piccola perla
S_wItch
angel star
alex_anto
ema
ph1ash
Xo1
marsi
Smack-u El
IdeaL
Ankhe
ida94
klodi1
AURORA BOREALIS
Zhana
There with out me
elma
King-albi
NOTAMERS
just sara
ReBeLdE GiRl 4eVeR
blond
DarkVampire666
crazy.boy
GoLdEn BoY
all-star-girl
iliri
jona
Dhuri
enxhi
crazy.girl
Full_0ptions
James Blunt
Ridik
H_boy354
love_albania
SupergirL
kitty
Final Impact
mario
che guevara
LEADER
cycling_boy
Big_Boss
Perfect Dad
che tartuf junior
SiNdI
bora
Ledja
ENIGMA
dead angel
Nightmare
Casino Royale
RockAngel
sOnatica
0014 Sex De Fer
Slash
Jeta Eshte Mundesia
*...BE YOURSELF...*
Marionette`s Word
the space
anisa
adoleshenti telekoms
Blue Paradise
You Burn Deep Inside Me
ani
Enny-Art
sweet_girl
UniKKatiL
Ernesto_Guevara
LaLuC-I
123bla returns
Child Of Darkness
NIKI
savior
Child In Time
the doctor 2000
eminem 4ever
vdekja_eshte_mundesia
kuni_elb
kukllabrune
Grifsha
doni
cool
maria gracia
angel boy
Mars
fefe_
hot_spicy
Darkangel
Lacuna_Coil
3bla
Mrs.perfect
rapper_girl
kristina
odise
RioT
Burzgoroth
Endi
ToNI NbD
Soldier Of Fortune
106 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Next
AutoriMesazh
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 28
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 12:47 am

mirese erdhe .klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 1:20 am

savior shkruajti:
ckemi.... jam savoir(te pakten ky eshte nicku im) mirese ju gjeta..... klm

welcome !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
savior
Adoleshent
Adoleshent
savior


Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 34
Vendndodhja : kudo ne asnje vend
Piket : 3
Data e regjistrimit : 15/01/2009

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 1:29 am

flm!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 4:39 am

hajt mirserdhe
kto skillet me kujton 3 persona
1ate qe mi ka tregu si grup
dhe 2 goca qe ja kam dhen dhe i kan pelqy shume lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 30
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 2:52 pm

savior shkruajti:
ckemi.... jam savoir(te pakten ky eshte nicku im) mirese ju gjeta..... klm

mireseerdhe Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 4:27 pm

savior shkruajti:
flm!!!
hello savior welcome in this world...klm Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 4:35 pm

savior shkruajti:
ckemi.... jam savoir(te pakten ky eshte nicku im) mirese ju gjeta..... klm

savoir mire se erdhe!!! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 4:40 pm

savior shkruajti:
ckemi.... jam savoir(te pakten ky eshte nicku im) mirese ju gjeta..... klm


Mirseerdhe nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 9:43 pm

Mireserdhe dhe nga une Savior! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 9:45 pm

mir se erdheeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 9:45 pm

mire se me gjete savior
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
savior
Adoleshent
Adoleshent
savior


Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 34
Vendndodhja : kudo ne asnje vend
Piket : 3
Data e regjistrimit : 15/01/2009

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 9:47 pm

mire se ju erdha :D:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 9:58 pm

welcome savior...emer i cuditshem Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 10:07 pm

mireserdhe savior
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jan 16, 2009 3:07 pm

mire se erdhe savior. kalofsh kendshem dhe qofsh sa me aktiv
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
savior
Adoleshent
Adoleshent
savior


Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 34
Vendndodhja : kudo ne asnje vend
Piket : 3
Data e regjistrimit : 15/01/2009

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jan 16, 2009 3:42 pm

rrofsh te gjithe... miresejugjeta perseri..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 34
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 10:15 pm

miresejugjeta!!!!
ps. mireserdhe savior
respekte Trebla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 10:17 pm

mir se erdhet kush ka ardh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 10:20 pm

123bla returns shkruajti:
miresejugjeta!!!!
ps. mireserdhe savior
respekte Trebla

Mireserdhe perseri! :D Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 11:56 pm

123bla returns shkruajti:
miresejugjeta!!!!
ps. mireserdhe savior
respekte Trebla

mire se erdhe prap trebla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 30
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Jan 18, 2009 12:28 am

123bla returns shkruajti:
miresejugjeta!!!!
ps. mireserdhe savior
respekte Trebla

mireseerdhe serisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 34
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 4:53 am

miresejugjeta serish .....flm per mikpritjen :D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 7:39 pm

Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 7:49 pm

o 3bla po pse ke hap tjeter?
Se kuptoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 7:55 pm

S.A.M shkruajti:
o 3bla po pse ke hap tjeter?
Se kuptoj
NE FAKT AS UN SE KAPISHA MIR PO NEJSE...WELCOME PRAP 123BLA RETURNS :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Prezantohuni - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 6 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 31Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Prezantohuni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: