Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_lcap17%mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_lcap29%mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_lcap31%mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_lcap23%mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_lcapmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_voting_barmendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?

Shko poshtė 
+37
heart love
piccola perla
ninel
love_albania
H_boy354
almir_metallica_4ever
Glamours' Master
anisa
Nightmare
dj jero
Mrs.perfect
*...BE YOURSELF...*
doni
vdekja_eshte_mundesia
You Burn Deep Inside Me
Lacuna_Coil
maria gracia
Burzgoroth
123bla returns
Blue Paradise
Child Of Darkness
LaLuC-I
Ernesto_Guevara
rapper_girl
Endi
fefe_
bituku85
Rej
Soldier Of Fortune
Slash
Child In Time
roxy
Mars
free spirit
don corleone
hot_spicy
alex_anto
41 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 32
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 3:52 pm

rapper_girl shkruajti:
eeeeeeeeeeejjjjjj ca beni ju re Shocked
mos u zini per kte mhb ok Wink

Kush tha qe po zihemi moj goce?!...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 3:53 pm

a te bej i cik kte Razz
STOP CHATIT JU LUTEM
ua ca qefi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 4:40 am

po, nqs ka qene miqesi e vertete -po!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 7:34 pm

Ka 14 vjet s'ka pse te marri fund tashi :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 7:35 pm

sigurisht nqs esht tamam e vertet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 11:12 pm

cdo gje e ka nje mbarim dhe ne smund te mendohemi per dicka te tille sepse miqesia eshte si nje lule qe vetem nje petale ti kputesh,merr komplet nje rrjedhe tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 30
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 11:28 pm

edhe nqs nuk ngelet miqesi ngelet nostalgjia per miqte e vjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 11:30 pm

maria gracia shkruajti:
edhe nqs nuk ngelet miqesi ngelet nostalgjia per miqte e vjeter

dhe jo vetem nostalgjia ta siguroj une... Puthje

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 11:31 pm

nqs nuk hipokrizi brenda ...po ngelet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 32
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 11:33 pm

as qe e ve ne dyshim...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
You Burn Deep Inside Me
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
You Burn Deep Inside Me


Female
Numri i postimeve : 8
Mosha : 31
Vendndodhja : diku
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/01/2009

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:19 am

E pamundur. Rruget e jetes gjithmone do te te ndajne nga ca njrez dhe do te te cojne tek ca te tjere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 11:47 pm

Ernesto_Guevara shkruajti:
as qe e ve ne dyshim...

dhe une :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 12:47 am

varet se nga cila pikepamje e nis shoqerine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 10:06 am

jo svaret fare nga cila pikpamje e is sepse pikpamjet dhe konceptet ne nje shoqeri ndryshojn dita dites por varet se sa di ti mbash ti keto pikpamje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 12:53 pm

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 12:54 pm

sigurisht qe po...un do i ruaj te miat.... Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 12:55 pm

sma ha menja se pergjithmon se ier ke per tu zene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 12:55 pm

ta uroj me gjith zemer,po sma merr menja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 26, 2009 3:02 pm

nuk e di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 26, 2009 4:46 pm

nuk e di varet nuk i dihet si vin gjonat keshtu qe nuk e di....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 10:13 pm

po them se po ..me ato qe kam tani..jane gjeja me me vlere qe kam (pas jetes sime eirt normale)
i dua kaq shume :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 10:15 pm

SIGURISHT QE PO ESHT KAQ BUKUR...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 10:18 pm

ne radhe te par duhet ber pyetja a besoni ne miqesi te vertet dhe pergjigja esht jo
dhe meqe nuk besoj ne miqesi te vertet do te thot qe nuk mendoj se zgjat gjithmon
(te pakten deri tani jo)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 10:22 pm

Mrs.perfect shkruajti:
ne radhe te par duhet ber pyetja a besoni ne miqesi te vertet dhe pergjigja esht jo
dhe meqe nuk besoj ne miqesi te vertet do te thot qe nuk mendoj se zgjat gjithmon
(te pakten deri tani jo)
si mund te besosh se nje miqesi do zgjas gjithmon kur per ty seshte miqesi e vertet?????????????????????????? po cuditem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 10:24 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Mrs.perfect shkruajti:
ne radhe te par duhet ber pyetja a besoni ne miqesi te vertet dhe pergjigja esht jo
dhe meqe nuk besoj ne miqesi te vertet do te thot qe nuk mendoj se zgjat gjithmon(te pakten deri tani jo)
si mund te besosh se nje miqesi do zgjas gjithmon kur per ty seshte miqesi e vertet?????????????????????????? po cuditem
lexoje mir Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?   mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendoni se nje miqesi e vertete duron per gjithe jeten?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mendoni se celulari ndikon ne jeten e adoleshenteve dhe si?
» a mendoni se shoket/shoqet e vertete te lene ne balte pas shume vitesh shoqeri?????
» si mendoni:thone se muzika rock dhe nendarjet e saj jane te krijuar nga djalli , a eshte e vertete
» nga te gjithe ktu ne forum ke keni me shume perzemer?
» Vetem kur e humb dicka ja kupton vleren e vertete....?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: