Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_lcap17%A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_lcap29%A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_lcap31%A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_lcap23%A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 A e vret largesia dashurine?

Shko poshtė 
+32
bess
angel star
elma
RioT
AURORA BOREALIS
smart devil
NIKI
RockAngel
*...BE YOURSELF...*
Glamours' Master
angel boy
vdekja_eshte_mundesia
Lacuna_Coil
DarkGirl
Blue Paradise
doni
sweet_girl
Slash
don corleone
LaLuC-I
Shpirti-pist
123bla returns
odise
hot_spicy
rapper_girl
dj jero
enio
Child In Time
Rej
Mars
elbasanlli-puro
Soldier Of Fortune
36 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Mar 23, 2009 4:25 pm

smart devil shkruajti:
pppppppppppffffffffffffff snuk ia kam iden Embarassed Razz Razz

pse kshu do tja kesh iden qe tani ti????? Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 4:09 pm

Po!
Eshte arsyeja pse un e lash...Nuk doja te jetoja me shpresa te kota per te...Ta beja te vuante...dhe te vuaja!
Kshuqe e mbylla fare Sad
Pavarsisht sa jam penduar mendoj se ishte per te miren e te dyve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 4:22 pm

epo it depends edhe sa far jeni sam Neutral

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 4:24 pm

ne shumicen e rasteve po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 4:33 pm

jo, asgje s`mund ti pengoj ndjenjat
largesia vetem mund te sjelli keqkuptime qe me besim mund ti kalosh

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 5:02 pm

Child In Time shkruajti:
epo it depends edhe sa far jeni sam Neutral


Yea i know Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 6:08 pm

Child In Time shkruajti:
jo, asgje s`mund ti pengoj ndjenjat
largesia vetem mund te sjelli keqkuptime qe me besim mund ti kalosh


nqef nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 29
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 6:27 pm

po.....me besoni Sad Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 28, 2009 6:30 pm

dashuria ne distance seshte per te tere....eshte per ata qe jane te forte dhe kane guxim...jo per ata qe sndahen 1 min nga i/e dashura....sjane te tere te afte ta perballojne....dhe se vret largesia distancen por e largon vete dashurine me pretkset largesine...duhet ta provosh njere pastaj te flasesh mire :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 5:48 pm

Varet nga tipat sa durojne!Ka njerez qe durojne shum ka njerez qe nuk durojne shum...
Ka tipa qe e dun njit ore e min,ka tipa qe e dun kur ti teket atyre,ka ene tipa qe kan dashni te bukur e te paster qe jo gjith diten e kan menjen ke ajo/ai.Ene kjo dashni mu me pelqen shum...
Per mu dashnia seshte me shum apo me pak se nje shok/apo shoqe qe ke ca intimitete!
E me qe intimitetet jan te rradha nje dit mund te maroje...
Kot jan planet e deshirat...Vetem kur nje motiv per te qene bashk eshte i sigurt atehere kjo dashuri lulezon,perndryshe eshte e desitnuar te vyshket...
Suksese e me mend ne koke!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:38 pm

e thyn ne mes Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:38 pm

me pelqen elbasani :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 5:04 pm

nje nder gjerat qe e vret me shum dashurin eshte largesia Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 10:10 pm

ndoshta e vret me shum nga tgjitha riot :D nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 10:11 pm

largesia esht nje vdekje e ngadalte e dashurise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 10:31 pm

cja fusni kot, nuk esht me e keqja joo, ka gjera akoma te keqeija me te demshme qe vrasin dashurin, gjera qe as vet se kuptojm cfare jan, thjesht na bejn tndjehemi keq. largesia esht sh e keqe normale por mos ja ngarkoni gjith te keqen asajt

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 5:50 pm

esht vrasja kryesore,nqs dashurin e ke afer ke probleme nqs duhen tamam mund ti kapercejne,por nqs je larg te lindin probleme esht e pamundur ti kalosh ato pa dhimbje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 5:51 pm

e grin
sa nuk e ben pershesh Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 5:51 pm

ja dhe mizu ne nje mendje me mua :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elma
Adoleshent
Adoleshent
elma


Female
Numri i postimeve : 26
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Piket : 36
Data e regjistrimit : 30/07/2009

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 6:40 pm

"Largėsia i bėn dashurisė atė qė i bėn fryma flakės; shuan tė voglen, flakėron tė madhen".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 6:44 pm

elma shkruajti:
"Largėsia i bėn dashurisė atė qė i bėn fryma flakės; shuan tė voglen, flakėron tė madhen".


je perfekte Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink skam cte shtoj me shume :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel star
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 43
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 27, 2010 8:29 pm

largesia seshte gje tjeter vecse nje sfid e dashurise nje prove mbi te gjitha nqs eshte dashuri e paster e sinqert e ver8 nuk e vret por e zbeh sepse veprojn shum faktore te tjere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 27, 2010 8:52 pm

po,pak

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bess
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 6
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : asgje e vecant
Koha e lire : muzik, net
Piket : 14
Data e regjistrimit : 05/06/2010

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jun 05, 2010 3:48 pm

patjeter qe po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xheneta
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 15
Mosha : 25
Vendndodhja : mirash
Hobi : shkrimi leximi
Koha e lire : leximi
Piket : 34
Data e regjistrimit : 11/06/2010

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jun 11, 2010 4:46 pm

edhe largesia e ben te veten por nuk e vret dashurin nese ajo eshte e sinqert dashuria eshte si nje flet e bardhe ne te cilen fillon te shkruash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A e vret largesia dashurine?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: