Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_lcap17%A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_lcap29%A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_lcap31%A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_lcap23%A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_lcapA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_voting_barA e vret largesia dashurine? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 A e vret largesia dashurine?

Shko poshtė 
+32
bess
angel star
elma
RioT
AURORA BOREALIS
smart devil
NIKI
RockAngel
*...BE YOURSELF...*
Glamours' Master
angel boy
vdekja_eshte_mundesia
Lacuna_Coil
DarkGirl
Blue Paradise
doni
sweet_girl
Slash
don corleone
LaLuC-I
Shpirti-pist
123bla returns
odise
hot_spicy
rapper_girl
dj jero
enio
Child In Time
Rej
Mars
elbasanlli-puro
Soldier Of Fortune
36 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:24 pm

123


Edituar pėr herė tė fundit nga Big_Boss nė Tue Jul 20, 2010 1:31 am, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:33 pm

po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
uranhaxha
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 6
Mosha : 28
Vendndodhja : Therande,Kosove
Hobi : Basketball,Voley dhe Vallzim
Koha e lire : Internet,TV dhe Muzik
Piket : 12
Data e regjistrimit : 25/12/2010

A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Dec 25, 2010 4:49 pm

Jo nuk e vret un kam nje vit qe kam dashuri ne largsi prej 60km dhe knaqemi Smile Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Dec 25, 2010 11:47 pm

nese eshte e fort jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
uranhaxha
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 6
Mosha : 28
Vendndodhja : Therande,Kosove
Hobi : Basketball,Voley dhe Vallzim
Koha e lire : Internet,TV dhe Muzik
Piket : 12
Data e regjistrimit : 25/12/2010

A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Dec 27, 2010 4:08 am

piccola perla shkruajti:
nese eshte e fort jo
me heret the qe po tani nese eshte e fort jo e provove apo qfar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: A e vret largesia dashurine?   A e vret largesia dashurine? - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A e vret largesia dashurine?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: