Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_lcap17%Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_lcap29%Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_lcap31%Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_lcap23%Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_lcapCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_voting_barCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_rcap 
hot_spicy
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_lcapCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_voting_barCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_rcap 
Darkangel
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_lcapCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_voting_barCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_rcap 
angel boy
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_lcapCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_voting_barCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_lcapCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_voting_barCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_rcap 
Child In Time
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_lcapCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_voting_barCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_lcapCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_voting_barCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_lcapCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_voting_barCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_rcap 
rapper_girl
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_lcapCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_voting_barCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_rcap 
Mars
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_lcapCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_voting_barCfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez dashuri fate
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!

Shko poshtė 
+51
RioT
blond
DarkVampire666
Smack-u El
andie17
James Blunt
Mrs.perfect
love_albania
H_boy354
klasial
Enny-Art
bora
barbi-kinezja
Big_Boss
Iron Snake
*...BE YOURSELF...*
sOnatica
NIKI
Casino Royale
Glamours' Master
Shpirti-pist
saturno
savior
Slash
doni
123bla returns
metallica_death
don corleone
Zhana
Hyqmeti '97
ToNI NbD
ani
angel boy
Mars
LaLuC-I
Soldier Of Fortune
terenc
Rej
3bla
elbasanlli-puro
odise
fefe_
hot_spicy
smart devil
Lacuna_Coil
free spirit
Child In Time
Blue Paradise
Darkangel
rapper_girl
vdekja_eshte_mundesia
55 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 8:29 pm

do i thoja dyshimet zhduken duke vepruar dhe jo duke menduar per pasojat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 9:25 pm

JE SI SHPIIIIIIIIIRT, TE DU SHUUUUM, MISS U
MEZI PO PRES TE TE SHOH TE MARTEN Sad

per ate cunin qe vdees fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 9:28 pm

O ZOT SA TE DUA JE GJITHCKA PER MUA Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 33
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 9:28 pm

TEEEEEEE DUAAAAAAAAAAAAAAA SHUUUUUUUUUUUM SHUUUUUM SHUUUUUUUM
JE GJITH BOTAAAAAAA te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 1:55 pm

JO JO, jo gjith bota, por je nje pjes e botes, pa te cilen jeta ime sdo kishte kte kuptim dhe sdo ishte kaq e bukur dhe qe gjithcka qe bej e bej per ty dhe kam nevoj per ty cdo sekond me shum dhe te dua gjithmon e me shum dhe... I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 1:58 pm

oooooooooo sa romantike keto fjalet

fjale une nuk do ja thoja kurre per vete..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 1:59 pm

.......jam ne net lali
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:01 pm

Nje pjese te jetes time ma more ti,
ti ishe dashuria je edhe tani,
askush nuk do afrohet nuk do guxoj,
nje ne milion ma thoje nuk e harroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:02 pm

nuk kam njeri zemre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:08 pm

njeriu im i zemres eshte lacuna coil ose juxhi(se mos na e merrni per keq miiiiiii...........) se e kam xhan dhe e du shum
pra do i thoja: je shoqa ime me e mire te du shum shpirt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:09 pm

free spirit shkruajti:
njeriu im i zemres eshte lacuna coil ose juxhi(se mos na e merrni per keq miiiiiii...........) se e kam xhan dhe e du shum
pra do i thoja: je shoqa ime me e mire te du shum shpirt


kush ka nje fazolet me vete se po na pikojn.....lotet. Sad Sad
Puthje Puthje Puthje Puthje per yllin tim te vogel

p.s merreni per keq po deshet, aty e kam mendjen une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:11 pm

hahahahahahaha e pra ne kemi dhene dhe prova qe nuk jemi ashu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:12 pm

free spirit shkruajti:
hahahahahahaha e pra ne kemi dhene dhe prova qe nuk jemi ashu

hahahahaahhahahhahaaha po pra
ti do kurt cobain une du v.valo Wink Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:14 pm

hahahahahaha ua sa kom qejshur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:15 pm

o kurt pse vdiqe mo lal???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:16 pm

he pra pse???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:17 pm

na e le hotin te ve.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:24 pm

hahahahahahaha ikmoj cafk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:24 pm

hahahaha ja tani po iki
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:30 pm

cafka ju du shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 33
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:32 pm

TE DUA PA MASE,PER KOKE TE MAMAS :lol: :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 5:08 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
free spirit shkruajti:
njeriu im i zemres eshte lacuna coil ose juxhi(se mos na e merrni per keq miiiiiii...........) se e kam xhan dhe e du shum
pra do i thoja: je shoqa ime me e mire te du shum shpirt


kush ka nje fazolet me vete se po na pikojn.....lotet. Sad Sad
Puthje Puthje Puthje Puthje per yllin tim te vogel

p.s merreni per keq po deshet, aty e kam mendjen une.


po nuk ju beson njeri jo
se dukeni qe beni gjoja lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 9:17 pm

sa me kishte mare malli me te pa
se kam 1 jav pa e pa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 9:34 pm

do vish ketu qe ta hajme gjelin bashke ???????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 10:11 pm

neser oren e 1 te selavija
dmth ja cova me sms
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!   Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?! Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare do t'i thoshit njeriut tuaj te zemres ne keto momente?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 30Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Next
 Similar topics
-
» CFARE NUK DO TI FALNIT KURRE NJERIUT TE ZEMRES??
» Kenga qe po degjoni ne keto momente?
» cfare do te benit kur dashuria jetes tuaj ju thote qe dashuron nje tjeter
» a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????
» cfare keni shkruar ne bangen tuaj?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: