Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_lcap17%sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_lcap29%sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_lcap31%sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_lcap23%sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_lcapsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_voting_barsa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sa i/e gjat je??dhe sa peshon??

Shko poshtė 
+10
Rej
GoLdEn BoY
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Endi
Joker
toni'world
Child Of Darkness
rapper_girl
angel boy
14 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 26, 2009 4:14 pm

hahahahahahahahaha numri im te duhet? ua e gjeta ca mdhuroj gysi nraste festash :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 32
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 26, 2009 4:16 pm

po pra aty e kisha dhe une idene ahhah ahhaha ahha ha ahhaha me nje gur desha me vra 2 zogj.... Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 26, 2009 4:18 pm

hahahahaha ik e gys se si ha njeri kto Razz Razz Razz Razz Razz

po e mbyll temen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: sa i/e gjat je??dhe sa peshon??   sa i/e gjat je??dhe sa peshon?? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa i/e gjat je??dhe sa peshon??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» a eshte verte nje loje e gjat jeta?????????????????????????
» Qfare ju pelqen qe te beni me se shumti gjat dites :D

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: