Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
un jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_lcap17%un jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
un jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_lcap29%un jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
un jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_lcap31%un jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
un jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_lcap23%un jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
un jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 8 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_rcap 
hot_spicy
un jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 8 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_rcap 
Darkangel
un jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 8 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_rcap 
angel boy
un jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 8 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
un jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 8 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_rcap 
Child In Time
un jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 8 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_rcap 
Blue Paradise
un jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 8 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
un jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 8 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_rcap 
rapper_girl
un jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 8 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_rcap 
Mars
un jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_lcapun jetoj per .... - Faqe 8 I_voting_barun jetoj per .... - Faqe 8 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 un jetoj per ....

Shko poshtė 
+50
ema
the werewolf
Elvis
Anela123
Ledja
There with out me
Big_Boss
H_boy354
from_sweet_fire
andie17
Child Of Darkness
cycling_boy
0014 Sex De Fer
almir_metallica_4ever
anisa
Soldier Of Fortune
Mars
Slash
don corleone
Nightmare
dj jero
vdekja_eshte_mundesia
*...BE YOURSELF...*
Glamours' Master
Burzgoroth
doni
angel boy
fefe_
total overdose1
hot_spicy
maria gracia
NIKI
Blue Paradise
metallica_death
ani
LaLuC-I
Zhana
RioT
Child In Time
odise
rapper_girl
Lacuna_Coil
free spirit
alex_anto
smart devil
Come As You Are
Joker
Rej
3bla
Ernesto_Guevara
54 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

un jetoj per .... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Wed Oct 07, 2009 8:13 pm

per shum arsye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Elvis
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 26
Mosha : 28
Vendndodhja : Tirana
Hobi : HIP-HOP AND RAP
Koha e lire : DAL ME SHOKET GJIRO
Piket : 59
Data e regjistrimit : 07/10/2009

un jetoj per .... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Wed Oct 07, 2009 8:38 pm

un jetoj per te bere gjera te bukura ne jete po ashtu eshte te keqija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

un jetoj per .... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Thu Oct 08, 2009 9:54 pm

per te sfiduar jeten dhe per te jetuar e lumtur me shpirtin time I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

un jetoj per .... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Thu Oct 08, 2009 9:58 pm

per te sfidu jeten ee pse "vdekjen"se sfidon dot ee Razz edhe un per te jetu i lumtur me shpirtin tim :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Elvis
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 26
Mosha : 28
Vendndodhja : Tirana
Hobi : HIP-HOP AND RAP
Koha e lire : DAL ME SHOKET GJIRO
Piket : 59
Data e regjistrimit : 07/10/2009

un jetoj per .... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Sat Oct 10, 2009 5:25 pm

un jetoj per te bere dashuri se per gjo tjter nuk jetoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

un jetoj per .... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Thu Feb 04, 2010 8:41 am

jetoj per te realizuar endrren qe kam nkoke dhe nzemer Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
the werewolf
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
the werewolf


Male
Numri i postimeve : 8
Mosha : 26
Vendndodhja : Durres
Hobi : motorrat, basketbolli, futbolli....
Koha e lire : rri ne internet
Piket : 15
Data e regjistrimit : 04/04/2010

un jetoj per .... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Sun Apr 04, 2010 1:34 pm

per te kaluar nje jete te bukur....
jetoj me shume per veten tani per tani...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

un jetoj per .... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Sun Apr 04, 2010 9:54 pm

jetoj per veten time dhe per idealet e mia :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Getuaarta_artta
Adoleshent
Adoleshent
Getuaarta_artta


Female
Numri i postimeve : 17
Mosha : 31
Vendndodhja : Ku te me nxan Nata heheheheh---T'hi N'zemer Boj Qka Du Dal Kur Du Edhe Ta Boj Fuck You
Hobi : »-(Æ`v“Æ)-» (Discotekaa) »-(Æ`v“Æ)-»
Koha e lire : Hip-HOp-ShqiP
Piket : 92
Data e regjistrimit : 11/04/2010

un jetoj per .... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Sun Apr 11, 2010 1:00 pm

Une jetoj per dashuren..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
worlD`oF.me
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 4
Mosha : 26
Vendndodhja : Rp. e Kosovės
Hobi : Udhėtimet..,vvallėzimmin eetc.
Koha e lire : Si nnkkoh T`lir mmo
Piket : 41
Data e regjistrimit : 12/04/2010

un jetoj per .... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Sun Apr 18, 2010 9:59 pm

Unn jetoj per ttė nesėrmen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel star
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 43
Mosha : 28
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

un jetoj per .... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Thu May 27, 2010 8:03 pm

jetoj se keshtu me kan thene......Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

un jetoj per .... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Thu Sep 30, 2010 1:29 pm

Per te arritur synimet qe i kam vene vetes,per teberete lumtur njerezit qe dua,per te jetuar vete e lumtur me njeriun qe dua I love you I love you I love you I love you I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

un jetoj per .... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Thu Sep 30, 2010 1:51 pm

per ata qe me duan!!!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

un jetoj per .... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1Thu Oct 07, 2010 10:46 pm

per te arritur endrrat e mia per te qen aty ku dua te jem dhe per te ber krenar njerzit qe me duan gjithashtu jetoj per te ndihmuar ato qe kan nevoj per ndihme dhe per te dshuruarrrrrrr por dhe ne lidhje me familjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

un jetoj per .... - Faqe 8 Empty
MesazhTitulli: Re: un jetoj per ....   un jetoj per .... - Faqe 8 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
un jetoj per ....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 8 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: