Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_lcap17%endrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_lcap29%endrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_lcap31%endrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_lcap23%endrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_lcapendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_voting_barendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_rcap 
hot_spicy
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_lcapendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_voting_barendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_rcap 
Darkangel
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_lcapendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_voting_barendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_rcap 
angel boy
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_lcapendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_voting_barendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_lcapendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_voting_barendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_rcap 
Child In Time
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_lcapendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_voting_barendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_rcap 
Blue Paradise
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_lcapendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_voting_barendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_lcapendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_voting_barendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_rcap 
rapper_girl
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_lcapendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_voting_barendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_rcap 
Mars
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_lcapendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_voting_barendrra qe shihni pothuajse cdo nate? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 endrra qe shihni pothuajse cdo nate?

Shko poshtė 
+7
rapper_girl
play_boy
odise
xhamajka
Blue Paradise
Darkangel
don corleone
11 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 3:18 pm

Ckemi une do e them enderren time mbas jush se kam respekt :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 3:21 pm

qe jam vetem me zemren time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 3:26 pm

Darkangel shkruajti:
qe jam vetem me zemren time
e ca ndodh aty hahahahhahahahahahahhaha Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 3:28 pm

keq me vjen po se di pse po gjithmone me del gjumi Razz sa fillon endrra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 3:30 pm

:gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
qenka enderr e bukur pse sthu ti hahhahaa Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 3:34 pm

hihihihihhihihihihi si ben dhe kjo po he ti nje here ca shef ti cdo dit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 3:38 pm

hahaahahhahahaa
un nuk shof fare endrraaa hahahhaahahhaha Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 3:41 pm

qenka e vecant ti :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
xhamajka
Adoleshent
Adoleshent
xhamajka

Male
Numri i postimeve : 25
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Piket : 0
Data e regjistrimit : 29/09/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 3:42 pm

enderroj qe te behem nje futbollist si c.ronaldo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 3:44 pm

Darkangel shkruajti:
qenka e vecant ti :gaga:
hahhahaha
po kot sme do ti mu hahhaa Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorendrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 3:45 pm

kam kohe qe nuk enderroj me dikur ne femijerine e hershme por tani jo me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 3:47 pm

Blue Paradise shkruajti:
Darkangel shkruajti:
qenka e vecant ti :gaga:
hahhahaha
po kot sme do ti mu hahhaa Razz Razz

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 5:20 pm

endra te bukura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 5:46 pm

po ne qe nuk shofim ca bohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 6:08 pm

nuk shoh endrra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitorendrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 6:18 pm

nuk hoh shpesh endrra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorendrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 6:42 pm

thone qe njeriu sheh endrra cdo nate,po nuk i kujton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 7:19 pm

dje pash 1 enderr te bukur fare , mgjth tani spo me kujtohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:23 pm

ska ndonje qe shoh pothuaj cdo jnate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:25 pm

nuk shof endra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:27 pm

fefe_ shkruajti:
dje pash 1 enderr te bukur fare , mgjth tani spo me kujtohet
shpar mu kujtu dhe e shkruajta ne cel per mos ta harru lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:29 pm

ti je yll e la kot nuk te kam xhan una ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:31 pm

clidhje kishte me ate qe thash un? Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:31 pm

qe je i vecant dhe ben gjera te vecanta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 8:00 pm

ue lale kam pa dje nje ender sikur isha ne plazh dhe degjova qe po i vinte fundi botes
koha u vrenjt u be per shi
dhe une dola me vrap nga deti deh me erdhi prane familja ime
ju kerkova atyre te me jepnin nje celular me dergu nji sms ose me fol me nji goc me i then dy fjale te fundit
desha me i then DE DUA SHUME jo per shaka por eshte e vertet kjo qe po them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Empty
MesazhTitulli: Re: endrra qe shihni pothuajse cdo nate?   endrra qe shihni pothuajse cdo nate? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
endrra qe shihni pothuajse cdo nate?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: