Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_lcap17%Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_lcap29%Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_lcap31%Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_lcap23%Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_lcapMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_voting_barMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_lcapMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_voting_barMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_lcapMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_voting_barMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_lcapMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_voting_barMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_lcapMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_voting_barMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_lcapMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_voting_barMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_lcapMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_voting_barMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_lcapMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_voting_barMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_lcapMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_voting_barMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_lcapMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_voting_barMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Mbylli syte...dicka per dashurine...

Shko poshtė 
+11
doni
Iron Snake
Burzgoroth
the doctor 2000
Child In Time
Soldier Of Fortune
hot_spicy
angel boy
Lacuna_Coil
fefe_
vdekja_eshte_mundesia
15 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 12:38 pm

hihihihi sa me pelqeka kjo foto hihi I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 12:44 pm

PhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 12:47 pm

o do vdes un per ty mi shejtanee i ke qa te gjitha kto gjera qe po poston
tkam shpirtttt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 12:50 pm

edhe une ty..
te dua shume I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 12:53 pm

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 AnniversaryMbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 True-love
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 1:05 pm

Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 1:06 pm

wowowowow sa e papame shpirt :D:D tkam zemer tkam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 1:19 pm

zemra ime
jeta ime
te dua shume
nqs do elzistonte ndonje fjale me e madhe per te shprehur dashurine do ta thoja ty te parit
je i pari i vetmi i fundit
ska asnje tj pervec teje
je mei miri me fantastiku me i adhuruari me i vecanti
je jeta ime
je ai qe mke qendruar prane ne cdo moment
NE TE MIRE E NE TE KEQ
NE VUAJTJE DHE GEZIM DHE KESHTU DO JEMI GJTHM
DERISA VDEKJA TE NA NDAJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 1:22 pm

wowowoww sa te bukura kto fjal
edhe ti per mua je dhe do jesh dashuria ime,te dua mbi gjithcka
je me e mira me e bukra je jeta ime te dua shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 30
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 11:17 pm

love your Lips
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Sep 08, 2009 12:53 pm

dashuria te ndihmon te njohesh veten, kapacitetin tend.Te ve ne prove sa i afte je per te dhene me teper nga vetja,thjesht per te pare ata sy e shkelqejne kur ti je prane.Dashuria te ben te guximshem te jep force te lufosh me te pamunduren, te ben te ndihesh mire.I dashuruar,nxjerr ne pah me te miren tende!Eshte bukur te dashurosh, edhe pse shpesh shnderrohet ne nje vuajtje sfilitese
jam i lumtur qe dashurova dike qofte dhe person i gabuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Sep 08, 2009 12:53 pm

.....sja vlen me kur te vret cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Sep 08, 2009 12:55 pm

kjo esht e keqja e njerzve,harrojn momentet e bukura
dikur kam then,ti nuk mund te urresh me shum se cmund te dashurosh,por po vertetohet e kunderta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Sep 08, 2009 12:57 pm

femramund ti fshehe per vite te tera ndjenjt e dashurise por as per nje minute ndjenjen e urrejtjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 09, 2009 10:30 am

nga e ke gjet kte mi mel
nuk esht e vertet,tpakten jo gjithmon

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Sep 25, 2009 8:37 pm

Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Sep 25, 2009 8:39 pm

SHI SA E POSHTER QE ESHT MIZU SHI :D E PASKE QAAAA AMORE :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 08, 2009 10:01 pm

dashuria eshte jete
ajo dhe logjika na dallojne nga kafshet
pa te jemi te eger
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 08, 2009 10:02 pm

me pelqen sesi arsyeton mizu :D
por do shtoja qe edhe kafshet dashurojn,ne menyren e tyre kuptohet,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 08, 2009 10:03 pm

ok ok dakort por ....doja te thoja qe jane tipare karakterizuese te njeriut normal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 08, 2009 10:04 pm

shum e vertet :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 30
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Nov 15, 2009 12:53 am

Me mungon .. Je me i bukuri ne Botė per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
klodi1
Adoleshent
Adoleshent
klodi1


Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 32
Vendndodhja : tirane
Koha e lire : futboll dhe net
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/11/2009

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Nov 19, 2009 6:19 pm

te ben te ndihesh tmerresisht mire e kur e ke pak larg tmerrsisht keq I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
klodi1
Adoleshent
Adoleshent
klodi1


Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 32
Vendndodhja : tirane
Koha e lire : futboll dhe net
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/11/2009

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Nov 20, 2009 6:53 am

https://www.youtube.com/watch?v=5lKdh_TJejA shume shume e bukur kjo kenge
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
100% free
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 14
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : gjumi
Koha e lire : bej sherr
Piket : -3
Data e regjistrimit : 16/02/2010

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 18, 2010 2:18 am

ndoshta sdo te ishte kurre e mundur te ruanim ate qe kishim .ndoshta...kjo eshte ajo qe i them vetes Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Mbylli syte...dicka per dashurine...   Mbylli syte...dicka per dashurine... - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mbylli syte...dicka per dashurine...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: