Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_lcap17%kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_lcap29%kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_lcap31%kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_lcap23%kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_lcapkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_voting_barkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_rcap 
hot_spicy
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_lcapkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_voting_barkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_rcap 
Darkangel
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_lcapkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_voting_barkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_rcap 
angel boy
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_lcapkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_voting_barkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_lcapkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_voting_barkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_rcap 
Child In Time
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_lcapkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_voting_barkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_rcap 
Blue Paradise
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_lcapkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_voting_barkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_lcapkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_voting_barkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_rcap 
rapper_girl
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_lcapkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_voting_barkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_rcap 
Mars
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_lcapkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_voting_barkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...
me nje sharje
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_lcap36%kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_rcap
 36% [ 8 ]
ofendim
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_lcap5%kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
i gjuni me grusht
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_lcap27%kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
ecni drejte dhe e injoroni
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_lcap27%kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_rcap
 27% [ 6 ]
thrrisni dike tjeter ta rrafi
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_lcap5%kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Totali i votave : 22
 

AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:50 pm

:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 4:01 pm

me 1 sharje me 1 ofendim nuk eshte e njejta gje?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 4:20 pm

i fus ndonje te share
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Sun Nov 16, 2008 5:01 pm

me sharje kuptohet
por nuk para me ndodh me ngacmu njeri ruges vetem ndonjoni qe eshte tap....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ela
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 5
Mosha : 31
Vendndodhja : tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Mon Nov 17, 2008 5:45 pm

un do shifja rrugen drejt pa e care koken fare... dhe ai i shkreti do ngacmonte sa te lodhej e me vone do pushonte. apo jo???? me indiferentizem dhe moskokecarje do ta mbyllja muhabetin qet fare!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Mon Nov 17, 2008 5:47 pm

ela shkruajti:
un do shifja rrugen drejt pa e care koken fare... dhe ai i shkreti do ngacmonte sa te lodhej e me vone do pushonte. apo jo???? me indiferentizem dhe moskokecarje do ta mbyllja muhabetin qet fare!!!!!!
bravo edhe un si kjo goca :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Mon Nov 17, 2008 6:15 pm

po te me shante do e shaja
po te me gjunte do i gjuja
pastaj prap te nesermen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
redian
Adoleshent
Adoleshent
redian

Male
Numri i postimeve : 44
Mosha : 28
Vendndodhja : vlore
Hobi : Noti
Koha e lire : dal me shoqerine
Piket : 0
Data e regjistrimit : 09/10/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Mon Nov 17, 2008 6:29 pm

do te vazhdoja rrugen time dhe nqs do te me kishte rene ne qaf do ta qelloja me grusht ose me sende te tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 9:39 pm

HAHAHAHA.SOT PO KALOJA NE LAGJE PER TE IK NE KURS DHE PASH CA CUNA TE VEGJEL QE PO ME SHIFNIN.JA 5.6 VJEC.NJANI THA:MOS E CYSNI ATE SE ESHT GRUJA IME AJO!!!!!UA SA KAM QESH X ZOTIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro

Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 9:43 pm

i fus nji te shajtme dhe pastaj i vete muhabetit gjeri sa te zgjidhet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 9:45 pm

NE TE SHUMTEN E RASTEVE I INJOROJ....PO E PRANOJ QE ATO LLAFET JAN TE LEZETSHME...HIHIHIHIHI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 9:47 pm

qofse krruhen kot i shaj
qofse me shajne ia gjuj
qofse me gjujn marr tullen ose nxjerr thiken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world

Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 27
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 10:13 pm

do i gjuaja sdiskutohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 28
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 10:15 pm

Po ta q** ropt un flet ma ashu.Po e zgjati ma s'diskutohet grusht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 2:26 pm

tek postimi me siper kam thene qe e shaj dhe nuk ndodh vetem kjo po ndo1her i fus ndonje veshtrim ne forme grushti dhe sflet me hehe
na myten katnaret boooh, sdurohen kur te ngacmojne ne rruge Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 7:15 pm

flutura grushti dhe doreza
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MaRgOt

Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 29
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 7:22 pm

ne fakt asnjeren nga alternativat me lart nuk para ju flas apo tju kthej pergjigje por per ti ofenduar asnjeher vetem nese me ofendojne qe spara ndodh..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 12:42 am

ho me plako qenkem be derr sexy sonte qe po me ngacmon re???????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fallen angel
Adoleshent
Adoleshent
fallen angel

Male
Numri i postimeve : 32
Mosha : 27
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket&electronic guitar
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/12/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 8:48 pm

nqs me shan e shan nqs me gjun i gjuj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 31
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 8:58 pm

kur te me ndodhi dicka e till do tju a tregoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 28
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 9:28 pm

O shoku vjen 1 sek po deshe.kishe na 1 problem.Pastaj varet nga situata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 10:10 pm

Keto gjera ka kohe qe nuk bajne vaki ma,dhe kur bajne vaki nuk bejne me te gjithe(se zak gjejne ndonje lepurush kraste per ta ngacmu kot),nejse e zejme se ndodhi to ti baja gjithe te tjerat hiq ate "hecni drejt dhe injorojeni"...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 31
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 10:12 pm

fefe_ shkruajti:
po te me shante do e shaja
po te me gjunte do i gjuja
pastaj prap te nesermen

O fefe pse genjen mer "bur" apo harrove si ta zhveshi bluzen ai klajsi ate nate te bukur me hene?!...Kur qe me brunon... Cool Cool Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 29
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 10:13 pm

do vazhdoja te ecja pa kthyer pergjigje, nese situata do perkeqsohej do merrja policine!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorkaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 10:14 pm

Ernesto_Guevara shkruajti:
Keto gjera ka kohe qe nuk bajne vaki ma,dhe kur bajne vaki nuk bejne me te gjithe(se zak gjejne ndonje lepurush kraste per ta ngacmu kot),nejse e zejme se ndodhi to ti baja gjithe te tjerat hiq ate "hecni drejt dhe injorojeni"...
un nuk do beja as ate te fundit sepse jam i mendimit"o me vrit,o te vras" megjithese nuk e zbatoj shuuume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Empty
MesazhTitulli: Re: kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...   kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kaloni nje nate rruges dhe ju ngacmojne ju pergjigjeni...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: