Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_lcap17%Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_lcap29%Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_lcap31%Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_lcap23%Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_lcapKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_voting_barKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_rcap 
hot_spicy
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_lcapKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_voting_barKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_rcap 
Darkangel
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_lcapKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_voting_barKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_rcap 
angel boy
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_lcapKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_voting_barKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_lcapKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_voting_barKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_rcap 
Child In Time
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_lcapKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_voting_barKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_lcapKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_voting_barKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_lcapKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_voting_barKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_rcap 
rapper_girl
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_lcapKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_voting_barKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_rcap 
Mars
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_lcapKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_voting_barKenget me te bukura te ktij viti per ju ?? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??

Shko poshtė 
+7
total overdose1
dj jero
hot_spicy
lina
Zhana
cun nga kombinati
rapper_girl
11 posters
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Empty
MesazhTitulli: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 10:10 pm

per mua jane : Right now - Akon
si heren e pare - Produkt 28
I'll do it like a truck - Geo da Silva
say yeah - yves larock
by your side - yves larock
when i grow up - pussycat dolls

kto mu kujtuan tani dhe jane vertet kenge shuuuum tbukura :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 5:45 pm

Low - T-Pain ft Flo Rida
Elevator - Flo Rida ft Timbaland
4 minutes - Madonna ft Justin Timberlake
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
cun nga kombinati
Adoleshent
Adoleshent
cun nga kombinati


Male
Numri i postimeve : 86
Mosha : 29
Vendndodhja : ATLANTA CITY
Hobi : TRAFIKIM ARMESH DHE LENDESH NARKOTIKE
Koha e lire : TE SHES RROBA KE TREGU ROMEVE
Piket : 0
Data e regjistrimit : 02/12/2008

Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 6:04 pm

T.I-WHATEVER TOU LIKE
T.I RIHANNA-LIVE YOUR LIFE
LIL WAYNE-LOLIPOP
dhe ajo kanga house SHOW ME LOVE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 30
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 6:36 pm

Lilwayne - Lolipop
Stine ft Skillz - ndaloje Vrapin
mariah carey - touch my bady
beyonce -If i were a boy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lina
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 13
Mosha : 28
Vendndodhja : gjakov-kosov
Hobi : vallzimi
Koha e lire : duke kercy hahahah
Piket : 0
Data e regjistrimit : 29/12/2008

Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 6:36 pm

per mua kenget e ketij viti jam
*enrique iglasias -hero
*produkt 28-misi im
*chris brown-with yow
*duda-nano
*dhe te gjitha kenget e unikatilit Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 11:31 pm

albumi i ri i metallicave i gjithi pa perjashtim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 11:33 pm

No air - Chris Brown ft Jordin Sparks
Rihanna ft Justin Timberlake - Rehab
I hate this part - Pussycat Dolls
ka ploooooot


Edituar pėr herė tė fundit nga rapper_girl nė Mon Dec 29, 2008 11:33 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 11:33 pm

ka shum mu te gjitha ato qe kercehen me pelqejn nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 12:16 am

ka shuuuuume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 12:46 pm

SliPKnoT-Dead Memories
Cradle Of Filth-The Death Of Love
Cradle Of Filth-The 13th Ceasar
SliPKnoT-Psychosocial
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 8:25 pm

do you know - enrique iglesias
push - enrique iglesias ft lil wayne
run the show - busta rhymes ft kat deluna
we made it - busta rhymes ft linking park
lollipop - lil wayne qe eshte cool fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 8:29 pm

total overdose1 shkruajti:
SliPKnoT-Dead Memories
Cradle Of Filth-The Death Of Love
Cradle Of Filth-The 13th Ceasar
SliPKnoT-Psychosocial
kto jane me verte kenge shume te bukra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 12:40 pm

katy perry-I KISSED A GIRL
HOT N COLD...MMM JAN SUPER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 1:36 pm

there with out me shkruajti:
total overdose1 shkruajti:
SliPKnoT-Dead Memories
Cradle Of Filth-The Death Of Love
Cradle Of Filth-The 13th Ceasar
SliPKnoT-Psychosocial
kto jane me verte kenge shume te bukra


poooooooo sinqerisht jan te mrekullueshme. I loved them qe heren e pare qe i degjova. I love you I love you I love you

une do shtoj dhe ca kenge qe skan shum lidhje mekto te dyja po nejse:
Pink---sober
Cradle of filth--honey and sulfur qe ka lidhje me te parat

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 4:38 pm

muzgart-astral conquest
muzgart-hibernation
muzgart-L.S.D

muzgart jan grup death metal shqiptar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 2:54 pm

50 cent--get up
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 1:42 am

The Fray - You found me
Green Day - Know your enemy
scratch se spo mkujtohet naj keng tjeter rock e ktij viti

nga kto tjerat me thon t`drejten fare mpelqe shum Stereo Love Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Empty
MesazhTitulli: Re: Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??   Kenget me te bukura te ktij viti per ju ?? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kenget me te bukura te ktij viti per ju ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: