Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_lcap17%mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_lcap29%mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_lcap31%mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_lcap23%mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?

Shko poshtė 
+37
heart love
piccola perla
ninel
love_albania
H_boy354
almir_metallica_4ever
Glamours' Master
anisa
Nightmare
dj jero
Mrs.perfect
*...BE YOURSELF...*
doni
vdekja_eshte_mundesia
You Burn Deep Inside Me
Lacuna_Coil
maria gracia
Burzgoroth
123bla returns
Blue Paradise
Child Of Darkness
LaLuC-I
Ernesto_Guevara
rapper_girl
Endi
fefe_
bituku85
Rej
Soldier Of Fortune
Slash
Child In Time
roxy
Mars
free spirit
don corleone
hot_spicy
alex_anto
41 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 10:26 pm

[quote="Mrs.perfect"]
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Mrs.perfect shkruajti:
ne radhe te par duhet ber pyetja a besoni ne miqesi te vertet dhe pergjigja esht jo
dhe meqe nuk besoj ne miqesi te vertet do te thot qe nuk mendoj se zgjat gjithmon(te pakten deri tani jo)
si mund te besosh se nje miqesi do zgjas gjithmon kur per ty seshte miqesi e vertet?????????????????????????? po cuditem
lexoje mir Wink[/quote/]
ehe Razz Razz shyqyr se e kuptova ndyshe edhe thah cne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 4:36 pm

po besoj qe po..pjesa me e madhe e shoqerise sime jane ata qe kam nje jete qe kur kam lindur dhe ata jane shoke te vertete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 4:36 pm

po...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 5:22 pm

jo se besoj fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 5:27 pm

kurse une e besoj per fare Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 5:38 pm

nga ek. e mia them qe jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 5:52 pm

edhe une nga EK.ime e them qe po Razz?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 11:03 pm

ca eksperiencash flisni, ju se keni provu akoma "gjithe jeten" Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 11:05 pm

Child In Time shkruajti:
ca eksperiencash flisni, ju se keni provu akoma "gjithe jeten" Laughing

aq sa kane provu....se pas tere jetes eshte vdekja...dhe te vfekur sflsim dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 11:08 pm

ha ha ha bravo alamet arsyetimi do ecesh ti djale
po ato jan ne hapat e pare te adoleshences, kur mendon se mund te ken pas naiher miqesi te vertet, dhe prej sa kohesh e kan ate, esht absurde te flasesh per eksperienca qe 13-14 vjec.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 11:10 pm

Child In Time shkruajti:
ca eksperiencash flisni, ju se keni provu akoma "gjithe jeten" Laughing


ke te drrejte nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 11:27 pm

Child In Time shkruajti:
ha ha ha bravo alamet arsyetimi do ecesh ti djale
po ato jan ne hapat e pare te adoleshences, kur mendon se mund te ken pas naiher miqesi te vertet, dhe prej sa kohesh e kan ate, esht absurde te flasesh per eksperienca qe 13-14 vjec.

ndoshta ajo eksperienca sduhet permend por shoqeria e vertet zgjat tere jeten.....une kam mbi 10 vjet me te njetjit shoqeri dhe ska per tu prish ndonjere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 11:48 pm

Slash shkruajti:
Child In Time shkruajti:
ha ha ha bravo alamet arsyetimi do ecesh ti djale
po ato jan ne hapat e pare te adoleshences, kur mendon se mund te ken pas naiher miqesi te vertet, dhe prej sa kohesh e kan ate, esht absurde te flasesh per eksperienca qe 13-14 vjec.

ndoshta ajo eksperienca sduhet permend por shoqeria e vertet zgjat tere jeten.....une kam mbi 10 vjet me te njetjit shoqeri dhe ska per tu prish ndonjere

kjo ishte ajo qe po perpiqesha te thoja te postimi pare, mos kundershto pa kuptu mir

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 5:07 pm

Child In Time shkruajti:
Slash shkruajti:
Child In Time shkruajti:
ha ha ha bravo alamet arsyetimi do ecesh ti djale
po ato jan ne hapat e pare te adoleshences, kur mendon se mund te ken pas naiher miqesi te vertet, dhe prej sa kohesh e kan ate, esht absurde te flasesh per eksperienca qe 13-14 vjec.

ndoshta ajo eksperienca sduhet permend por shoqeria e vertet zgjat tere jeten.....une kam mbi 10 vjet me te njetjit shoqeri dhe ska per tu prish ndonjere

kjo ishte ajo qe po perpiqesha te thoja te postimi pare, mos kundershto pa kuptu mir

ok mflal per keqkuptimin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 5:27 pm

sa tkem anisen une,po do them... Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 5:53 pm

uaaaaaaaaaa po mua??????? Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 5:58 pm

po anisen e kam prej 10 vjetesh mi shoqe,esht periudh kohore me e gjat dhe si rrejdhim mund te bazohem me leht tek miqsia me anisesn per te dhen nje pergjigje sa me te sakt rreth ksaj ceshtjeje,sepse sic e dim,cdo pergjigje e sakt bazohet ne fakte,faktet ne vepra dhe ne kte rasin ton,koha relativisht e gjat dhe marrdhenia me anisesn mund te konsiderohet veper...
hauahuahaahuah smund ta besoj qe shkrujta ter kto budallalleqe per nje pyetje.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 8:57 pm

me nje nder shoqet e mia me te ngushta kam 15 vjet miqesi dhe nuk mbaj mend te jemi zene ndonjehere pervec disa debateve te vogla qe mund te kemi be si arsye mosperputhje mendimesh a gjera te ketij lloji!Gjithe kjo kohe e gjate ka mjaftuar qe te gjej prova per tu bindur qe nje miqesi e vertete zgjat gjithe jeten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 11:43 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
po anisen e kam prej 10 vjetesh mi shoqe,esht periudh kohore me e gjat dhe si rrejdhim mund te bazohem me leht tek miqsia me anisesn per te dhen nje pergjigje sa me te sakt rreth ksaj ceshtjeje,sepse sic e dim,cdo pergjigje e sakt bazohet ne fakte,faktet ne vepra dhe ne kte rasin ton,koha relativisht e gjat dhe marrdhenia me anisesn mund te konsiderohet veper...
hauahuahaahuah smund ta besoj qe shkrujta ter kto budallalleqe per nje pyetje.

dhe une them qe nje miqesi zgjat shume
bazohem dhe mbeshtes kete qe ka shkruar lacuna motra ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 11:55 am

shpresoj qe te shoqeria qe kam te zgjasi pergjithmone dhe e uroj me gjithe zemer qe te ndodhi sepse i dua shume shoket dhe shoqet e mia te ngushta.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 16, 2009 1:35 am

Ekziston gjith jeten pa tjeter...Por flasim per ate te verteten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 32
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 16, 2009 3:22 am

Jam per po sepse nje shok i vertete kujtohet per ty, sado larg te jesh, ne cfaredolloj rrethane qofsh. Kush nuk te ka shok me verte, ose shtiret sikur te ka, e tregon veten me kalimin e kohes. Un mendoj se e kam nje shoqeri te perjetshme, dhe qe edhe kur te behem me familje, ose te jem larg, do bej te pamunduren per t'i ruajtur lidhjet me ta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 16, 2009 11:45 am

mund te ekzistoje nje e tille por shume rralle...mund te jen nji ose dy te tilla...nejse eshte bukur fare :D te pakten un kshu mendoj..te rikujtosh gjerat qe ke bere ne rini me nje shoqe ne nje kohe kur ke bebat ne ate moshe.... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 16, 2009 11:46 am

hot spicy shkruajti:
mund te ekzistoje nje e tille por shume rralle...mund te jen nji ose dy te tilla...nejse eshte bukur fare :D te pakten un kshu mendoj..te rikujtosh gjerat qe ke bere ne rini me nje shoqe ne nje kohe kur ke bebat ne ate moshe.... Laughing


PARA BEBAVE TE TU ME PREZANTO SE TEZE XHENI,MIRE?? Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 8:54 pm

sigurisht por kur eshte me te vertet e sinqert..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?
» a mendoni se shoket/shoqet e vertete te lene ne balte pas shume vitesh shoqeri?????
» si mendoni:thone se muzika rock dhe nendarjet e saj jane te krijuar nga djalli , a eshte e vertete
» nga te gjithe ktu ne forum ke keni me shume perzemer?
» Vetem kur e humb dicka ja kupton vleren e vertete....?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: