Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_lcapDashurine apo parate? - Faqe 2 I_voting_barDashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_lcapDashurine apo parate? - Faqe 2 I_voting_barDashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_lcapDashurine apo parate? - Faqe 2 I_voting_barDashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_lcapDashurine apo parate? - Faqe 2 I_voting_barDashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_lcapDashurine apo parate? - Faqe 2 I_voting_barDashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_lcapDashurine apo parate? - Faqe 2 I_voting_barDashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_lcapDashurine apo parate? - Faqe 2 I_voting_barDashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_lcapDashurine apo parate? - Faqe 2 I_voting_barDashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_lcapDashurine apo parate? - Faqe 2 I_voting_barDashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_lcapDashurine apo parate? - Faqe 2 I_voting_barDashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate dashuri Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Dashurine apo parate?

Shko poshtė 
+34
H_boy354
Slash
anisa
Grifsha
vdekja_eshte_mundesia
Glamours' Master
3bla
lovelygirl
Mrs.perfect
angel boy
Iron Snake
hot_spicy
CiarA
Realkatil
odise
play_boy
xhamajka
aurel_m131
Lacuna_Coil
dead angel
smart devil
total overdose1
tiku_drt
RioT
don corleone
almir_metallica_4ever
Une
Child In Time
rapper_girl
Mars
SupergirL
Endi
fefe_
Soldier Of Fortune
38 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Dashurine apo Parate?
Dashuria
Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_lcap76%Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_rcap
 76% [ 35 ]
Parate
Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_lcap24%Dashurine apo parate? - Faqe 2 I_vote_rcap
 24% [ 11 ]
Totali i votave : 46
 

AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 3:25 pm

both of them

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Dashurine apo parate? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 3:40 pm

leket aty se kena ngel pa lek hihihi bej shaka ajo dihet qe te dyja bashke hihhihiihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 6:07 pm

parja shkon e vjen DASHURIN nje her e gjen
normale qe DASHURINE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 30
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 7:32 pm

po per dashnine..... por me 1 kusht sh te rendesishem.... qe te jet goc me pare... haaaha shaka shaka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
Vizitor
Vizitor
Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 7:45 pm

dashurin,poqe ta mash dashurin do lek kshuqe te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
CiarA
Adoleshent
Adoleshent
CiarA


Female
Numri i postimeve : 30
Mosha : 29
Vendndodhja : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/08/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 2:27 pm

dashurine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 1:20 pm

un them dashurine sepse po pati dashuri nuk vihet re shum mungesa e parave.tani nuk po them me bark bosh,po aty te mesatarja...kurse kur ke parate zor se te vete menja tre dashuria...mgjthse ma mir do ishte dashuri me lek Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 1:23 pm

CiarA shkruajti:
dashurine

aman o "'ciara" ti po ti, dashurin, rri se tnjof tkeqen !
vallaj te dyja duhen, dashurin e kam primare por kohet e fundit po filloj ti jap vlersimin qe duhet lekve.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake


Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 34
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 5:07 pm

Parate...po idealja do ishte nje goce me leke Twisted Evil Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 5:19 pm

edhe un do doja i cun me lek...po dhe te dashur ama.....qe tme donte shuuuum dmth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 5:20 pm

hot spicy shkruajti:
edhe un do doja i cun me lek...po dhe te dashur ama.....qe tme donte shuuuum dmth

:D :D :D nuk dashke hic ti :D :D te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Vizitor
Vizitor
Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 5:26 pm

nje dashuri me vile 5 kateshe Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 3:12 am

robo sic thon edhe BEATLES ::: I DONT CARE TOO MUCH FOR MONEY CUASE MONEY CANT BUY ME LOVE, cant buy me looooooooooove :D shnet tashi

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 1:46 pm

dashuria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 3:49 pm

dashuri me para (me shume parate)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 4:24 pm

Mrs.perfect shkruajti:
dashuri me para (me shume parate)

aahhh do vdesi motra per tyyy,materialistja motres. :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Dashurine apo parate? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lovelygirl
Adoleshent
Adoleshent
lovelygirl


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 27
Vendndodhja : diku gjithandej pastaj s'esht puna jote
Hobi : te lexoj revista
Koha e lire : te dal me shoqet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 14/12/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 9:43 pm

pffffffff kjo esht pytje me hile nuk lejohet, nejse them se pavarsisht se jam icik si shum materialiste dashuria vjen e para
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 10:47 pm

po dashuria se ate ta sjell jeta kurse parane po te jesh i zoti e fiton....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 9:44 pm

dashurine sepse parate nuk jan gjithcka.kurse dashuria eshte gjithcka cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 11:46 am

amore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 4:38 pm

Me para shum pak kohe e shpenzuar per hall
Shum pak kohe e shpenzuar per hall- shum kohe e shpenzuar per qef
Shum kohe e shpenzuar per qef- shum kohe per dashnin....
Ne moshen time e posht duhet paraja...

Ps trebles!Te dyja jan fitore:dhe dashuria dhe paraja...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 5:10 pm

Child In Time shkruajti:
robo sic thon edhe BEATLES ::: I DONT CARE TOO MUCH FOR MONEY CUASE MONEY CANT BUY ME LOVE, cant buy me looooooooooove :D shnet tashi

saje mvjen keq tani, lexo ket postimin ktu :D

dashurin s`mund ta blesh me lek

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 5:51 pm

mix do ishte perfekte por jo e pamun6dur.
megjiathate ne kte mosh,e keni p[arasysh adoleshenc hesapi thon tgjith dashurin kshu po them dhe un. lol

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Dashurine apo parate? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 5:52 pm

bej shaka lart se dashuria te ploteson dhe te te jep jet. jemi te gjith fryte te dashuris

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Dashurine apo parate? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue May 05, 2009 5:53 pm

dashurine me pak leke Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Dashurine apo parate? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashurine apo parate?   Dashurine apo parate? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashurine apo parate?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: