Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Dashurine apo parate? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Dashurine apo parate? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Dashurine apo parate? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Dashurine apo parate? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Dashurine apo parate? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Dashurine apo parate? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Dashurine apo parate? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Dashurine apo parate? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Dashurine apo parate? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Dashurine apo parate? I_vote_lcap17%Dashurine apo parate? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Dashurine apo parate? I_vote_lcap29%Dashurine apo parate? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Dashurine apo parate? I_vote_lcap31%Dashurine apo parate? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Dashurine apo parate? I_vote_lcap23%Dashurine apo parate? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Dashurine apo parate? I_vote_lcapDashurine apo parate? I_voting_barDashurine apo parate? I_vote_rcap 
hot_spicy
Dashurine apo parate? I_vote_lcapDashurine apo parate? I_voting_barDashurine apo parate? I_vote_rcap 
Darkangel
Dashurine apo parate? I_vote_lcapDashurine apo parate? I_voting_barDashurine apo parate? I_vote_rcap 
angel boy
Dashurine apo parate? I_vote_lcapDashurine apo parate? I_voting_barDashurine apo parate? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Dashurine apo parate? I_vote_lcapDashurine apo parate? I_voting_barDashurine apo parate? I_vote_rcap 
Child In Time
Dashurine apo parate? I_vote_lcapDashurine apo parate? I_voting_barDashurine apo parate? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Dashurine apo parate? I_vote_lcapDashurine apo parate? I_voting_barDashurine apo parate? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Dashurine apo parate? I_vote_lcapDashurine apo parate? I_voting_barDashurine apo parate? I_vote_rcap 
rapper_girl
Dashurine apo parate? I_vote_lcapDashurine apo parate? I_voting_barDashurine apo parate? I_vote_rcap 
Mars
Dashurine apo parate? I_vote_lcapDashurine apo parate? I_voting_barDashurine apo parate? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Dashurine apo parate?

Shko poshtė 
+34
H_boy354
Slash
anisa
Grifsha
vdekja_eshte_mundesia
Glamours' Master
3bla
lovelygirl
Mrs.perfect
angel boy
Iron Snake
hot_spicy
CiarA
Realkatil
odise
play_boy
xhamajka
aurel_m131
Lacuna_Coil
dead angel
smart devil
total overdose1
tiku_drt
RioT
don corleone
almir_metallica_4ever
Une
Child In Time
rapper_girl
Mars
SupergirL
Endi
fefe_
Soldier Of Fortune
38 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Dashurine apo Parate?
Dashuria
Dashurine apo parate? I_vote_lcap76%Dashurine apo parate? I_vote_rcap
 76% [ 35 ]
Parate
Dashurine apo parate? I_vote_lcap24%Dashurine apo parate? I_vote_rcap
 24% [ 11 ]
Totali i votave : 46
 

AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 12:05 am

Votoni per dashurine apo per parate?

_________________
Dashurine apo parate? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 12:09 am

ehu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 12:47 am

dashuria eshte me e rendesishme ne jeten e njerezve...pastaj vjen leku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 2:36 pm

te dyja lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 2:39 pm

Si pa njeren ashtu e pa tj nuk ia ben dot,po ajo qe duhet te jete ne sasi me te medha per mua normal DASHURIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 3:40 pm

secila ka rendesine e vet :
paraja duhet se pa te sbejme dot por jo se eshte gjithcka per njeriun kurse dashuria eshte me e forte :D
gjithmone dashuria triumfon :D
e ku ka si dashuria Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 6:16 pm

te dyja, por sipas rradhes jan 1-love 2- money

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 11:33 pm

Shume dakort,dashuria ne plan te pare Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 2:18 pm

te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 4:36 pm

normale qe dashuria paraja nuk ka shume vlere te pakten per mua leku iken e vjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 7:58 pm

po pate dashurin ke gjithcka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 8:54 pm

po une qe i kam te 2ja si te votoj? Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 6:38 pm

S.A.M shkruajti:
po pate dashurin ke gjithcka
po po ti,,mund te kesh dashurin po je tu vdek epr buk,,mos ia fut kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tiku_drt
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 1
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 10:19 am

normal qe dashuria
por kohet e fndit dashuria nuk vjen pa para
nje femer edhe pse te do mund te terhiqet nga parat dhe te harroi dashurn
prandai mendoi se dashuria me parat jan dy gjera te lidhura shum fort me njera tjetren
por une do zgjidhja dashurin
por nje fener jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 10:20 am

te dyja..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 27
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 10:20 am

te dyjaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 4:36 pm

dashurin normale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 4:57 pm

te dyja bashk. jo se jam materialistye por nqs mungojn leket,jam e sigurt qe vjen nje dite, ndoshta vjen von por qe dashuria zbehet pak nga pak. personat e dashuruar fillojn behen lakmitar dhe normal do shkojn ne kerkim te lekve dhe faaapp nje dite te keqe dimri iken dhe dashuria.....mund te paragjykohem nga kjo qe thash por nuk jam faare materialiste thjesht do me pelqente alternimi i parave me dashurine.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Dashurine apo parate? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 11:53 pm

ate te paren e kam
tani me duhen vetem lek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 2:39 pm

po pate dashuri leku vjen vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 2:41 pm

DASHURIA
E KU ME MIR SE SA TE TE DUAN E TI DUASH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 2:43 pm

dahuria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 30
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 9:07 am

normal qe dashuria. po edhe leket duhen qe te besh qef se po spate lek pak nga pak iken dhe dashuria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 8:43 am

SupergirL shkruajti:
te dyja lol!


edhe un kshu them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhamajka
Adoleshent
Adoleshent
xhamajka


Male
Numri i postimeve : 25
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Piket : 0
Data e regjistrimit : 29/09/2008

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 3:24 pm

te dyja me pelqejne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Dashurine apo parate? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashurine apo parate?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: