Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_lcap17%sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_lcap29%sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_lcap31%sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_lcap23%sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_rcap 
hot_spicy
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_rcap 
Darkangel
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_rcap 
angel boy
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_rcap 
Child In Time
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_rcap 
Blue Paradise
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_rcap 
rapper_girl
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_rcap 
Mars
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sa i/e gjat je??dhe sa peshon??

Shko poshtė 
+10
Rej
GoLdEn BoY
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Endi
Joker
toni'world
Child Of Darkness
rapper_girl
angel boy
14 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 6:57 pm

sa i/e gjat je??dhe sa peshon///
dhe sa deshiron te peshoje...??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 7:00 pm

ca eshte kjo teme re
njs
ka kohe qe sjam mat as sa e gjat jam as sa kile peshoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 7:05 pm

une per vete jam 174..edhe nja 68 kg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 28
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 7:09 pm

ja tiki tani te matem e peshohem e ta shkruaj ketu haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 30
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 7:23 pm

161 peshen se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 7:27 pm

Child Of Darkness shkruajti:
ja tiki tani te matem e peshohem e ta shkruaj ketu haha
ok kur te kthehesh na e thuaj Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Joker
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 38
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/12/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 1:01 pm

1:81 i gjat Smile
per pesh se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 1:02 pm

sa kohe kam pa u peshuar edhe pa u matur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 4:29 pm

un jam 1 e 72 e gjat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 5:02 pm

Endi shkruajti:
un jam 1 e 72 e gjat


yyy sa paske shku mi goc...njecik me pak se une..imagjino sa do jesh ti kur te shkosh 18 cjece..190 ... :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 5:03 pm

una jam 1 e 67 e gjat.qe vjet kjo gjatesi..sivjet se di...aty rrotull
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 5:04 pm

1 e 75 per peshen hmmmmmmmmm kam rezervime Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 5:10 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
1 e 75 per peshen hmmmmmmmmm kam rezervime Razz
aaaaaaaa aaaaaaaa aaaaaaaa Shif ky Shif ky Shif ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 5:11 pm

hahahahahhaah te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 5:30 pm

angel boy shkruajti:
Endi shkruajti:
un jam 1 e 72 e gjat


yyy sa paske shku mi goc...njecik me pak se une..imagjino sa do jesh ti kur te shkosh 18 cjece..190 ... :D :D

o shokkuu un nuk zgjatem edhe shum un...se ne gocat e marrim zhvillimin heret Razz Razz kshuqe nuk zgjatem edhe shum un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 5:31 pm

Endi shkruajti:
angel boy shkruajti:
Endi shkruajti:
un jam 1 e 72 e gjat


yyy sa paske shku mi goc...njecik me pak se une..imagjino sa do jesh ti kur te shkosh 18 cjece..190 ... :D :D

o shokkuu un nuk zgjatem edhe shum un...se ne gocat e marrim zhvillimin heret Razz Razz kshuqe nuk zgjatem edhe shum un

avash avash se desh me hengre Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
GoLdEn BoY
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
GoLdEn BoY


Male
Numri i postimeve : 303
Mosha : 35
Vendndodhja : durres
Piket : 116
Data e regjistrimit : 17/11/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 8:47 pm

i gjate 1.80....pesha se di ndoshta 75, diku rreth e rrotull ksaj shifre Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 31
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 8:51 pm

Jam ca.Goxha mire per moshen ime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
enio
Adoleshent
Adoleshent
enio


Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithanej neper Elbasan
Hobi : Basketbolli,muzika,futbolli
Koha e lire : muzike,internet
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/11/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 9:24 pm

jam ca por prap e kaloj pak peshen normale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fallen angel
Adoleshent
Adoleshent
fallen angel


Male
Numri i postimeve : 32
Mosha : 30
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket&electronic guitar
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/12/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 8:44 pm

1 72 per peshen se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Joker
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 38
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/12/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 11:34 pm

Joker shkruajti:
1:81 i gjat Smile
per pesh se di

70 kg haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 11:35 pm

Joker shkruajti:
Joker shkruajti:
1:81 i gjat Smile
per pesh se di

70 kg haha
shkove u peshove Question Question Question Razz
un nuk e di se sa jam


Edituar pėr herė tė fundit nga there with out me nė Mon Dec 22, 2008 11:37 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 11:37 pm

i gjate =1.87 metra
per peshen s'jam peshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Wed Aug 26, 2009 4:06 pm

angel boy shkruajti:
sa i/e gjat je??dhe sa peshon///
dhe sa deshiron te peshoje...??

do ta dish dhe numrin e kembes Laughing Razz
jam me mendimin qe kjo teme te mbyllet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1Wed Aug 26, 2009 4:08 pm

Child In Time shkruajti:
angel boy shkruajti:
sa i/e gjat je??dhe sa peshon///
dhe sa deshiron te peshoje...??

do ta dish dhe numrin e kembes Laughing Razz
jam me mendimin qe kjo teme te mbyllet
jo me mire do te ishte te dija nr e sutj...ve lol! lol!
ahhahahahh ahhah ahhahhahah ahhah Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz ........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Sponsored content

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa i/e gjat je??dhe sa peshon??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????
» Qfare ju pelqen qe te beni me se shumti gjat dites :D

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: