Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Scorpions Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Scorpions Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Scorpions Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Scorpions Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Scorpions Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Scorpions Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Scorpions Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Scorpions Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Scorpions Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Scorpions I_vote_lcap17%Scorpions I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Scorpions I_vote_lcap29%Scorpions I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Scorpions I_vote_lcap31%Scorpions I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Scorpions I_vote_lcap23%Scorpions I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Scorpions I_vote_lcapScorpions I_voting_barScorpions I_vote_rcap 
hot_spicy
Scorpions I_vote_lcapScorpions I_voting_barScorpions I_vote_rcap 
Darkangel
Scorpions I_vote_lcapScorpions I_voting_barScorpions I_vote_rcap 
angel boy
Scorpions I_vote_lcapScorpions I_voting_barScorpions I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Scorpions I_vote_lcapScorpions I_voting_barScorpions I_vote_rcap 
Child In Time
Scorpions I_vote_lcapScorpions I_voting_barScorpions I_vote_rcap 
Blue Paradise
Scorpions I_vote_lcapScorpions I_voting_barScorpions I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Scorpions I_vote_lcapScorpions I_voting_barScorpions I_vote_rcap 
rapper_girl
Scorpions I_vote_lcapScorpions I_voting_barScorpions I_vote_rcap 
Mars
Scorpions I_vote_lcapScorpions I_voting_barScorpions I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Scorpions

Shko poshtė 
+9
3bla
fefe_
Lacuna_Coil
hot_spicy
cool
dead angel
Child In Time
terenc
Slash
13 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 2:14 am

Vertet shume fantastike.ne keto moment po degjoj Rhythm of love,e kam fiksim ket kengen.Mendimi juaj per kete grup??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
terenc
Adoleshent
Adoleshent
terenc

Male
Numri i postimeve : 74
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/12/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 2:45 pm

shum bad per mu po por qe puna per nai eminem ose unikkatil hajde ma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 6:53 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kto jan fiksimi imeeeeeeee
BALADAT ME TE BUKURA NE BOT I PERKASIN KTYRE Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorScorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 6:57 pm

kto jane grup njish fare.un me fixim nga kenget e ketyre kam wind of change qe eshte nje legjende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 3:52 am

jo SCORPINOS, por SCORPIONS,
RREGULLOJENI URGJENT !!!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 1:44 pm

i kam fiksim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 1:03 am

uiiiii e paskam shkrujt gabim une Embarassed Embarassed
me falni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
cool
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 66
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:31 pm

you and i just have a dream - kenge sh nice Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:32 pm

me pelqen emri qe kan.kam i bluze ne shpi me kto..... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:33 pm

se nga grupi smerr vesh gje..... Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Scorpions Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:34 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
se nga grupi smerr vesh gje..... Razz
e pse ofendon ti??? Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:40 pm

hot spicy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
se nga grupi smerr vesh gje..... Razz
e pse ofendon ti??? Sad

ska gje se nuk ofendohet grupi po sdite ti gje.hahaa
he mi dreq te puth

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Scorpions Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:42 pm

qe sot do filloj te ngjoj kto akrepat Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:45 pm

dhe sdo besh gabim
ke kenge te ktyre apo te jap une?
une per vete i kam hsuuuum qef dhe megjithse nuk degjoj shuuum rock (e kam fjalen jo aq sa hard apo heavy metal) me pelqejn kenget dhe vokalisti esht 1shhhhhhhh.


se po dilnim nga tema icik Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Scorpions Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cool
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 66
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:46 pm

vokalisti i ktij grupi ka ze sh nice Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 10:49 pm

i degjoj gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 3:16 am

hot spicy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
se nga grupi smerr vesh gje..... Razz
e pse ofendon ti??? Sad

jo jo squhet ofendim
ajo thjesht te peshtyu realitetin mu ne fytyr :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 32
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 5:29 pm

jan te papam fare....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sOnatica
Adoleshent
Adoleshent
sOnatica

Female
Numri i postimeve : 54
Mosha : 32
Vendndodhja : GJILAN/Kosova
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/02/2009

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 1:52 am

kan kang tmire :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 1:57 am

Jan sh po sh te afte bejne muzike dhe vlersohen per kete.Jan nga te paktet grupe qe nuk njihen per budalliqe por per muzike!Rrespekt!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Mon Jun 29, 2009 3:14 pm

jan madheshtor..t`mrekullushem, i adhuroooooj I love you

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Mon Jun 29, 2009 3:38 pm

cool shkruajti:
vokalisti i ktij grupi ka ze sh nice Smile

si zeri klausit vokalistit dmth jan te pakte kengetaret.me shpirt kendon dhe gr. SCORPIONSr tu harru naj her.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Scorpions Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Mon Jun 29, 2009 3:39 pm

normal qe skan per tu harru..soon do nxjerrin 1 album tjeter Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Mon Jun 29, 2009 3:40 pm

Child In Time shkruajti:
normal qe skan per tu harru..soon do nxjerrin 1 album tjeter Twisted Evil

oouuu??? hajt ishalla del dhe ktu

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Scorpions Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1Mon Jun 29, 2009 6:06 pm

jan 1- sha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Scorpions Empty
MesazhTitulli: Re: Scorpions   Scorpions Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Scorpions
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika :: Rock & Metal-
Kėrce tek: