Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_lcap17%a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_lcap29%a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_lcap31%a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_lcap23%a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_lcapa eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_voting_bara eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_rcap 
hot_spicy
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_lcapa eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_voting_bara eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_rcap 
Darkangel
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_lcapa eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_voting_bara eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_rcap 
angel boy
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_lcapa eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_voting_bara eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_lcapa eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_voting_bara eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_rcap 
Child In Time
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_lcapa eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_voting_bara eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_rcap 
Blue Paradise
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_lcapa eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_voting_bara eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_lcapa eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_voting_bara eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_rcap 
rapper_girl
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_lcapa eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_voting_bara eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_rcap 
Mars
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_lcapa eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_voting_bara eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????

Shko poshtė 
+10
Mars
SupergirL
Venus
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
ani
Darkangel
odise
play_boy
angel_wolf
14 posters
AutoriMesazh
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 36
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 11:44 am

jipni mendimet tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 3:06 pm

Edhe po edhe jo , nuk e di!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 3:30 pm

me raste....Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 5:37 pm

po;po;ndoshta; nqs jeta eshte loje fitoje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 34
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 5:41 pm

po mendoj se eshte nje loje e gjate ku dhe mund te fitosh por dhe mund te humbasesh shume gjere.qofshin ato te shtrenjeta ose jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 31
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 5:43 pm

ka raste qe eshte shume e shkurter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 9:54 pm

eshte loje, po loje e forte fare ama
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 10:32 pm

me ca kuptimi merret kjo fjala loje???? Razz

po esht loje e gjat dhe si cdo loje,ka caste kur humbim dhe fitojme,dmth qeshim dhe merzitemi por ne fund fiton me i miri gjithmon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Sun Sep 21, 2008 12:03 am

Eshte nje loje, ku ka shume rregulla. Megjithate jo gjithmone fiton ai qe i zbaton rregullat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 29
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 8:22 pm

po eshte nje loje e gjate dhe me shume pengesa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 9:01 pm

eshte nje loje te cilen me i fuqishmi me trup dhe me mendje mund ta fitoj,po ama ka edhe nga ata njerez qe fitojne ne kurriz te tjetrit,pra qe gezohen nga gjerat qe i ndodhin nje personi qe ai njeh apo edhe nuk njeh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 9:24 pm

pjo hihihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 10:56 pm

Nje loje e gjate dhe jo vetem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 11:12 pm

jo!
se ska loje te gjat !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 36
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Wed Oct 22, 2008 12:20 am

po eshte vertet nje loje dhe shum shum e gjat.dhe me shum te pa pritura,qe e bejne jeten tone akoma me te bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 36
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 6:49 pm

PO SHUM E GJAT DHE SHUM E VESHTIR TANI PO E KUP DHE ME SHUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 31
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 10:59 pm

Po.Esh loje e gjate qe mund ti vij fundi ne cdo kohe.Mund te fitosh shume por dhe t'i humbesh te gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 6:34 pm

te fitosh dhe te humbasesh eshte dicka e natyrshme, per kete te nevojitet fat dhe jeta shkon ashtu si fati deshiron te shkoje. por ama duhet edhe ta manovrosh bukur lojen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 34
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 6:41 pm

normale qe esht nje loj ku shum lojtar bejn hile Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1Thu Dec 25, 2008 5:52 pm

nje loje eshte per ate bir k.... qe di me e luajt jeten per te tjeret pastaj eshte vuajtje mjerim shkaterrim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????   a eshte verte nje loje e gjat jeta????????????????????????? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Jeta - A e jetojme ne jeten, apo eshte pikerisht jeta duke na jetuar ne?!
» Jeta eshte e thjeshte mos e nderlikoni.
» JETA ESHTE E BUKUR NQS SE DIN TA JETOSH ---> na thoni nanje shprehje te bukur per jeten ?
» si do te silleshit nese merrni vesh se nje qe eshte ne forumin tuaj eshte i semure me zemer
» Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: