Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Prezantohuni - Faqe 18 I_vote_lcap17%Prezantohuni - Faqe 18 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Prezantohuni - Faqe 18 I_vote_lcap29%Prezantohuni - Faqe 18 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Prezantohuni - Faqe 18 I_vote_lcap31%Prezantohuni - Faqe 18 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Prezantohuni - Faqe 18 I_vote_lcap23%Prezantohuni - Faqe 18 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Prezantohuni - Faqe 18 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 18 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 18 I_vote_rcap 
hot_spicy
Prezantohuni - Faqe 18 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 18 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 18 I_vote_rcap 
Darkangel
Prezantohuni - Faqe 18 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 18 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 18 I_vote_rcap 
angel boy
Prezantohuni - Faqe 18 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 18 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 18 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Prezantohuni - Faqe 18 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 18 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 18 I_vote_rcap 
Child In Time
Prezantohuni - Faqe 18 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 18 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 18 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Prezantohuni - Faqe 18 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 18 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 18 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Prezantohuni - Faqe 18 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 18 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 18 I_vote_rcap 
rapper_girl
Prezantohuni - Faqe 18 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 18 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 18 I_vote_rcap 
Mars
Prezantohuni - Faqe 18 I_vote_lcapPrezantohuni - Faqe 18 I_voting_barPrezantohuni - Faqe 18 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Prezantohuni

Shko poshtė 
+102
vanessa
piccola perla
S_wItch
angel star
alex_anto
ema
ph1ash
Xo1
marsi
Smack-u El
IdeaL
Ankhe
ida94
klodi1
AURORA BOREALIS
Zhana
There with out me
elma
King-albi
NOTAMERS
just sara
ReBeLdE GiRl 4eVeR
blond
DarkVampire666
crazy.boy
GoLdEn BoY
all-star-girl
iliri
jona
Dhuri
enxhi
crazy.girl
Full_0ptions
James Blunt
Ridik
H_boy354
love_albania
SupergirL
kitty
Final Impact
mario
che guevara
LEADER
cycling_boy
Big_Boss
Perfect Dad
che tartuf junior
SiNdI
bora
Ledja
ENIGMA
dead angel
Nightmare
Casino Royale
RockAngel
sOnatica
0014 Sex De Fer
Slash
Jeta Eshte Mundesia
*...BE YOURSELF...*
Marionette`s Word
the space
anisa
adoleshenti telekoms
Blue Paradise
You Burn Deep Inside Me
ani
Enny-Art
sweet_girl
UniKKatiL
Ernesto_Guevara
LaLuC-I
123bla returns
Child Of Darkness
NIKI
savior
Child In Time
the doctor 2000
eminem 4ever
vdekja_eshte_mundesia
kuni_elb
kukllabrune
Grifsha
doni
cool
maria gracia
angel boy
Mars
fefe_
hot_spicy
Darkangel
Lacuna_Coil
3bla
Mrs.perfect
rapper_girl
kristina
odise
RioT
Burzgoroth
Endi
ToNI NbD
Soldier Of Fortune
106 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 31  Next
AutoriMesazh
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 10:53 pm

mir se erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 11:19 pm

I uroj dhe une mireseardhjen anetareve te rinj si me vonese ne pamundesi per te hyre keto dite ne forum!Kalofshi mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 1:32 am

prsh te gjitheve , un jam Trebla ( Razz )
nuk e di po me sa mbaj mend kam pass icik shoqni nga ky forumi un. duke qen se me bene hack, nuk kam me ate msn qe kam pass , ata/ato qe kane ate me mire ta fshijne dhe jane te lutur te bejen add ne " joinmeindeath667@hotmail.com "... flm per mirekuptimin dhe gjith te mirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 7:21 pm

flm per sqarimet trebla...do ta kemi parasysh... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LEADER
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
LEADER

Male
Numri i postimeve : 125
Mosha : 35
Vendndodhja : NE SHTET
Piket : 66
Data e regjistrimit : 16/04/2009

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 3:31 pm

]pershendetje te gjithve
une jam LEADER
hyra ketu per te kaluar pak nga koha ime e lire megjithse nuk kam shume
shpresoj tja kaloj mire ketu dhe pa zenka sepse kete forum e kam vizituar disa here dhe kam pare konflikte ketu dhe nje fjalor fare te paster
un jam nje tip i qet dhe sbesoj se do te kem konflik me ndonjerin prej jush por edhe nese ndodh e kunderta atehere un do te jem gati te perballem por jo me ate fjalor qe kam pare ketu
besoj se fola mjaft
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 4:16 pm

LEADER shkruajti:
]pershendetje te gjithve
une jam LEADER
hyra ketu per te kaluar pak nga koha ime e lire megjithse nuk kam shume
shpresoj tja kaloj mire ketu dhe pa zenka sepse kete forum e kam vizituar disa here dhe kam pare konflikte ketu dhe nje fjalor fare te paster
un jam nje tip i qet dhe sbesoj se do te kem konflik me ndonjerin prej jush por edhe nese ndodh e kunderta atehere un do te jem gati te perballem por jo me ate fjalor qe kam pare ketu
besoj se fola mjaft
mir se erdhe. te tjesh i sigur qe do ja kalosh mir..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 4:17 pm

LEADER shkruajti:
]pershendetje te gjithve
une jam LEADER
hyra ketu per te kaluar pak nga koha ime e lire megjithse nuk kam shume
shpresoj tja kaloj mire ketu dhe pa zenka sepse kete forum e kam vizituar disa here dhe kam pare konflikte ketu dhe nje fjalor fare te paster
un jam nje tip i qet dhe sbesoj se do te kem konflik me ndonjerin prej jush por edhe nese ndodh e kunderta atehere un do te jem gati te perballem por jo me ate fjalor qe kam pare ketu
besoj se fola mjaft
mireseerdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
che guevara
Adoleshent
Adoleshent
che guevara

Male
Numri i postimeve : 31
Mosha : 36
Vendndodhja : Tukmenistan
Piket : 19
Data e regjistrimit : 16/04/2009

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 4:59 pm

prsh te gjitheve un jam che guevara dhe shpresoj tja kaloj mir ktu....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 5:02 pm

LEADER shkruajti:
]pershendetje te gjithve
une jam LEADER
hyra ketu per te kaluar pak nga koha ime e lire megjithse nuk kam shume
shpresoj tja kaloj mire ketu dhe pa zenka sepse kete forum e kam vizituar disa here dhe kam pare konflikte ketu dhe nje fjalor fare te paster
un jam nje tip i qet dhe sbesoj se do te kem konflik me ndonjerin prej jush por edhe nese ndodh e kunderta atehere un do te jem gati te perballem por jo me ate fjalor qe kam pare ketu
besoj se fola mjaft
mir se erdhe :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 5:36 pm

LEADER shkruajti:
]pershendetje te gjithve
une jam LEADER
hyra ketu per te kaluar pak nga koha ime e lire megjithse nuk kam shume
shpresoj tja kaloj mire ketu dhe pa zenka sepse kete forum e kam vizituar disa here dhe kam pare konflikte ketu dhe nje fjalor fare te paster
un jam nje tip i qet dhe sbesoj se do te kem konflik me ndonjerin prej jush por edhe nese ndodh e kunderta atehere un do te jem gati te perballem por jo me ate fjalor qe kam pare ketu
besoj se fola mjaft


haha Razz

Mirserdhe dhe kalofsh great


che guevara shkruajti:
prsh te gjitheve un jam che guevara dhe shpresoj tja kaloj mir ktu....


kemi nje antar che guevara, por ai ka nje tartuf ne mes Laughing do ngatarroheni :p
mirserdhe, kalofsh mir dhe ti

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 6:36 pm

Child In Time shkruajti:
LEADER shkruajti:
]pershendetje te gjithve
une jam LEADER
hyra ketu per te kaluar pak nga koha ime e lire megjithse nuk kam shume
shpresoj tja kaloj mire ketu dhe pa zenka sepse kete forum e kam vizituar disa here dhe kam pare konflikte ketu dhe nje fjalor fare te paster
un jam nje tip i qet dhe sbesoj se do te kem konflik me ndonjerin prej jush por edhe nese ndodh e kunderta atehere un do te jem gati te perballem por jo me ate fjalor qe kam pare ketu
besoj se fola mjaft


haha Razz

Mirserdhe dhe kalofsh great


che guevara shkruajti:
prsh te gjitheve un jam che guevara dhe shpresoj tja kaloj mir ktu....


kemi nje antar che guevara, por ai ka nje tartuf ne mes Laughing do ngatarroheni :p
mirserdhe, kalofsh mir dhe ti


booo u mbiushem me guavera dhe me 23 vjercar Laughing Laughing

nejse kalofshi mire tgjith antaret e rjin

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Prezantohuni - Faqe 18 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 9:09 pm

welcome te gjithe memberat e rinj....have fun people
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
che guevara
Adoleshent
Adoleshent
che guevara

Male
Numri i postimeve : 31
Mosha : 36
Vendndodhja : Tukmenistan
Piket : 19
Data e regjistrimit : 16/04/2009

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 9:54 pm

mireseugjeta lacu sha kishe ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 9:56 pm

che guevara shkruajti:
mireseugjeta lacu sha kishe ti


Lacuna Wink

asgje,fola npergjithsi mos e merr personale

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Prezantohuni - Faqe 18 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
che guevara
Adoleshent
Adoleshent
che guevara

Male
Numri i postimeve : 31
Mosha : 36
Vendndodhja : Tukmenistan
Piket : 19
Data e regjistrimit : 16/04/2009

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 9:56 pm

lacu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 9:57 pm

che guevara shkruajti:
lacu

ppffff
anyway

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Prezantohuni - Faqe 18 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
che guevara
Adoleshent
Adoleshent
che guevara

Male
Numri i postimeve : 31
Mosha : 36
Vendndodhja : Tukmenistan
Piket : 19
Data e regjistrimit : 16/04/2009

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 10:00 pm

flm childo se kjo e ka ne terezi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 10:19 pm

che guevara shkruajti:
prsh te gjitheve un jam che guevara dhe shpresoj tja kaloj mir ktu....
mireserdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
che guevara
Adoleshent
Adoleshent
che guevara

Male
Numri i postimeve : 31
Mosha : 36
Vendndodhja : Tukmenistan
Piket : 19
Data e regjistrimit : 16/04/2009

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 10:22 pm

mirese te gjeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Thu Apr 16, 2009 10:30 pm

mireseerdhet te gjithe antaret e rinj
klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 12:12 pm

weee sa guevara u ben ktu......
nejse
welcome iher... :D :D Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 9:37 pm

Mireserdhet e nga une!Have fun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorPrezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Apr 21, 2009 10:16 pm

i uroj mirseardhjen te gjiithe antareve te rinj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Sat May 02, 2009 4:04 pm

mirse keni ardhur te gjith antaret e rinj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario

Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 4:25 pm

mirdita.quhem mario.di 2 gjuh te huja italisht dhe shqip. Razz
sa vjec jam shifeni vet te profili. shpresoj tja kaloj mir mes jush larg stresit te paragjykimeve nga njerez budallenj qe me rrethojn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Prezantohuni - Faqe 18 Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantohuni   Prezantohuni - Faqe 18 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantohuni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 18 e 31Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 31  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: