Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Scorpions - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Scorpions - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Scorpions - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Scorpions - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Scorpions - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Scorpions - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Scorpions - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Scorpions - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Scorpions - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Scorpions - Faqe 2 I_vote_lcap17%Scorpions - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Scorpions - Faqe 2 I_vote_lcap29%Scorpions - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Scorpions - Faqe 2 I_vote_lcap31%Scorpions - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Scorpions - Faqe 2 I_vote_lcap23%Scorpions - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Scorpions - Faqe 2 I_vote_lcapScorpions - Faqe 2 I_voting_barScorpions - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Scorpions - Faqe 2 I_vote_lcapScorpions - Faqe 2 I_voting_barScorpions - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Scorpions - Faqe 2 I_vote_lcapScorpions - Faqe 2 I_voting_barScorpions - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Scorpions - Faqe 2 I_vote_lcapScorpions - Faqe 2 I_voting_barScorpions - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Scorpions - Faqe 2 I_vote_lcapScorpions - Faqe 2 I_voting_barScorpions - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Scorpions - Faqe 2 I_vote_lcapScorpions - Faqe 2 I_voting_barScorpions - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Scorpions - Faqe 2 I_vote_lcapScorpions - Faqe 2 I_voting_barScorpions - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Scorpions - Faqe 2 I_vote_lcapScorpions - Faqe 2 I_voting_barScorpions - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Scorpions - Faqe 2 I_vote_lcapScorpions - Faqe 2 I_voting_barScorpions - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Scorpions - Faqe 2 I_vote_lcapScorpions - Faqe 2 I_voting_barScorpions - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Scorpions

Shko poshtė 
+9
3bla
fefe_
Lacuna_Coil
hot_spicy
cool
dead angel
Child In Time
terenc
Slash
13 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Scorpions - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 30, 2010 4:38 am

Scorpions: Kemi mberritur ne fund te rruges

Ne nje lajmerim te postuar sot ne websitin zyrtar, veteranet gjermane te hard rock-ut, Scorpions kane njoftuar fansat per vendimin e tyre per t'i dhene fund karrieres se
grupit."Ndersapo punonim per albumin tone te ri gjate muajve te fundit, arritem te
ndjenim se sa e fuqishme dhe kreative ishte puna jone, dhe se sa
kenaqesi marrim ende nga ky proces. Por kuptuam edhe dicka tjeter: duam
qe karriera e jashtezakonshme e Scorpions te perfundoje ne nje moment
te mire. Jemi shume mirenjohes per faktin qe kemi ende te njejtin
pasion per muziken qe kemi pasur qe nga fillimi. Per kete arsye,
pikerisht tani, kemi rene dakort se kemi arritur ne fund te rruges" -
thuhet ne lajmerim.

Scorpions publikojne ne mars te ketij viti albumin e tyre te fundit, "Sting in the Tail" qe ata e konsiderojne nje nga me te miret e karrieres se tyre. Albumi do te pasohet nga nje tur lamtumire qe do te nise nga Gjermania dhe qe do te preke pese kontinente.

Sad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Scorpions - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 30, 2010 4:09 pm

sa keq qe po ndahen Sad Sad Sad Sad

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Scorpions - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 25, 2010 2:16 pm

nuk po ndahen, do terhiqen nga muzika, jane ne turneun e lamtumires

do i degjoj sonte live ne stadiumin akademik Pliska ktu ne Sofie, kaq e lumtur Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Scorpions - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Scorpions
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika :: Rock & Metal-
Kėrce tek: