Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
un jetoj per .... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
un jetoj per .... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
un jetoj per .... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
un jetoj per .... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
un jetoj per .... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
un jetoj per .... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
un jetoj per .... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
un jetoj per .... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
un jetoj per .... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
un jetoj per .... I_vote_lcap17%un jetoj per .... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
un jetoj per .... I_vote_lcap29%un jetoj per .... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
un jetoj per .... I_vote_lcap31%un jetoj per .... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
un jetoj per .... I_vote_lcap23%un jetoj per .... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
un jetoj per .... I_vote_lcapun jetoj per .... I_voting_barun jetoj per .... I_vote_rcap 
hot_spicy
un jetoj per .... I_vote_lcapun jetoj per .... I_voting_barun jetoj per .... I_vote_rcap 
Darkangel
un jetoj per .... I_vote_lcapun jetoj per .... I_voting_barun jetoj per .... I_vote_rcap 
angel boy
un jetoj per .... I_vote_lcapun jetoj per .... I_voting_barun jetoj per .... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
un jetoj per .... I_vote_lcapun jetoj per .... I_voting_barun jetoj per .... I_vote_rcap 
Child In Time
un jetoj per .... I_vote_lcapun jetoj per .... I_voting_barun jetoj per .... I_vote_rcap 
Blue Paradise
un jetoj per .... I_vote_lcapun jetoj per .... I_voting_barun jetoj per .... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
un jetoj per .... I_vote_lcapun jetoj per .... I_voting_barun jetoj per .... I_vote_rcap 
rapper_girl
un jetoj per .... I_vote_lcapun jetoj per .... I_voting_barun jetoj per .... I_vote_rcap 
Mars
un jetoj per .... I_vote_lcapun jetoj per .... I_voting_barun jetoj per .... I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 un jetoj per ....

Shko poshtė 
+50
ema
the werewolf
Elvis
Anela123
Ledja
There with out me
Big_Boss
H_boy354
from_sweet_fire
andie17
Child Of Darkness
cycling_boy
0014 Sex De Fer
almir_metallica_4ever
anisa
Soldier Of Fortune
Mars
Slash
don corleone
Nightmare
dj jero
vdekja_eshte_mundesia
*...BE YOURSELF...*
Glamours' Master
Burzgoroth
doni
angel boy
fefe_
total overdose1
hot_spicy
maria gracia
NIKI
Blue Paradise
metallica_death
ani
LaLuC-I
Zhana
RioT
Child In Time
odise
rapper_girl
Lacuna_Coil
free spirit
alex_anto
smart devil
Come As You Are
Joker
Rej
3bla
Ernesto_Guevara
54 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 10:11 pm

kte e kam ese per neser.
jepni mendimet tuaja.
un jetoj per te shijuar te mirat e jetes dhe per te pare familjen time te gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 10:23 pm

Njeriu asnjehere se di se per cfare jeton ekzaktesisht,zakonisht ne prag te vdekje thote jetova per...


Edituar pėr herė tė fundit nga Ernesto_Guevara nė Mon Dec 22, 2008 10:26 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 10:24 pm

Ernesto_Guevara shkruajti:
Njeriu asnjehere se se per cfare jeton ekzaktesisht,zajkonisht ne prag te vdekje thote jetova per...
e kam fjalen:"per cfare jetoni ju" pra kush eshte motivi juaj qe jetoni,po e formulova ndryshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 10:24 pm

jetoj per te vdekur nje dite tjeter.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 10:26 pm

there with out me shkruajti:
Ernesto_Guevara shkruajti:
Njeriu asnjehere se se per cfare jeton ekzaktesisht,zajkonisht ne prag te vdekje thote jetova per...
e kam fjalen:"per cfare jetoni ju" pra kush eshte motivi juaj qe jetoni,po e formulova ndryshe

AHU s`po e kap fillin ti nejse mhb i gjate...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 10:27 pm

3bla shkruajti:
jetoj per te vdekur nje dite tjeter.........

Ik ere ti filozofi "jetes",mos baj si cun i thelle... Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 10:30 pm

pse sjam????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 10:32 pm

filozof eshte vetem "njari" e di se per ke e kam...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 10:34 pm

un jetoj per inat te atyre qe me urrejne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Joker
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 38
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/12/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 11:17 pm

per te kuptu idealet e jetes

e kam lexu dhe mu ka duk pergj per kte tem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Come As You Are
Adoleshent
Adoleshent
Come As You Are


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 31
Vendndodhja : Pezull ne fillin e jetes!
Hobi : Fotografia
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/09/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 1:00 pm

jetoj sepse me sjollen ne jete, dhe shume faleminderit qe me sollet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 27
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 1:08 pm

un jetoj per inat te te tjerve
hihihiihhiihihi Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 1:15 pm

per veten time se jeta e bukur apo e shemtuar qofsh duhet jetuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 1:16 pm

jeten time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 1:38 pm

jetoj per gjithcka,per ti provuar te gjitha ne jet,jetoj per te qendruar pran njerezve qe me duan dhe i dua,jetoj per qef,per hall etj etj

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
un jetoj per .... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 1:39 pm

eshte nje teme pak a shume e njejte me kte te cilen e kam hapur un
arsyeja ose personi per te cilin jetoni quhet tema
si ta shikoni ashtu edhe veproni stafi Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Sat Dec 27, 2008 12:37 am

une jetoj per...........te shujuar te mirat dhe te keqijat e jetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Sat Dec 27, 2008 12:54 am

ca postimesh...epo te jetosh per inat te te tjerve,,,kulmi !

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Sat Dec 27, 2008 7:43 pm

jetoj qe te arrij ate qe dua,jetoj qe te gezohem,jetoj per ATE,jetoj per te jetu mer lla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 30
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Sat Dec 27, 2008 8:35 pm

jetoj sepse dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Sat Dec 27, 2008 8:42 pm

jetoj per familjen time.jetoj per ti mposhtur ato faktore qe te bejne ta mos ta duash jeten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Sat Dec 27, 2008 9:14 pm

une jetoj per HHHMMM... per te lujt poker edhe eurolloto..hihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Sat Dec 27, 2008 9:57 pm

jetoj per motrat e mia child in time dhe supergirl si dhe per jeten time te vogel, vllain tim te vogel qe e du shuuuum faaaaareeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Sat Dec 27, 2008 10:44 pm

jetoj per te jetuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 30
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 1:24 pm

une jetoj per qejfin tim dhe per asnje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

un jetoj per .... Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
un jetoj per ....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 8Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: