Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
un jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_lcap17%un jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
un jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_lcap29%un jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
un jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_lcap31%un jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
un jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_lcap23%un jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
un jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 2 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
un jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 2 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
un jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 2 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
un jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 2 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
un jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 2 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
un jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 2 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
un jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 2 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
un jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 2 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
un jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 2 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
un jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 2 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria fate Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 un jetoj per ....

Shko poshtė 
+50
ema
the werewolf
Elvis
Anela123
Ledja
There with out me
Big_Boss
H_boy354
from_sweet_fire
andie17
Child Of Darkness
cycling_boy
0014 Sex De Fer
almir_metallica_4ever
anisa
Soldier Of Fortune
Mars
Slash
don corleone
Nightmare
dj jero
vdekja_eshte_mundesia
*...BE YOURSELF...*
Glamours' Master
Burzgoroth
doni
angel boy
fefe_
total overdose1
hot_spicy
maria gracia
NIKI
Blue Paradise
metallica_death
ani
LaLuC-I
Zhana
RioT
Child In Time
odise
rapper_girl
Lacuna_Coil
free spirit
alex_anto
smart devil
Come As You Are
Joker
Rej
3bla
Ernesto_Guevara
54 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 12:38 am

tani per tani jetoj per te mesuar dmth sa te mbaroj sezoni Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 27
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 12:42 am

un jetoj per te shijuar jeten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 12:43 am

uhhhh per shuum gjera, per te provuar gjith mrekullit e botes dhe gjithashtu per dicka tjeter qe shpresoj ta realizoj se shpejti....

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
un jetoj per .... - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 2:14 pm

jetoj x thor mut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 29
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 2:21 pm

un jetoj per te mos u harruar kurre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 4:28 pm

un jetoj per te provuar gjithcka dhe per te mbajtur dicka te bukur ne kujtese nga kjo jete,,, Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 4:47 pm

une jetoj per te bere qeffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 5:02 pm

hot spicy shkruajti:
un jetoj per te provuar gjithcka dhe per te mbajtur dicka te bukur ne kujtese nga kjo jete,,, Rolling Eyes

pse do i mbash mend gjerat e bukura pasi te..larg qof? Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
un jetoj per .... - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 5:11 pm

hahahha
ndoshta hera e 1 qe mka pelqy 1 postim i lacuna coil ktu en forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 5:17 pm

do thoja nje llafe o fefe,po e lash.....lol

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
un jetoj per .... - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 5:26 pm

une jetoj per hm.................
ose me sakt nuk vdes pa........nejse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 5:27 pm

ESHT NJE TEM QE THOT NUK VDES PA!!!!!!!!!....PERGJIGJU ATYYYYYY Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 5:38 pm

une jetoj per dicka apo dike,kjo esht e sigurt
se per cfare apo per ke,do e tregoj koha,sdi cfare te them tani

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
un jetoj per .... - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 5:39 pm

UN JETOJ PER LALIN TIME SE E DU SHUM FAREEE Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 5:39 pm

per ti tregu te tjerve si jetohet lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 5:52 pm

une jetoj per te pritur dike......... qe shpresoj te vij se shpejti...mesa duket kam lindur per kete gje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 5:53 pm

un jetoj per te degjuar hallet e te tjereve dhe ti jap keshilla.mesa duket do behem psikologe Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 16, 2009 2:11 pm

Une jetoj tju nxi jeten te tjerve :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 16, 2009 5:52 pm

I live to die
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 12:10 am

une jetoj per te permushur nje premtim..dhe per te bere te lumtur dike...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 29
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 12:13 am

un jetoj per te takuar njerez te rinj ne kete bote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 12:14 am

un jetoj per te arritur qellimet ne cdo fush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 12:22 am

angel boy shkruajti:
une jetoj per te permushur nje premtim..dhe per te bere te lumtur dike...

ky eshte qellimi im kryesor Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 11:21 pm

jetoj per ate qe jeton jeten time.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:41 am

Per te arritur motivin e jetes time!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

un jetoj per .... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
un jetoj per ....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: